Video: intervjuu Mari Metsallikuga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. mai 2013 kell 11:28Untitled

Tallinna TV saade “Loov Maatriks” käis külas suure osa oma ajast metsas veetval Mari Metsallikul, kes rääkis nii loodusest, tervisest kui ka ajakirjandusest ja sellest, kuidas teatud jõud meie negatiivsetest emotsioonidest toituvad. Mari sõnul saab kurja võita armastuse abil.

 

“Miks on läinud viimasel ajal neel nähtused aina suuremaks, et on tulnud keemia pritsimine, majanduskriis ja suured haigusepuhangud? See ongi selle pärast, et inimesed on tegelikult nii palju juba avanenud ja nad on saanud palju targemaks ja teadlikumaks. Ja mida rohkem inimene on silmi avab, seda suurem on see viimane vastupanu. Seda rohkem asju mõtlevad välja need tumedad jõud, et teha viimaseid katseid inimest maha suruda. Aga ma arvan, et see ei lähe enam läbi, sest inimesed on juba nii teadlikuks saanud,” arvab ta.

Mari on öelnud ka, et kui me armastame neid inimesi, kes teevad kurja, siis nad varsti ei saa enam sellisel määral kurja teha.

 

Täispikkuses intervjuu Mari Metsallikuga:

 

 

Foto: ekraanitõmmis

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt