Proovi ise: Mari Metsalliku toitev kodune juuksemask (video)

8. juuli 2018 kell 11:52Tahad endale sama mõnusat ja tervet juuksepahmakat nagu metshaldjas Mari Metsallikul? Vaata siis järgnevat videot, mida Mari ise tutvustab Facebookis nii: “Postitasin täna Instagrami oma parima juuksemaski/pesu retsepti. Ikka küsitakse seda, seega tegin video.  See on kõige lihtsam, aga nagu ikka, siis lihtsad asjad toimivad kõige paremini! ❤”‘

 

🌿 Palun kasuta head blenderit. Muidu jäävad juustesse väikesed tükikesed. Möks peaks valminuna olema täiesti kreemjas.
🌿 Loputa juuksed leige veega. Kui kuuma veega loputad, saad munapudru pähe 
🌿 Peale maski tegemist loputa juuksed ainult puhta veega. Ei vaja shampooniga pesemist, palsamid ega muid niisutajaid. Kasutangi seda kreemi juuste pesemiseks.
🌿 See on kõige lihtsam põhiretsept. Soovitan lisada juurde oma soovi järgi erinevaid koostisosi. Ise kasutan näiteks tõmmiseid erinevatest taimedest. Nõgesetee on suurepärane.
🌿 Soovitan lisada eeterlikke õlisid. Muidu jääb juustele kerge muna odöör. 😉
🌿 Kui võimalik, kasuta ikka õnnelike kanade mune.
🌿 Mina maski kaua peas ei hoia. Masseerin korralikult peanaha läbi ja masseerin õrnalt kogu pikkusesse ning hakkangi kohe loputama.

Postitasin täna instagrami oma parima juuksemaski/pesu retsepti. Ikka küsitakse seda, seega tegin video. 😊 See on kõige lihtsam, aga nagu ikka siis lihtsad asjad toimivad kõige paremini ❤🌿 Palun kasuta head blenderit. Muidu jäävad juustesse väikesed tükikesed. Möks peaks valminuna olema täiesti kreemjas. 🌿 Loputa juuksed leige veega. Kui kuuma veega loputad, saad munapudru pähe 🙂 🌿 Peale maski tegemist loputa juuksed ainult puhta veega. Ei vaja shampooniga pesemist, palsamid ega muid niisutajaid. Kasutangi seda kreemi juuste pesemiseks.🌿 See on kõige lihtsam põhiretsept. Soovitan lisada juurde oma soovi järgi erinevaid koostisosi. Ise kasutan näiteks tõmmiseid erinevatest taimedest. Nõgesetee on suurepärane.🌿 Soovitan lisada eeterlikke õlisid. Muidu jääb juustele kerge muna odöör. 😉 🌿 Kui võimalik, kasuta ikka õnnelike kanade mune.🌿 Mina maski kaua peas ei hoia. Masseerin korralikult peanaha läbi ja masseerin õrnalt kogu pikkusesse ning hakkangi kohe loputama.

Posted by Mari Metsallik on Laupäev, 7. juuli 2018

 

Allikas: Mari Metsalliku Facebook

Foto: erakogu / Facebook

 

Toimetas Mariann Joonas