Elektri sümfoonia: kas teate, miks elektrihinnad riigis tõusevad?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

15. jaanuar 2022 kell 16:28Pilt: “Unistaja” – Ashot Jegikjan

“Sest elektrihinna tõstjad on juba kaks aastat järjest märganud oma rahva kuulekust absurdsetele, ebainimlikele korraldustele allumisel,” vastab kunstnik Ashot Jegikjan pealkirjas esitatud küsimusele. “Seda väljamõeldud viirust materiaalselt ei eksisteeri, kuid inimesed täidavad endiselt absurdseid, ebainimlikke korraldusi ja ei hakka vastu: kannavad maske, teevad vaktsiine ja viirusteste. Ühesõnaga, inimesed on hulluks läinud – piinatakse ennast ja teisi. Ja seda tehakse olematu viiruse kartuses… “

 

Elektrihinna tõstjad on märganud, et rahvas on hirmust halvatud ega hakka vastu ning elektrimehed teevad siis, mida tahavad: nimelt, tõstavad elektri hindu! Seetõttu on elektri hind praegu väga kõrge!

“Tõstkem elektrihinda ja pistame raha taskusse, hirmunud halvatuid on lihtne ära petta.” Nii mõtlevad täna elektrijaamade omanikud.

Nüüd ma ütlen teile otse!

“Tänapäeval on iga inimene, kes kannab maski, iga inimene, kes käib end vaktsineerimas, näitab turvamehele oma vaktsiinipassi, teeb viirusetesti, otseselt süüdi selles, et elektri hind on riigis tõusnud!”

Lisaks need, kes elektri hinda tõstsid, nägid, et inimesed andsid hirmust nii kergesti oma vabaduse käest, alludes olematule viirusele ja leppisid orjastamisega. Hirm olematu võltsviiruse ees muudab vaba rahva alati orjaks. Orjadel kästakse kanda maske, neile antakse 2 meetri reegel, tehakse vaktsiine, tehakse viiruseteste. Orjade omanikud kohtlevad neid nagu oma loomi. Seejärel orjade omanikud ja elektrihinna tõstjad röövivad orjadelt raha ja vara. Nad võtavad orjadelt raha, panevad selle oma taskusse ja teevad seda häbenemata, sest tegemist on orjadega. See viitab sellele, et orjastatud rahvas loobub kergesti ka oma rahast ega hakka vastu.

Mask maha, kallis rahvas! Mask maha, hinga vabalt! Ole vaba! Armastuse, vabaduse ja rõõmu nimel. Maski asemel naeratus ees.

Mu üks hea sõber ütleb: “Elu vabaduseta on hullem kui surm. Me ei karda!”

Palun mõelge sellele! Palun, kallis rahvas, kallid inimesed, ärgake ja ärge kartke! Viirust materiaalselt ei eksisteeri. Viirus on vaid sõna, vaid lugu, mis voolab meediast. Ja kogu lugu!

 

**

On olemas armastus, viirust pole olemas!

Sellel sõnal “koroonaviirus” on surma reputatsioon. Ja kogu lugu. Hirmutav sõna nõrgestab immuunsussüsteemi ja siis inimene lõpuks kaotab oma immuunsuse. Tapab mitte viirus ise, vaid viiruse ümber tekkinud surmahirm ja paanika. Lapsed ei jää haigeks sellepärast, et nemad veel ei oska karta.

„Olge nagu laps!“ (Matteuse 18:1-4)

See, kes viirusesse ei usu, ei haigestu.

Viirus on kuri vaim. Viirus on sõna surmava reputatsiooniga. Vaktsiin ei kaitse sõna eest. Mask ei kaitse sõna eest.

See viirus jõudis meieni sõnade kaudu ja kaob sõnade kaudu.

Looja andis meile immuunsüsteemi.

Ma küsisin Loojalt: “Kuidas saab inimene oma immuunsust tugevdada?”

Looja vastas: “Armastus ja rõõm tugevdavad immuunsüsteemi. Armastage üksteist. Rõõmustage. Olen loonud immuunsüsteemi. Ma armastan teid.”

Aitäh, Looja!

Olen absoluutselt kindel, et kui EV President ja riigikogu võtaks vastu seaduse “Viiruse testimine on keelatud”, siis kaoks see viirus Eestist kohe ära. Ja keegi ei sureks enam viirusesse.

On olemas armastus. Viirust pole olemas.

 

**

Väljuge võltsviiruse religioonist ja võtke omaks armastus, vabadus ja rõõm ja odav elektriorkester ning õunad, pirnid ja mandariinid!

Looja armastab meid ja ta ütleb meile: “Armastage üksteist.”

 

Ashot Jegikjan

10.01.2022

 

Pilt: “Unistaja” – Ashot JegikjanKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt