Tunne iseennast: tumedad jõud ja mentaalkeha

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. mai 2013 kell 13:32 

Portaal “Eluringi stuudio” kirjutab, et maailm on kahe jõu mänguväljak: on tumedad jõud ja heledad. See on mäng kahes sageduses, igale sagedusele on iseloomulik kindel teadvus ja teadvusenihe pole midagi muud kui nihe sageduses.

 

Tumedad jõud jõuavad inimeseni läbi mentaalkeha, see on nende valitsemisala. Nad annavad mõtteimpulsse, mille eesmärk on tekitada emotsioone – hirmu, viha, süütunnet, aga ka eufooriat –, mis viivad inimese segadusse. Segaduses inimesel puudub jõud, ta annab selle teadmatusest ära. Vahet pole, kas inimene karjub eufooriast või valust, mõlemal juhul kaotab ta energiat.

Kui hoolikalt jälgida oma mõtteid, on võimalik aru saada, et need ei kuulu sinule, vaid see on see “hõljum”, milles me surfame. Igal inimesel on kindel mõte, mis teda mingil viisil käivitab, mingisuguse reaktsioonini viib. Kui tabada need mõttevormid ära, on võimalik tõsta oma isikliku mentaalmaailma kvaliteeti ja jõuda pikkamööda rahusse. Rahu on armastus ning see on teadvuse tasand, kuhu hirm ei ulatu.

Kui laskud negatiivsete mõtete virvarri, tuleb rakendada keskendatust, viia oma tähelepanu peast võimalikult kaugele – jalataldadele – ning hoida tähelepanu seal. Ja ärge hingamist unustage!

 

Kristo Kiviorg, kaksikleek.ee

Allikas: Eluringi stuudio

Pilt: 2012rising.com

 

Toimetas Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt