Proovi ise: Mari Metsalliku toitev kodune juuksemask (video)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. august 2019 kell 9:52Tahad endale sama mõnusat ja tervet juuksepahmakat nagu metshaldjas Mari Metsallikul? Vaata siis järgnevat videot, mida Mari ise tutvustab Facebookis nii: “Postitasin Instagrami oma parima juuksemaski/pesu retsepti. Ikka küsitakse seda, seega tegin video.  See on kõige lihtsam, aga nagu ikka, siis lihtsad asjad toimivad kõige paremini! ❤”‘

 

 Palun kasuta head blenderit. Muidu jäävad juustesse väikesed tükikesed. Möks peaks valminuna olema täiesti kreemjas.
 Loputa juuksed leige veega. Kui kuuma veega loputad, saad munapudru pähe 
 Peale maski tegemist loputa juuksed ainult puhta veega. Ei vaja shampooniga pesemist, palsamid ega muid niisutajaid. Kasutangi seda kreemi juuste pesemiseks.
 See on kõige lihtsam põhiretsept. Soovitan lisada juurde oma soovi järgi erinevaid koostisosi. Ise kasutan näiteks tõmmiseid erinevatest taimedest. Nõgesetee on suurepärane.
 Soovitan lisada eeterlikke õlisid. Muidu jääb juustele kerge muna odöör. 
 Kui võimalik, kasuta ikka õnnelike kanade mune.
 Mina maski kaua peas ei hoia. Masseerin korralikult peanaha läbi ja masseerin õrnalt kogu pikkusesse ning hakkangi kohe loputama.

Postitasin täna instagrami oma parima juuksemaski/pesu retsepti. Ikka küsitakse seda, seega tegin video. 😊 See on kõige lihtsam, aga nagu ikka siis lihtsad asjad toimivad kõige paremini ❤🌿 Palun kasuta head blenderit. Muidu jäävad juustesse väikesed tükikesed. Möks peaks valminuna olema täiesti kreemjas. 🌿 Loputa juuksed leige veega. Kui kuuma veega loputad, saad munapudru pähe 🙂 🌿 Peale maski tegemist loputa juuksed ainult puhta veega. Ei vaja shampooniga pesemist, palsamid ega muid niisutajaid. Kasutangi seda kreemi juuste pesemiseks.🌿 See on kõige lihtsam põhiretsept. Soovitan lisada juurde oma soovi järgi erinevaid koostisosi. Ise kasutan näiteks tõmmiseid erinevatest taimedest. Nõgesetee on suurepärane.🌿 Soovitan lisada eeterlikke õlisid. Muidu jääb juustele kerge muna odöör. 😉 🌿 Kui võimalik, kasuta ikka õnnelike kanade mune.🌿 Mina maski kaua peas ei hoia. Masseerin korralikult peanaha läbi ja masseerin õrnalt kogu pikkusesse ning hakkangi kohe loputama.

Posted by Mari Metsallik on Laupäev, 7. juuli 2018

 

Allikas: Mari Metsalliku Facebook

Foto: erakogu / Facebook

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt