Video: Kallis lapsevanem, kas mõistad ikka, et laps on külaline, mitte omand?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

13. detsember 2016 kell 14:19Kui arengueas laps või teismeline on sunnitud elama vaimselt mürgises keskkonnas, milles enesehinnangut mitte ei toetata, vaid igapäevaselt jalge alla trambitakse, lisandub maailma veel üks katkise hingega inimene. “Hoolige oma lastest. Muretsemise asemel lihtsalt õnnistage neid, sest iga laps on väike Buddha, kes aitab oma vanematel suureks kasvada,” olevat öelnud Gautama Buddha.

 

Järgnev video on eelviimane 9- osalisest animatsioonisarjast, mis valmis veebipõhise tugikeskkonna Helpific eestvedamisel projekti “Positiivse suhtumise arendamine” raames, et vähendada vaimse tervise häiretega seotud eelarvamusi ja häbi ühiskonnas, edendada sotsiaalset kaasamist ja soodustada vaimse tervise häirega noorte tööhõivet.

 

Teisi animatsioone näed siin: https://helpific.com/et/pad

Helpific on veebipõhine inimeselt-inimesele tugikeskkond, mille kaudu erivajadustega inimesed saavad tellida vabatahtlikke abistajaid või tasulisi teenuseid.

Allikad ja lisainfo: Helpific veebileht, Helpific Facebook

Foto: redorbit.com

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt