Infoks keemiapilvede skeptikutele

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. mai 2013 kell 19:27chemtrails-san-diego

Telegram avaldab Infowars.com portaali reporteri ja piloodi Dan Bidondi pöördumise nende poole, kes on veel skeptilised keemiapilvede olemasolu suhtes.

 

Ma ei soovi vaielda, tahan lihtsalt edastada informatsiooni kemikaalide pritsimise kohta, mida teatakse keemiapilvedena.

Valitsus eitab seda tegevust järjekindlalt ning nimetab inimesi nagu mina konspiratsiooniteooriasse uskuvateks hulludeks. Aga kui nad vahele jäävad, siis nad ütlevad, et see on kaitseks globaalse soojenemise eest või ütleb sõjavägi, et keemiapilvede pritsimine oli vajalik vaenlase radarite ja satelliitide blokeerimiseks oma vägede paigutamisel või sõjalise operatsiooni alustamisel.

Iga keemiapilvedesse uskuja või mitteuskuja võiks alla laadida järgmise PDF-faili. Selles dokumendis tunnistab USA valitsus avalikult keemiapilvede ja ilma kontrollivate relvade olemasolu, mainides samuti masside mõttekontrollirelvi ning laserrelvi.

Teine lugemissoovitus on 25.veebruaril 2011 avaldatud artikkel uudisteportaalist USA Today pealkirjaga “Kas geoinsenerlus saab peatada globaalset soojenemist“. Artiklis tunnistatakse, et geoinsenerlus ja keemiapilved on reaalsus, kuid neid kasutatakse selleks, et meid kaitsta globaalse soojenemise eest.

Ikka pole veendnud? Mis siis, kui ma ütlen, et selliste tehnoloogiate kohta on välja antud patent? 12. augustil 1975. aastal välja antud dokument pealkirjaga Spraying the Skies kirjeldab, et keemiapilvede jaoks vajalik tehnoloogia patenteeriti esmakordselt juba aastal 1927.

See on kõigest jäämäe veepealne osa. On palju muid dokumente, mis tõestavad, et sellised asjad eksisteerivad. Olen ise juba üle 10 aasta piloot ning töötanud selle aja lennunduse valdkonnas. Professionaalina ütlen, et on suur vahe kondensatsioonijälgede ja keemiapilvede vahel. Kondensatsioonijälg hajub, kui lennuk edasi liigub, keemiline jälg jääb alles ja laieneb inimtekkeliseks pilveks, mida kasutatakse erinevateks ilmaeksperimentideks. Need aga sisaldavad hulgaliselt toksilisi kemikaale, mida me igapäevaselt sisse hingame.

Nende kemikaalide hulka kuuluvad arseen, baarium, vaesestatud uraan, elavhõbe, alumiinium ja pajud teised toksilised kemikaalid. Need põhjustavad suurt hulka respiratoorseid probleeme. Ma viisin läbi beeta-testi, kui mitmel korral kutsuti minu piirkonnas kaheksa tunni jooksul välja kiirabi kaebustega, et mis tahes vanuses inimene ei saa hingata. Töötasin Massachusettsi osariigis Springfieldis, asutuses, kus minu monitooringutööriistade hulka kuulus ka politsei-tuletõrje raadiokanali skänner. Iga päev saabus sellele kanalile 8-13 kutset inimestelt, kes kurtsid probleeme hingamisega.

Kui need kemikaalid õhku pihustatakse, siis langevad need mitmeid tunde hiljem maapinnale ning inimene hingab sisse toksilisi aurusid. Võiks küsida, kas gaasimaski kandmine kaitseb, kuid me peame meeles pidama, et ka taimed salvestavad neid toksilisi aineid ja see mõjutab meie söödavat toitu ja joodavat vett, milles on samuti juba erinevaid kemikaalide jääke.

 

Allikad ja lisalugemist: Infowars, gpo.gov, USA Today 30, Infowars 2

Foto: chemtrailssandiego.com

 

Toimetas Katrin Suik

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt