Kunstnik Ashot Jegikjan: Kevad on elu! Uskuge armastusse, mitte viirusesse, kallid inimesed

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. märts 2022 kell 17:44Tunnuspilt: Ashot Jegikjan

Selle võltsviiruse puhul on meedia meile häbitult valetanud juba kaks aastat. Kaks aastat tagasi kirjutas meedia, et Eestisse ja tervesse maailma on ilmunud uus surmav viirus. Ent asja uurides avastasime, et seda viirust materiaalselt ei eksisteerigi – viirus on vaid sõna, mis voolab meediast. Viirus on suur pettus! Pandeemia on võlts, suur pettus. Uskuge armastusse, mitte viirusesse, kallid inimesed!

 

Meedia valede tõttu suleti kõik asutused: koolid, raamatukogud, ülikoolid, kinod, teatrid, muuseumid, kunstigaleriid, kohvikud, restoranid, paljud poed, hotellid; suleti sanatooriumid, puhkekodud, laste mänguväljakud; enam ei saanud reisida jpm. Riigis valitses ja valitseb vaesus, kurbus, pisarad, palju pettust haiglates, vaen ja julmus inimeste sedas ning maailmas oli ja kahjuks veel on veel praegugi ebainimlikkust ja diskrimineerimist.

Meedia valed tekitasid mõttetuid piiravaid meetmeid: kaks meetrit inimeste vahel, kauplustes käte pesemine alkoholiga, kõikjal vastikud, orjuse maskid… Kaks aastat valetas meedia, et oma rahvast orjastada. Meedias ikka veel valetatakse, et maailmas möllab surmavalt kuri viirus… Ja paljud, kes ei viitsi ise seda võltsviirust uurida, on võtnud omaks uue moodsa viirusereligiooni ja kummardavad viirust. Paljud elavad endiselt viiruslikus pettuses ja hirmuaugus.

Uskuge armastusse, mitte viirusesse, kallid inimesed!

**

Kaks aastat tagasi jutlustas meedia, et riiki tuleb piirata. Pettuse teel vangistati inimesed nende endi kodudesse. Haiglates hirmu ja paanika külvamise abil hävitati paljude patsientide immuunsüsteem ja paljud surid seetõttu.

Meedia valetas hommikust õhtuni. Meedia hoidis inimesi hirmu ja paanika kütkes. Inimesed elasid hirmus olematu viiruse ees. Paljud tundsid suurt üksindust ja langesid sügavasse depressiooni. Eestis, Austraalias ja paljudes teistes riikides on enesetappude arv järsult tõusnud. Aga meedia jätkas halastamatult valetamist ja surmapaanikat tekitamist olematu viiruse abil, et inimesi hirmus hoida. Hirm ja paanika hävitavad inimese immuunsüsteemi. Aga uuringud ütlevad, et viirust materiaalselt ei eksisteeri. Meedia = virus.

Ärge kartke! See viirus on üks suur pettus!

**

Meedias algas maskide, vaktsiinide ning viirustestide abil inimeste orjastamine kogu meie planeedil ja see kestab tänaseni. Kuid me juba teame, et mask on orjus! Vaktsiin on mürk! Vaktsiin on täiesti mõttetu vedelik. Sest viirust ei eksisteeri – see on vaid sõna. Ja väljendil “uus viirus” on surmav reputatsioon.

Iga päev, iga tund valetab meedia viirusesse nakatumiste ja viirusesse surnud inimeste arvu kohta. Kuid see on täielik pettus. Selleks, et hoida inimesi hirmus ja paanikas ja seejärel orjuses. Viirusetestid valetavad. ALATI! Sest viirust materiaalselt ei eksisteeri.

Palun, avage silmad!

Looja ütleb: On olemas armastus. Viirust pole olemas.

Visake vaktsiinipassid kohe minema – armastuse, vabaduse ja rõõmu nimel! Eesti peab olema vaba! Vaba maa, vaba inimene. Mask maha! Elagu armastus, kunst ja rõõm ja kirsipirukas 🙂 Vaktsiinipass on orjus, ebainimlikkus, silmakirjalikkus, viha, diskrimineerimine ja vaenulikkus. Passi asemel naeratus, naeratage, kevad on käes! Looja ütleb: “Armastage üksteist” (Johannese 13 :34) ♥️

Kui kaks aastat tagasi poleks meedia meile sellest viirusest rääkinud, oleksime tänaseni elanud nagu tavaliselt ja me ei teaks sellest viirusest midagi.

Vabanda, meedia, aga sa oled kahe aasta jooksul nii palju valetanud, et sind on ka edaspidi raske uskuda… Minu usaldus sinu vastu on kadunud, meedia… Nüüd olen veendunud, et sa oled julm ja häbematu valetaja, meedia.

Ma usun Loojat, kes on meie sees, sest Tema sõnad toovad mulle tõde, rahu, rõõmu ja vabadust. Looja ütleb: On olemas armastus. Viirust pole olemas.” Kevad ja pääsuke elavad harmoonias!

Aitäh, Looja! Aitäh, roos! Kevad on elu. Elu on ilus.

 

Ashot Jegikjan

14.03.2022

 

Tunnuspilt: Ashot Jegikjan

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt