Telegrami järjejutt: Eliitperekonna liikme paljastused, IV osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. juuni 2013 kell 19:55 

Aastal 2005 toimus paranähtustele ja vandenõuteooriatele pühendatud foorumis Godlike Productions midagi vägagi intrigeerivat. Isik hüüdnimega Insider väitis, et ta on pärit valitsevast vereliinist ning andis inimestele võimaluse temalt küsida, mida iganes nad soovivad, ja vastas neile. Alguses paistis see järjekordse internetivembuna, ja mõnedele kergema kaaluga küsimustele järgnesid kerged vastused, kuid siis hakkasid asjad drastiliselt muutuma. Telegram avaldab tõlke Insideri vastustest järjejutuna.

 

Insider, selle asemel, et anda neile mõõk (või hambaork), annan ma neile lõuendi ja pliiatsi. Sõnadel, nagu sa ütled, on vibratsioon ja mõju. Ja kuigi jah, palju asju, mis on siia kirjutatud, on vastuolus Ainsaga, kõlavad mõned väited tõeselt. Need vähesed ongi kõige olulisemad. Hiljuti küsis üks sõber minult: “Mida sa teed siis, kui oled mängu omandanud?” See tundub olevat küsimus, mis käib ka sinu olukorra kohta. Minu vastus oli: “Tuleb päästa niipalju kui saad.” Ma olen uudishimulik, milline on sinu vastus?

Kui sel on kohene mõju, ei ole see enam lõuend ja pliiats, vaid mõõk – küll kujuteldav, aga siiski mõõk. Ja see ei tööta sel viisil, nagu sa arvad, et töötab. Te ütlete, et enamik on vastuolus Ainsaga, ning see on tõsi – tegelikult on peaaegu kõik vastuolus. Kuid sina ütled, et mõnede “õigelt” kõlavate pärast tasub see ära. Sul ei saa olla kaht vastastikust olekut samas kohas, isegi kui neil on sama allikas. See aga tähendab, et üks neist kahest ei ole praegu siin… Kas ma pean sulle ütlema, milline on siin?

Mängu omandamise kohta. Kuidas keegi saab teada, et ta on mängu omandanud? Kas keegi teine ütleb neile? Kui “meister” ei ole tegelikult meister, kuid ikkagi käitub, nagu ta oleks meister, hakkab ta vigu tegema. Tema mõtted on ekslikud ja ta käitub vastavalt. Inimesed hakkavad teda kuulama ja sobitama neid ekslikke arvamusi ja eluviisi… Lõpuks teeb ta rohkem kurja, kui ühel vereliinil tegelikult on jõudu isiklikult teha.

Sellest tulenevalt on loodud teie jaoks “liidrid”, kes on “mängu omandanud”. Jeesus Naatsaretist on hea näide. Ta loodi ja tal on palju kummardajaid ning nad on tema nimel mõrvanud ja teevad seda ka edaspidi (Bush). Jeesus Naatsaretist ei olnud mängu meister, ta oli ettur, keda mängus kasutati ning ta teenib teie hulgas siiamaani suurt plaani. Seega võid sa mõelda, et sa päästad niipalju kui saad nagu tema, aga kas sa ikka teed seda? Kuidas mina vastaksin küsimusele mängu omandamise kohta? Matt!

 

Kas Maa on vangla?

Jah, ja veelgi hullem. Need, kes usuvad vastupidist, ei pääse sellest iial.

 

Küsimus rahvastiku vähendamise kohta. Kas AIDS ja teised sellised tõved on meelega tekitatud, et aeg-ajalt kaost tekitada? Mida sa selle kohta ütled?

Ei ole olemas mingit rahvastiku vähendamise plaani, see sõltub täiesti inimestest endist. Samas, mõned sündmused teenivad küll kindlaid eesmärke. Kui oleks soovitud rahvastiku ulatuslikku vähendamist, oleks seda tehtud juba ammu. Pigem on suuremas osas maailmas tendents vastupidine. See võib juhtuda, aga see ei toimu madalamate tasandite kontrollijate käe läbi, seda tehakse kõrgemalt poolt ja igapäevaste toodete tarbimise kaudu.

 

Kas Jahve oli maaväline negatiivne entiteet? Või oli ta üksnes juudi vaimusünnitis sel ajal, kui kreeklased valitsesid Palestiinas?

Kui entiteedi nimi on avalikult tuntud, siis on tegu väljamõeldisega. Jahvet kasutati omal ajal massikontrolli vahendina.

 

Kas mormoonid on ainsad, kes on õigel teel oma autoriteedi ja muu sellisega?

Ei.

 

1) Kas te ei tüdine ega väsi muusika ja filmide kehvast tasemest? Teie raha ja mõjujõuga saaks korda saata tõeliselt häid asju.

2) Millised on need kolm asja, mis võivad teie plaanid segi lüüa?

3) Kes valitseb ja juhib mängu planeedil Maa? Palun koosta põhimängijate nimekiri tähtsuse järjekorras. Kui sa ei taha nimesid nimetada, siis sobivad ka kirjeldused. Kas tegu on võimupüramiidi või -klikkidega?

4) Mis lugu on hallide (tulnukatega) ja kas nad on siiani tähtsad tegijad?

5) Mida te kõige rohkem kardate?

6) Millest sa pole meile veel rääkinud, sest me pole taibanud seda küsida?

1) Kes oskab otsida, see leiab muusikast ehtsad pärlid üles, need on kõigele nähtavad tegelikult ja pole meie asi teid selles suhtes valgustada. Me kasutame oma tööriistu, et teie saaksite teha oma valiku hea ja halva vahel.

2) Meie plaane ei saa “käpiknukud” segi lüüa.

3) Jah, see on püramiidikujuline, aga inimesed unustavad maa-aluse, varjatud osa. Püramiidi tipp ei ole tegelikult tipp.

5) Hirm põhineb füüsilistel impulssidel, aga füüsiline pole tähtis.

 

Minu emapoolne itaalia vereliin ulatub kuningas Charles I-ni ja oma nime poolest olen seotud prints Philipiga (kuningas Charles IV-ga) ja Karl Suurega, samuti olen suguluses Merovingide ja templirüütlitega, aga ma ei pea ennast mingisse väljavalitute vereliini kuuluvaks, aga ma olen väga edukas, edukam kui enamik teadlasi, keda ma tean, samuti näen ma läbi ümbritseva illusoorsusest, seleta palun seda.

Ma olen seda teemat eelnevalt juba pisut puudutanud. Sinu vereliin pole see, mida sa arvad selle olevat. Karl Suur nagu teised “kuningad” olid pelgalt “flöödipuhujad” nagu nende praegused järeltulijad poliitikas. Samas, kui sa oled sinivereline, siis sa loomulikult tajud ümbritsevat maailma teistest paremini. On olemas inimesi, kes põlvnevad otse kuninglikust liinist ja nad ka käituvad vastavalt.

 

Kas on niimoodi, et praegune lahing käib kahel tasandil – praegu eeterlikul ja tuhande aasta pärast, kui inimestel pole enam maist keha vaja, siis astraalsel – ja siis hakkab kogu mäng otsast peale, ainult et teiste mängijatega?

Sa ajad mõned asjad segi, on ainult üks lahing – see on käimas praegu, sellel planeedil ja isiklikul tasandil – see tähendab ainult sind ja kõik. Sa ei saa rünnata ühtegi teist vaenlast peale iseenda. Kui oled hõivatud kellegi teise ründamisega, siis raiskad vaid oma väärtuslikku energiat ja oled ette määratud läbi kukkuma. Kui su võitlus on edukas, siis ei tule enam ühtegi teist lahingut.

 

Hea Insider, sa väitsid, et meile on antud tööriistad, millega tööd teha. Räägi sellest pisut täpsemalt, mille kallal me peaksime tööd tegema, et ennast vabastada? Sa olid nõus selle väitega, et me elame vanglaplaneedil. Minu arvates on see rohkem nagu loomaaed, kus meid jälgitakse ja uuritakse. Aga kui me elame vanglaplaneedil, siis pole meil sellist asja nagu vaba tahe olemaski. Kas see on nii?

Tööriistad on teil käepärast, teie ümber, igal pool – isegi teis endis. Teie kohus on need üles leida ja neid kasutada vastavalt oma tarkusele ja sellel on alati teatud tagajärjed. Ka vang saab otsustada, mida oma vanglas teha ja milliseid tööriistu kasutada – ta saab otsustada, kuidas ja kuhu kõndida vanglaõues, kuidas mõelda ja rääkida. Teil on vaba tahe, järelikult te kannatate ja olete teadlikud oma kannatustest.

 

Algallikas: foorum Godlike Productions

Loe ingliskeelset teksti tervikuna siit.

Foto: drivingfearhelp.com

 

Tõlkis Rein Rebane / Telegram

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt