TASUTA virtuaalne inspiratsioonisündmus “Päev iseendale” tuleb taas 10. märtsil

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. märts 2022 kell 15:36Millal võtsid viimati aega iseendale, et olulisi teemasid läbi mõelda? Sul on nüüd suurepärane võimalus seda teha – Edu Akadeemia kutsub sind inspireerivast päevast osa saama! Tõsi, ajad on stressirikkad ja võib tekkida mõte, et kas mul on üldse paslik rõõmustada ja korraks mitte muretseda? 

 

Vastus: Jah, on! “Päev iseendale” on väga oluline sündmus praegusel keerulisel ja äreval ajal. Seda on täna vaja rohkem kui kunagi varem, et tuua inimesteni inspiratsiooni, positiivset energiat ja praktilisi nõuandeid.

Eelmisel korral osales live’is üle 20 000 osaleja, mis tähendab, et tegu on Eesti läbi aegade suurima virtuaalse sündmusega. 

“Päev iseendale” sündmus keskendub täisväärtusliku elu 3 nurgakivile: suhtele iseenda, teiste ja rahaga. Terve päev inspireerivaid intervjuusid, nende seas Tanel Padar, Ants Rootslane, Rita Rätsepp, Jaak Roosaare, Mart Sander jpt. 

 

Vaata, kes veel Päev iseendale” sündmusel esinevad ja registreeru tasuta siin: https://eduakadeemia.ee/PaevIseendale

PS! Kõik registreerunud saavad endale kohe 46-leheküljelise e-raamatu eelmise “Päev iseendale” esinemiste parima sisuga! 

Ja registreerunute vahel antakse ära 10 000 € väärtuses kingitusi, nende hulgas Lenovo tahvelarvuti. 

Registreeru tasuta siin: https://eduakadeemia.ee/PaevIseendale

 

Foto: Edu Akadeemia

Toimetas Edu Akadeemia

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt