Uue aasta loomine – mida sina soovid oma ellu uuel aastal?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. jaanuar 2018 kell 20:53“Igal kalendriaasta lõpul on meil tavaliselt harjumus võtta kokku eelnev aasta kogu oma ilus ja võlus, ka valus. See on imeline harjumus, et teha kokkuvõtte sellest, mis on olnud ja see lahti lasta selleks, et saaks midagi uut tulla,” kirjutab hüpnotisöör Maris Saar.

 

Kui sa võtad hetke ja mõtled tagasi kõigele sellele, mis on su elus eelneval aastal toimunud ja olnud. Mis tunne sul tekib sisse? On sul hetki, millele tunned, et väga ei soovi mõelda – tekitavad sisse raskema tunde? Või on sul hetki sinu elus, kus sa tunned, et tunne on nii võimas, nii avardav, et soovid veel? Ideaalolukorras oleks hea kõikidest nendest hetkedest oma emotsioon välja tõmmata, selleks, et sul praeguses hetkes oleks maksimaalselt energiat kasutada – oma emotsioonide minevikus hoidmine hoiustab sinna ka osa sinu energiast. Sellest energiast, mida sa võiksid tegelikult praeguses hetkes millegi uue loomiseks kasutada.

Mis on see sinu elus, mida praegusest punktist vaadatuna tunned, et tahaksid muuta? Mõtle korra sellele: Mida sa oma elus soovid muuta? Milline see välja näeb? Mis on sinu jaoks soovitud tulem? Mis on sinu jaoks selle kasu? Mida see reaalselt su elus muudab? Ja kui sul on see enda jaoks leitud, soovitan et tee see pilt enda jaoks veel suuremaks, veel võimsamaks – tihti me limiteerime ennast, mõtleme et see ja too pole võimalik ning seetõttu ma soovitangi oma soovid veel suuremaks teha, mõelda piiridest väljapoole.

Võta endale tund aega, kus saad olla rahulikult, nii et keegi sind ei sega. Ja selle tunni aja jooksul küsigi endalt neid küsimusi. Tee see pilt, taju, kujutlus enda jaoks hästi võimsaks, aga jäta lahti see, kuidas ta tuleb. Niimoodi saad endale uueks aastaks midagi luua. Sellesse hetke soovitan kogu oma energia tõmmata, et sul oleks maksimaalselt energiat, millega luua. Võid lihtsalt keskenduda ja anda taotluse, et ma soovin et kogu minu jõud ja energia oleks minuga kohe ja praegu.

 

Imelist uue aasta loomist,

Maris Saar

 

Mina olen Maris Saar, tuntud hüpnotisöör Marissana ja minagi olen oma energiat endaga tõmmanud praegusesse hetke, et luua midagi oma ellu. Ja see on toiminud imeliselt ning seetõttu soovin koos oma koostööpartner Siim Sildojaga loodud uuel online enesearengu koolitusel seda ja ka palju muud iga osalejaga jagada. Kujuta seda ette, iga nädal teed sa harjutusi, kuulad temaatilist hüpnoosi ning saad meilt oma tegemistele tagasisidet. Iga nädal sul on imeline võimalus iseenda sees areneda, leida endas ülesse imelisi talente, lahti lasta minevikku, luua end uuesti. Kui sa tunned, et see sind kutsub, siis loe edasi: www.toelinemina.ee.

 

Foto: Pinterest

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt