Augusti viimasel teisipäeval tähistatakse taas elu parimat päeva

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. august 2015 kell 20:11eppElu parim päev on see päev, kus sul on kõigest mõttetutest segajatest ja ärritajatest täiesti savi. See on päev, millal sa võtad iseendale aja ja voli süüa ära terve arbuusi ja paned selle koore pärast endale pähe. Elu parim päev on palju olulisem päev, kui on nt jõulud, sünnipäev või “vabariigi” aastapäev, sest see on sinu elu parim päev.


Elu parimal päeval ei lase sa kellelgi endale pähe istuda. Mida iganes sa teed, kas oled tööl või kodus, koolis või lebos, linnas või maal, rannas või happes – täna võid sa süüa ära terve arbuusi ja panna see endale pähe. Mööda linna arbuus peas ringi jalutada on ülikõva. Ehk kohtad sa kedagi teist, kes samuti arbuus peas mööda linna ringi kakerdab, siis tead, et teil mõlemal on elu parim päev.

Elu parima päeva koos arbuusidega hakkasid korraldama Hando Tõnumaa ja Vello Lutter juba üle 10 aasta tagasi, aastal 2002: “Tunneme, et elu parim päev on igati vajalik ja oluline päev inimeste elus, loodame, et sellest saab peagi ülemaailmne pidupäev.”

Liitu elu parima päevaga ka Facebookis ja postita pilte. 2014. aastal liitusid elu parima päeva Facebooki eventiga 290 inimest ning postitasid sinna ka lõbusaid fotojäädvustusi.

epp2

epp3

epp4

epp5

epp6

epp7

 

Lisainfo ja rohkem pilte eelmisest aastast: Elu parima päeva Facebook

Fotod: facebook.com/eluparimpaev

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

NB! Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt