Telegrami järjejutt: Eliitperekonna liikme paljastused

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. juuni 2013 kell 16:12notslavesAastal 2005 toimus paranähtustele ja vandenõuteooriatele pühendatud foorumis Godlike Productions midagi vägagi intrigeerivat. Isik hüüdnimega Insider väitis, et ta on pärit valitsevast vereliinist ning andis inimestele võimaluse temalt küsida, mida iganes nad soovivad, ja vastas neile. Alguses paistis see järjekordse internetivembuna, mõnedele kergema kaaluga küsimustele järgnesid kerged vastused, kuid siis hakkasid asjad drastiliselt muutuma. Telegram avaldab lühikese sissejuhatuse ja tõlke Insideri vastustest järjejutuna.

 

Igaüks, kes mõistab dialektikat teab, et Insideri antud vastused olid kujundatud nii, et provotseerida uusi küsimusi, mis jõuaksid rohkem asja tuumani. Näiteks küsis Insider vastuste andmise asemel inimeste käest  küsimusi nagu “Kas elad tõesti sellisel planeedil, millel arvad end elavat?”, ning see pani inimesed reageerima eelnevast erinevalt.

Vastused, mida see isik hakkas andma järgnevatele küsimustele, näitasid sügavat ja laia arusaamist filosoofiast, ajaloost, metafüüsikast, religioonist, maagiast, poliitikast ja muust väga innovaatilisel ja täpsel viisil, ning mõned vastused olid leebelt öeldes üsna provotseerivad. Hämmastav on aga see, et Insider vastas nendele küsimustele väga lühikese ajaga ning need teemad olid väga erinevad, mõned väga sügavuti minevad, kuid vastused tulid vaid mõneminutiliste vahedega. Kuidas seda tehti – kas tõesti kopeeriti internetist? Kahtlejad kontrollisid antud vastuseid intensiivselt ning leidsid, et vastuseid, mida Insider andis, internetis valmiskujul ei olnud. Nagu üks isik täheldas, oli nende kahtlustega raske toime tulla.

Mõned inimesed said teemat lugedes väga pahaseks, teised olid sellest lummuses ning see kõik viis dialoogini, kus toimus palju paljastusi, seda ka tänu teistele postitajatele. Kogu kogunenud materjali saab ilmselt veel mitmeid aastaid uurida. Kõlab raskesti usutavalt? Loe edasi!

 

 

9/24/2005 Insider: Mina olen Eliitperekonna liige, keda te põlgate. Küsige mult küsimusi ja ma vastan neile lühidalt. Miks? Sest ma saan seda teha.

 

Mis on Eliitperekond?

See on, kuidas enamik seda kutsuvad. Perekonnad, kes on valitsenud pikka aega inimesi, kes ei ole nendest vereliinidest.

Mida arvad naftatootmise tipust?

Teatud ringkondades on teada, et see on väljamõeldud probleem. Maa toodab rohkem naftat ja gaasi, kui seda ära kasutatakse, ning uskuge või mitte, see on loomulik  protsess – mida rohkem ära võtad, seda rohkem ta toodab, et end tasakaalustada. Uurige mesilasi ja nende meetootmise viisi, siis saate aru. Peale selle on olemas palju kohti, kus on suured kogused puutumata maavarasid. Nafta lõppemisega hirmutamise eesmärk? Ma usun, et te teate.

 

Millised ühised jooned vereliinidel on? Kas oled kunagi lapsega sugulises vahekorras olnud?

Saage aru, et vereliinid on valitud valitsema – see ei tekkinud iseenesest. Hinged, kes inkarneeruvad nendesse valitsevatesse vereliinidesse, valitakse Jumaliku Seadusega. Teisi asju ei pea mainima.

Teine küsimus näitab, et sa loed liiga palju Icke’i, kes on lihtsalt vahendiks, mida ära kasutatakse. Kuid vastus küsimusele on ei.

 

Vabandust! Keegi ei valitse mind… ja ei ole kunagi valitsenud!

Väike vana ütlus: täiuslik ori on see, kes ütleb: “ma ei ole ori”. See on nagu alkohoolik, kes ütleb, et ta ei ole alkohoolik, ja sellepärast jääb ta alati alkohoolikuks. Kas saate minu mõttest aru?

 

Kus teie, Eliit, hoiate oma vaimuhaigeid sugulasi, mida on põhjustanud sajanditepikkune lähisugulusristamine (sisearetus)?

See on müüt, et sisearetus põhjustab alati probleeme. Kui kaks isikut, kes paljunevad, kannavad teistest parema kvaliteediga geene…

 

Miks te olete lubanud meil paljuneda nagu rotid, kui rahvaarvu suurenemine on teie arvates ohtlik?

Meie ei ole sel sündida lubanud – teil on rohkem võimu, kui te arvate, et teil on. Teiseks, rahvaarv ei “ohusta” meid mingil moel ega kujul… see on jällegi üks müüt.

 

(Küsimus foorumi omanikult, Trinitylt.) Mida arvad sina kui “eliitperekonna” liige foorumist GLP (godlikeproductions.com)?

Mida erimeelsemad inimesed on, seda kergem on neid valitseda. Pannes neid uskuma, et neil on käes mõõk, mis teeb neid võimsaks ja suuteliseks võitlema “tumeda poolega”, sellal kui see on tegelikult vaid hambaork.

Peab olema väga ettevaatlik, kellele sa selle kujuteldava mõõga annad, Trinity. Kas sa tead, et mitte vaid välja öeldud sõnad, vaid ka kirjutatud sõnad kiirgavad sagedust, millel on otsene mõju? Ja mina ütleksin, et tohutu suur osa siin kirjutatud sõnadest ei aita sellele kaasa, mille eest sa arvad end võitlevat.

 

Millisesse religiooni sa kuulud?

Meie lõime religiooni. Religioonid, mis praegu valitsevad, on need, mis on täieliku kontrolli all. Ma ei saa sellest liiga palju rääkida, kuid kristlus/islam/judaism/budism on veidi ekslikud – ütleme niiviisi. On olemas ka tõde, kuid see on väärastustesse peidetud. Õnn kaasa sellele, kes proovib tõde sealt üles leida.

See, mida me usume, ei ole oluline, sest tähtis on Jumaliku Seaduse jälgimine, mis on meile edasi antud.

 

Mida arvad maailmamajandusest?

Üks asi, mille osas vandenõuteoreetikutel õigus on, on baseerumine rahale, mida ei eksisteeri, mida pole kunagi eksisteerinud ning ei saa ka kunagi eksisteerima. Needsamad, kellele kuuluvad pangad, omavad ka meediat ja poliitikat – nii saavad nad kõike kujutada nii, kuidas nad tahavad, et inimesed usuksid.

 

Millal eraldatakse terad sõkaldest? Või tahad sa lahti saada teradest ja jätta sõklad oma orjadele? Kumbiganes — millal see juhtub?

Ma tean 100%, et ei ole olemas lõputärminit, vähemalt mitte sellist, nagu seda kujutatakse igal pool – kunstis, meedias jne. See koht ei peagi lõppema sel viisil, nagu kirjeldatakse. Saab tulema aeg, kui kõik vabastatakse, kuid see ei ole massiüritus, vaid midagi, mis toimub ükshaaval… tehke enda kallal tööd.

 

Miks Eliit ei juhi? Nad tunduvat olevat rohkem ühiskonna parasiitide moodi.

Kala ookeanis ei näe, et linnud taevas lendavad.

 

 

 

Järjejutt jätkub juba homme.

 

 

Algallikas: foorum Godlike Productions

Ingliskeelne variant terviklikuna siin.

 

Tõlkis Rein Rebane

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.