Oma elu loomise võtmed

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. jaanuar 2018 kell 12:51“Koolist saadik, või isegi enne, on meid õpetatud mõtlema, mõistma ja asju mõistusega võtma. On kirjeldatud elu läbi mõistuse. Igalühel meist on omad meetodid ja viisid, kuidas ta on harjunud tegutsema ükskõik mis teemadega. Ikkagi järjest rohkem inimesi pöördub abi saama, sest vanad meetodid justkui enam ei tööta. Ei saa keskenduda endale, aega pole, ei oska – tahaks lahendust, aga seda ise kätte ei saa,” kirjutab hüpnotisöör Maris Saar.

 

Mõistuse ületöötamine, enda mitte usaldamine, lahenduste kohe ja kähku soovimine on väga tavalised teemad, millega inimesed meie poole pöörduvad. Sinna peale on tihti inimestel kuhjunud mitmeid erinevaid probleeme alates ärevusest, hirmudest kuni sundkäitumisteni.

Tegelikult ongi nii, et inimestel on tihti klaas täiesti täis – ehk kõike on sees liiga palju, on liiga palju stressi, on liiga palju muresid ja vastutust mis on võetud enda kanda ning rohkem energiat enam millegi muu panustamiseks ei jätku. Siim on toonud meie kursustel väga hea näite: “Ütleme, et sul on kogu elus kasutada 5 ühikut energiat – 2 ühikut hoiad sa töös oma minevikumälestuste mäletamises, 1 ühiku tööstressis, 1 ühiku peresuhetes ning kohe praegu oma elu loomiseks jääb sul kasutada vaid 1 ühik energiat. See tähendab seda, et vaid selle ühe ühiku saad sa panustada millegi uue loomiseks aga seega ei loo sa seda täie jõuga ning see ei saagi nii tugeva jõuga su ellu tulla.”

Ütleme ausalt, tegelikult ei ole vaja tööstressi, hirme, vanu meetodeid mis enam ei tööta – ei ole vaja hoida energiat seal, vaid hoopiski välja tõmmata minevikusündmustest ning panustada praegusesse hetke.

Iga asja jaoks on olemas lahendused, tegelikult lahendamatuid olukordi pole, vahepeal on selleks vaja leida uus vaatenurk või kõrvaltseisja nõu. Ning vahepeal on vaja vastu võtta otsus, et okei, ma vaatan enda sisse ning aktsepteerin kogu seda infot mis sealt tuleb.

Tihti on ka inimeste enda sees palju minevikumustreid ja mälestusi, mida on justkui hirmus vaadata.  Ei taheta, kardetakse neile otsa vaadata – aga ka see ei lase täie jõuga oma elu luua. Ja neid nüansse on veel palju. Olen näinud väga palju hirmu – ja selles mõttes on see hirm unikaalne, sest see on hirm: “Aga mis siis juhtub, kui mul enam mitte ühtegi hirmu ja takistust pole” ehk hirm tuleviku ees. Meie elud on piisavalt kirjud, kõik meie kogemused on need tunded meile sisse loonud.

Aga lahendused on samamoodi olemas – tegelikult on iga olukord lahendatav. On vaja vastu võtta otsus – otsus iseenda sees hakata seda lahendama ja tegelikult hakkab siis universum meie teele tooma lahendusi – tuleb neid lihtsalt märgata ja hakata kasutama.

Kõige lihtsam võti oma elu loomiseks on elamine siin ja praegu. Ehk siis iga kord kui mõte triivib kuskile mujale, tuua kogu oma energia ja tähelepanu praegusesse hetke, iseendale. Teine võti on enda usaldamine – ükskõik, mis ette tuleb – usalda oma sisetunnet käitumise rakendamiseks. Sinu sisetunne teab alati kõige paremini, mida teha. Ja kolmas on maksimaalse jõuga loomine – koonda kogu oma energia kokku, kui soovid midagi luua ning loo siis täie jõuga.

Need 3 võtit on hea algus, et alustada uue loomist enda ellu.

 

Rõõmsate kohtumisteni,

Maris Saar 

 

Mina olen Maris Saar, hüpnotisöör ja oma elu looja. Täiesti tavalise inimesena otsin ka mina oma elus võtmeid, mida jälgida. Tean väga hästi ka oma hirme ja teemasid, mida lahendan enda sees aga minu jaoks ongi kõige alus see, et ma ei taha enam nii jätkata nagu vanasti – hirmuga vaid ma tahan 100% oma jõudu rakendada kõige loomiseks, mida oma ellu soovin ja soovin seda ka igaühele teist – just seetõttu olen ma ise suures vaimustuses sellest online kursusest ning samuti annan igaühele teist ka personaalselt tagasisidet kursuse jooksul.

Kõiki neid kolme võtit – nii usaldust, energia koondamist, uue loomist ja veel paljusid muid teemasid käsitleme ka oma täiesti uuel online enesearengu kursusel – kus iganädalastele harjutustele, millele saad ka meiepoolse tagasiside, saad lisaks veel kuulamiseks hüpnoosi – kogu kursust endale võttes saad kokku lausa 30 hüpnoosi – iga hüpnoos täiendab just seda teemat, mis sel nädalal käimas on. Loe selle kohta rohkem meie lehelt: www.toelinemina.ee

 

Foto: PinterestKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt