Telegrami järjejutt: Eliitperekonna liikme paljastused, II osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. juuni 2013 kell 16:58 

Aastal 2005 toimus paranähtustele ja vandenõuteooriatele pühendatud foorumis Godlike Productions midagi vägagi intrigeerivat. Isik hüüdnimega Insider väitis, et ta on pärit valitsevast vereliinist ning andis inimestele võimaluse temalt küsida, mida iganes nad soovivad, ja vastas neile. Alguses paistis see järjekordse internetivembuna, mõnedele kergema kaaluga küsimustele järgnesid kerged vastused, kuid siis hakkasid asjad drastiliselt muutuma. Telegram avaldab tõlke Insideri vastustest järjejutuna.

 

Kas sina või keegi sinu pereliikmetest on osalenud okultistlikus rituaalis ja kui jah, siis mis laadi rituaal see oli?

Rituaalidel on tähendus, millest enamik aru ei saa. Rituaalid on olemas selleks, et ühendust võtta kõrgemate olenditega, kes seda valdust valitsevad. Me teeme oma tööd.

 

Ma pean ütlema, et teie jumalik seadus on selle planeedi korralikult untsu keeranud ja samuti selle inimesed!

Talupojad nagu sina ei saa aru sellest, et te teete seda ise, ja mitte keegi teine. Muide, öeldes seda, mida sa just ütlesid, pikendasid sa oma viibimist Maal ühe eluea võrra… minu kaastunne!

 

Kas sa külastad tihti Bohemian Grove’i ja osaled täies ulatuses Mure tuhastamisel (Cremation of Care), Moolokile ohverdamisel, vahekordades homoseksuaalsete meesprostituutidega, orgiatel jne.

Need ja teised sarnased kohad on poliitikutele ja meediainimestele, nad on kohustatud. Vahel on ka vereliin kohal, kuid ei osale sellistes toimingutes. Need ei ole rituaalid, mida teeme meie.

 

Kas sa pead mafiaperekondade ja sündikaatide edu teie kollektiivse soovi massiliseks läbikukkumiseks?

Need on olemas põhjusega. Nad ei ole nii edukad, kui paistab, nad on katki.

 

Miks te jätkate püüdlust kontrollida massiteadvust levitades hirmu igal võimalusel? Miks ei võiks lasta teadmised vabaks nii, nagu see oli ammu määratud, kirjalik sõna tõstab tõe kõrgele. Mõõk on antud lammastele ning tasumise tund on kohe tulemas. Ma ei usu mingit jumalikku seadust või hierarhiat, me oleme looja silmis kõik võrdsed ning selle eest pead sa vastust andma omal ajal. Alandlikud pärivad praegu Maa, ma palvetan sinu eest.

Kui see oleks eesmärk, siis tehtaks seda hetkega. Te ei saa aru, mis maailm see on, kus me tegelikult elame.

 

Mul ei ole küsimusi. Kuid mul  on väide. Tasumise tund on käes.

Ei ole.

 

Parim ori on see, kes arvab, et ta on vaba. Lõppkokkuvõtteks on kogu asi geenides, kas pole? Kas te saate aru enesekloonimisest? Kas sa nõustud, et planeet on täis võltsliitlasi ja võltsvaenlasi.

See ei ole, kuidas see algupäraselt käis… orjadest. Kui sa loed tähelepanelikult, siis sa näed. Viimasel küsimusel on vastuseks “jah”, tegelikult ei ole ka reaalseid liitlasi ega vaenlasi.

 

Kui sa tõepoolest oled see, kes sa ütled, et oled, siis sa tead, et sina ja su sort on suures hädas. Sinu aeg on lühike ja need, kellele sa kuulud, kes on praegu meie ruumikvadrandis, juba teavad seda! Ma kujutan ette, et nad on praegu veidi hõivatud. Aga muidugi pead sa hoidma muljet isegi siis, kui sa tead, et oled lahingut kaotamas. Mina isiklikult olen väga rõõmus seda päeva nähes ning see päev on tulemas, varem, kui sa arvad!

Ajal ei ole lõppu. Kaua aega tagasi suutsid inimesed peaaegu kontrolli üle võtta ja siis juhtusid väga halvad asjad maa peal nende inimestega… mida sa praegu näed? Kas sa tegelikult elad sellel planeedil, millel sa arvad end elavat?

 

Kas sa teenid neid “kõrgemaid olendeid, kes seda valdust valitsevad”? Mis nimedega sa neid kutsud? Kas sa oled neid kunagi näinud? Kus nad elavad?

Nad läbivad kõike ja nad on heasoovlikud.

 

Pagana Insider, sa hüppasid minu küsimusest üle, et mis Pentagoni sisse põrutas… kas see tähendab, et sa ei vasta sellele?

Kas see on oluline, mis sinna põrutas?

 

Liiga palju küsimuste eest põiklemist.

Ma ei allkirjastanud lepingut, mis ütleks, et ma pean kõigele vastama. Mõned küsimused ei vaja vastust ja teised ei tähenda midagi, isegi kui sa arvad, et tähendavad. Homme tulen tagasi.

 

Jätkub järgmisel nädalavahetusel.

 

 

Algallikas: foorum Godlike Productions

Ingliskeelne variant terviklikuna siin.

 

 

Tõlkis Rein Rebane

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt