Veebiseminar “Parem mina” – Peep Vain: Tuleviku loomine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

9. september 2019 kell 21:35Peep Vain andis 3. septembril veebiseminari “Tuleviku loomine”, mida siin kordusena vaadata saad. Tegu on esimese osaga veebiseminariseeriast “Parem mina”, mida korraldab Edu Akadeemia. Viimane teatas äsja ka, et 5. novembril Tallinnas toimuva seminari “Better You“ kolmas peaesineja Robin Sharma ja Eric Edmeadesi kõrval on Vain.

 

Eesti tuntuim koolitaja Peep Vain räägib veebiseminaril teadlikust enesearendamisest. Räägib, miks see on oluline ja kuidas on võimalik sellega ise oma tulevikku luua.

Webinari Peep Vainuga saad vaadata SIIT.

2014. aastal tegi Vain tööellu pausi. “Olin kodus ja naljaga pooleks, olin peidus, aga tegelikult ma ei läinud peitu,” on ta öelnud. Kuigi alguses oli tal plaanis puhata maksimaalselt aasta, oli ta eemal lausa neli. “Kui sa töötad ikka sellises tempos 5, 10, 15 aastat, siis…” selgitab ta.

Ta tunnistab, et kuni 33.-34. eluaastani läks tal kõik kui lepase reega. Mullu 50 saanud Vain ütleb, et praegu on tema elus kõige parem aeg.

Lisaks kogus ta puhkuse ajal mõtteid teise raamatu jaoks ja nüüd on see ka ilmunud. Raamat “Keset elu” räägib keskeakriisist ja aitab mõtestada eksistentsi. “Ütlesin kord naljaviluks toona kümneaastasele tütrele: “Tead, su isa on muude asjade seas ka kirjanik.“ Tema vastus tegi ja teeb praegugi mulle nalja: “Issi, sa pole mingi kirjanik. Kirjanik on see, kes on kirjutanud vähemalt kaks raamatut. Sina oled kirjutanud ainult ühe!“,“ muheleb Vain.

 Uuri lisaks: Peep Vainu webinar / teistele tasuta “Parem Mina” webinaridele saad registreeruda siit (Alar Ojastu, Alar Tamming, Epp Kärsin, Peep Vain, Markus Villig ja Jesper Parve)

Foto: Egert Kamenik

 

Toimetas GoodNewsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt