Alar Tamming, Markus Villig, Alar Ojastu ja teised annavad sügisel veebiseminare

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. august 2019 kell 15:55Foto: GoodNews

Edu Akadeemia, mis toob 5. novembril Eestisse menukirjaniku ja inspiratsioonikõneleja Robin Sharma, ajab enne seda sügise soojaks kuue vägeva tasuta veebiseminariga, kus oma põnevat mõttemaailma ja teadmistepagasit avavad Alar Ojastu, Alar Tamming, Epp Kärsin, Peep Vain, Markus Villig ja Jesper Parve.

 

Peep Vain “Tuleviku loomine” 3. septembril 

Veebiseminaril tuleb juttu sellest, kuidas läbi teadliku enesearengu ise enda tulevikku luua. Vaataja saab inspiratsiooni ja praktilisi samme, kuidas ennast oma tänasest seisust edasi arendada sinna, kuhu ta soovib jõuda.
Peep oli enesearengukoolituse maaletooja ja teerajaja. Tema ja tema väljaõpetatud koolitajate koolitustel on viimase 20 aasta jooksul osalenud kümneid tuhandeid inimesi nii Eestis kui ka välismaal. Tema koolitusfirmast Vain ja Partnerid kasvas 2010. aastal välja rahvusvaheliselt edukas tarkvarafirma Pipedrive. Peep on kahe eneseabi- ja -arenguraamatu “Kõige tähtsam küsimus” ja “Keset elu” autor.

2014. aastal tegi Peep tööellu pausi, mis kestis viis aastat. Selle aja jooksul laadis ta endasse sügavamaid teadmisi inimelu ja –psühholoogia eri aspektidest. Lisaks õppis ja õpib ta süvendatult muusikat. Nüüd on ta taas rõõmuga valmis soovijatega teadmisi, oskusi ja kogemusi jagama.

 

Markus Villig “Miljardilise ettevõte omanikuks 25-aastaselt” 10. septembril 

Veebiseminaril tuleb juttu sellest, kuidas on võimalik nii noorelt miljardilise väärtusega ettevõtte omanikuks saada, kuidas kõik alguse sai ja mis on olnud olulisemad otsused, harjumused, mis selliste tulemusteni on viinud ja kui suurt ja olulist rolli on mänginud enda arendamine sel teel? Vaataja saab inspiratsiooni ja usku, et vanus ei ole takistuseks ei endal ega nende lastel. Selleks, et edukaks saada, ei pea olema kõrgharidust ja mitu kraadi, vaid piisab soovist midagi olulist maailmas paremaks teha.

Markus asutas Taxify, olles veel 12. klassi õpilane. Kõigest viie aastaga on ta suutnud selle üles ehitada rohkem kui miljardi euro väärtusega ettevõtteks. Nad tegutsevad uue brändi Bolt nime alt rohkem kui 30 erinevas riigis nii Euroopas kui ka Aafrikas.
2018. aastal pärjati Markus ja vend Martin aasta parima ettevõtja tiitliga.

 

Alar Ojastu “Kuidas elu elamine käib“ 18. septembril

Veebiseminaril tuleb juttu sellest, kuidas õppida rohkem usaldama oma intuitsiooni ja sellega iseennast, mida me tegelikult elus tahame ja kuidas edukalt ennast läbi elu juhtida? Eesmärk on anda osalejale aimu, et meie elu lõppeesmärk on olla õnnelik ja püüelda selle poole. Räägitakse ka sellest, kuidas endaga intuitsiooni ja sisetunde abil paremini kontakti saada ja hakata rohkem elu nautima.

Alar Ojastu on koolitaja, kelle juhendusel üle 10 000 inimese enam kui 300 organisatsioonist on saanud paremad võimalused parima realiseerimiseks. 2018. aastal pälvis ta aasta parima koolitaja tiitli.

 

Epp Kärsin “Julgus olla see, kes sa tegelikult oled!“ 25. septembril 

Veebiseminaril räägitakse sellest, kuidas leida oma tee ja sellele kindlaks jääda, hoolimata sellest, et see ei ole “populaarne”, kuidas lahti lasta teiste arvamusest ja hirmust suure muutuse ees? Ja loomulikult ka sellest, mis on suurimad vead, mida mehed naistega teevad. Eesmärk on anda vaatajatele julgust ja innustust tegeleda oma teemaga, rakendada oma kutsumust ja jagada oma andeid maailmaga, isegi kui see tundub teistele veider või on valdkonnas, mis pole “tavapärane”.

Epp Kärsin on tingimusteta armastuse maaletooja. Ta alustas 2015. aasta alguses lingam– ja pool aastat hiljem juba ka yoni-massaaži koolitusi. Tänaseks on tema koolitustel käinud tuhandeid inimesi vanuses 14-75 eluaastat.

Epp on lõpetanud TÜ kehakultuuriteaduskonna, õppinud hiina meditsiini, rõivadisaini ja modelleerimist, töötanud iluvaldkonnas rohkem kui kümme aastat, olnud treener ja toitumisnõustaja jne.

Tema elus on kirg ja naudingud number üks ja ta jagab seda, mida on kogenud, siiralt ja ausalt kõigiga, kes koolitustele jõuavad. Sellist armastuserevolutsiooni pole Eestis varem tehtud ning see kõik on alles algus. Epp unistab suurelt ja usub, et Amare Luna armastusekoolkond kasvab üle maailma.

 

Alar Tamming “Jalutuskäik iseendasse“ 7. oktoobril

Veebiseminaril räägitakse elukestva arengu olulisusest ja sellest, kuidas ennast ja läbi selle ka teisi inimesi paremini mõista. Seminari eesmärk on aidata inimestel aru saada, kui oluline on enda parem mõistmine. Lisaks tuleb juttu enda mineviku ja egoga tegelemisest, et saada paremaks inimeseks ja mõista paremini ka teisi inimesi enda ümber.

Alar Tamming on Eesti Transpersonaalse Assotsiatsiooni asepresident, psühholoogia teadusmagister ja Eesti Carl Jungi Seltsi liige. Tema lemmikteemadeks on inimese areng ja sellele kaasa aitavad muutunud teadvuseseisundid (hingamistehnikad, meditatsioon, jooga, biotagasiside, šamanistlikud seisundid, psühhedeelikumide abil esile kutsutud seisundid).  Ta on täiendavalt õppinud NLP-d, holotroopset hingamist, transaktsioonilist psühhoanalüüsi, holistilist teraapiat, osalenud ajulainete juhtimise treeningul ja mitmetel rahvusvahelistel transpersonaalse psühholoogia konverentsidel.

Alar Tamming toetab raamatusarja Transpersonaalse Psühholoogia varamu väljaandmist ja teda huvitavad eelkõige psühholoogia peavoolust eemalseisvad põnevad äärealad. Erinevaid tema psühholoogialoenguid on võimalik kuulata raadiosaadetes “Traditsiooni tarkus” ja “Halloo, kosmos”. Samuti on ta Klassikaraadio saatesarja “Teekond iseendasse” autor. Ta on kirjutanud inimese sisemaailma kirjeldava raamatu “Jalutuskäik iseendasse”.

 

Jesper Parve “Kuidas võimalikult valutult elus suunda muuta?“ 29. oktoobril

Veebiseminaril arutatakse selle üle, kuidas leida üles elu kutse, kuidas elus võimalikult valutult suunamuutust teha ja kui oluline on toimiva lähisuhte olulisus oma tee leidmisel. Saate eesmärk on innustada inimesi tegema elus muutusi, kui see tundub õige ja mitte jääma kinni tänastesse tegevustesse, mida ei naudita. Jesper on veendunud, et on okei alustada täiesti nullist, täiesti uue asjaga, ka täiskasvanuna.

Jesper Parve (sünd. 1980) on endine profikorvpallur, nüüdne maailmarändur, kirjanik, esineja ja blogija, kellest viimasel ajal on saanud omamoodi eestkõneleja Eesti meestele. Oma jutustustes ja kirjutistes ei kuuluta Jesper ülemaailmset suurt tõde meestest, vaid räägib pigem erinevaid mõtteid-ideid meheks olemisest läbi oma kogemuste.

 

Uuri lisaks: Edu Akadeemia

 

Toimetas Monika Kuzmina / GoodNewsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt