Täna tähistatakse Elu Parimat Päeva juba 16ndat aastat

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. august 2018 kell 15:44Aastal 2002 otsustasid sõbrad Vello Lutter ja Hando Tõnumaa tähistada Elu Parimat Päeva, ja et neile mõlemale maitses väga arbuus, oli ka päeva menüü paigas. Vimkana lisandus juurde lambist tulnud idee, et mõlemal tuleb ära süüa nii suur arbuus, et selle koored pärast ka pähe panna mahuksid. Mõeldud, tehtud! Nõnda sündis tänaseks 16. sünnipäeva tähistav kodanikualgatuslik püha, mis tähistab rõõmu, vabadust, sõprust – see on päev, kus sa saad võtta täiesti vabalt. Sest miks mitte? ; )

 

“Asi on väga lihtne! Täna on sul täiesti savi. Katsu trippida lapselikku rõõmu. Mine poodi, võta sealt kõige suurem arbuus ja söö ära nii palju kui suudad – võimalusel kõik! Ja kui sul on Instagram, siis postita sellest foto ka sinna ja kirjuta juurde #eluparimpäev, et ka teisi vabalt võtma inspireerida,” ütleb Hando. Vello lisab, et nende unistuseks on näha Elu Parimat Päeva kunagi ka riigipühana.

Hea tuju tekkimist soosib muide ka arbuusi söömine ise, sest see võib alandada kõrget vererõhku ja tervislikke omadusi on sel maitsval viljal veelgi.

Elu Parima Päevaga saab liituda ka Facebookis ning vaata ka eelmistel aastatel meile saadetud fotosid:

 

Lisainfo ja rohkem pilte eelmisest aastast: Elu parima päeva Facebook

Elu Parima Päeva ajaloo kohta saad lugeda siit (+ ajalooline galerii).

Fotod: facebook.com/eluparimpaev

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt