Telegrami järjejutt: Eliitperekonna liikme paljastused, III osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. juuni 2013 kell 21:00 

Aastal 2005 toimus paranähtustele ja vandenõuteooriatele pühendatud foorumis Godlike Productions midagi vägagi intrigeerivat. Isik hüüdnimega Insider väitis, et ta on pärit valitsevast vereliinist ning andis inimestele võimaluse temalt küsida, mida iganes nad soovivad, ja vastas neile. Alguses paistis see järjekordse internetivembuna, ja mõnedele kergema kaaluga küsimustele järgnesid kerged vastused, kuid siis hakkasid asjad drastiliselt muutuma. Telegram avaldab tõlke Insideri vastustest järjejutuna.

 

 

Kui kummaline on see, et mõned teist, kes räägivad armastusest, valgusest ja rahust, on need, kes kaks lauset hiljem kiruvad ja räägivad teiste tapmisest ning irvitavad, et see tuleb varsti. Oled sa kindel, et sa oled “hea” poolel? Ja kes on Natascha? Nendele, kes on veidi taibukamad kui see, vastan ma omal valitud viisil. Enne kui sa küsid oma küsimuse, sunni end mõtlema väljaspool raame, mille teised on sulle loonud… Küsi tõeline küsimus, millest sa mõtlesid ja vormista see detailselt. Teistele, kui te saaksite välja jätta kirumise, viha, kitsarinnalisuse ja eelarvamused (mis põhinevad teie gurude imepärasel tarkusel), näitaks see, et olete veidi arenenum talupoja staadiumist. Ma ei vasta kõigile küsimustele, sest mõnikord on vastus ilmne, kui sellele mõelda, või on juba osaliselt vastatud, mõnikord ei ole mul selleks aga kohustust.

 

Kas Bill Gates on rohkem eliit kui sina? Või kuninganna Elizabeth? Kas sa oled araablane? Kas sa ei saa kontrollida naftat araablaste asemel?

Need, keda sa tead nimepidi, ei ole tõelised vereliinid, nagu teoreetikud on seda teile õpetanud. Need ei ole need, kes kirjutavad sümfoonia ja nemad ka ei dirigeeri selle esitust. Need, keda sa mainisid, ja teised tuntud nimed mängivad pelgalt viiulit või tšellot, kui neil kästakse seda teha. Ei ole tähtsust sellel, mis rassist ma olen, sel pole mingit mõju millelegi. Nafta on juba täieliku kontrolli all nii nagu ka kõik loodusvarad.

 

Kas visualiseerimine töötab?

See ei tööta kõigi jaoks, te olete saavutanud teatud staadiumi oma arengus. See tähendab elamist rangete reeglite järgi, rakendades neid kõiges, mida sa iga päev teed, detailselt. Enamikul inimestest ei ole distsipliini ega kannatlikkust seda staadiumi saavutada. Mõned siin räägivad, nagu nad saaksid, kuid ma tean nende elust mitte midagi teades, et nad on sellest kaugemal, kui nad arvavad. “Visualiseerimine” töötab, kuna see on loomisprotsessi oluline tee selles materiaalses universumis. Universum on elusolend, kes kasutab loomiseks oma mõistust ning olendid, keda ta on loonud, võivad omada samasugust jõudu oma piirides.

 

Nüüd on küsimus: kes kasutab Icke’i (David Icke – toim.)? Ja parem küsimus… miks?

Icke’il on tõetera sees selles, mida ta üritab edasi anda. Mida ta ei mõista, on see, et see töötab tegelikult tema vastu. Reptiilide osa söödeti talle ette nende poolt, kes töötavad vereliinide heaks. 7–8 kuu jooksul pommitati teda “ohvritega“, kes olid tunnistajaks olnud kujumuutmisele, satanistlikele rituaalidele, jne, sellisel viisil, et ta saanud keelduda seda mitte uskumast. Mõnikord juhatati “ohvrid“ temani mõned korrad päevas, sõltuvalt tema asukohast. Teistele Icke’i-sugustele (ja neid on rohkem, kui sa arvad) on ette söödetud samasuguseid lugusid. Tegelikult ei ole ma reptiil. Miks – sellele pole vaja vastata.

 

Tere, Insider! Kas sa oled Jumaliku Vennaskonna osa? Kas sa oled ME? Kas sina oled see, kes manipuleerib Maatriksiga? Uurivad mõistused tahavad teada, sest ma olen täielikult segaduses. Sa ütled, et me põlgame teid, kuid ma ei suudaks ette kujutada end põlgavat mingit olendit Jumalikest Valdustest. Siis käitute te nagu “eliit-vereliini“ osa Maa peal, kuid mida on tegemist vereliinidel Hingelise maailmaga? Kas sa saad selgitada? Mis asi see “eliit” on, keda me peaksime põlgama, ja kes näiliselt on kogu siseinfo?

Sa oled segaduses, sest sa oled aktsepteerinud teisi “tõe“ versioone ning sa arvad, et sa näed tervet pilti, kuid see, mida mina ütlen, kummutab selle suures osas. Nende vereliinide kohta valitseb vale arusaam. Nähtavasti need küsimused, mida minult siin küsitakse, tõestavad seda. Kuid selleks on põhjus ning see teenib tähtsat eesmärki. Me manipuleerime selle maailmaga vaid nii suures ulatuses, kui meid lubab Jumalik Seadus.

Me varustame teid vahenditega ning siis on juba teie otsustada, kuidas seda kasutada. Vahendeid saab kasutada kahjustavalt, kuid keegi ei sunni teid seda tegema… Te ise valite selle viisi. Niisiis, põlastades neid, kes teid varustavad vahenditega, mille te vabatahtlikult valisite patustamiseks, on oma jälgede peitmise üritamine. Te saate seda, mida olete ära teeninud, see on, kuidas universum töötab. Meie teeme oma tööd, teie oma.

On üks vana ütlus… kirjutamata avatud ajaloos: “Kurat ei tea, et ta on Kurat… ta arvab, et ta on Jumal.“

Vale. See väidab tegelikult, et inimesed, kes kummardavad “halba“, arvavad, et nad kummardavad “head“.

 

“Te ei mõista, mis see maailm tegelikult on, kus me elame.“ Kas selgitaksite seda väidet?

Ainult siis, kui sa formuleerid küsimuse ja mõistad, et mõnele küsimusele on vaja vastata ise, mitte teiste poolt – vastasel juhul ei ole neil mingit eesmärki.

 

Hei 13! Ma ei tule tagasi teie planeedile järgmisel korral.

Mis jättis sulle mulje, et kui aeg tuleb, on sul siin sõnaõigust?

 

Mis põhjusel tulevad teie inimesed siia planeedile?

Peaaegu samadel, mis teie põhjuski.

 

Milliseid “eliit“-perekondi tuntakse hästi, mida keegi võiks “põlata“?

Et see asi ükskord lõplikult selgeks teha: Bushid ei ole vereliin. Tegelikult on nad teiesugused, kes tahtsid olla kummardatud teiesuguste poolt. Ma võtan selle asja lühidalt kokku. Need, kellel on tuntud näod ja nimed, ei ole otseselt vereliinid. Need ei ole heliloojad/dirigendid, nad lihtsalt mängivad vilepilli nii, nagu neile öeldakse.

Bushid, Clintonid, Sharonid, Arafatid, Hitlerid, dalai-laamad, Mandelad, Blairid, Gore’id, Chavezid, Gandhid, Kennedyd, Lennonid, Dylanid, Einsteinid, Michelangelod, Pope’id, Caesarid, Aristotelesed, Herodotused, Akhenatonid. Kõik nad mängivad või mängisid oma osa nii, nagu neile öeldi. Nendel inimestel, kes armastavad tunnustust ja teiesuguste aupaistet, ei lubata olla koos ühes ruumis minuga seotud mõningate inimestega.

 

 

Loe ingliskeelset teksti tervikuna siit.

 

Algallikas: foorum Godlike Productions

Pilt: ideasforroom.com

 

Tõlkis Rein Rebane

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt