Mis juhtub, kui algab sõda ja ühiskondlik segadus kiibistatud ja kiibistamata inimeste vahel?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. september 2023 kell 16:01Foto: Pixabay / geralt + https://claudeai.wiki/

Koroonapettusega nägime, kui lihtne on massid segadusse ja ka täiesti hulluks ajada. Peavoolumeedia teatas, et need, kes ennast ei vaktsineeri, on ohtlikud inimesed ehk teisisõnu, nad tuleks ühiskonnast eemaldada. Mõtle, kui lihtne oleks need samad inimesed panna arvama, et need, kes ennast kiibistada ei lase, on ohtlikud ehk teisisõnu nad tuleks ühiskonnast eraldada. Sellise massihüpnoosi saavutamiseks piisaks vaid teha üks uudis… või lihtsalt käsutada kiibistatud roboteid selle kiibi kaudu, kirjutab Luke Belmar Twitteris.

 

Sa ei usu, et see on võimalik? Vaata vaid, kui kiiresti viis meedia robotite fookuse Covidilt Ukrainale. Üleöö! Kas keegi teab, kes on uudisteväljaannete üks peamisi reklaamitellijaid? Oh, see on Pfizer. Palun väga! Pole just kuigi erapooletu värk, mis.

 

PRIME-uuring

Elon Muski juhitud Neuralink teatas 19. septembril, et nad alustavad inimestesse mikrokiipide paigaldamise uuringuid.

„Meil on hea meel teatada, et oleme saanud heakskiidu oma taotlusele sõltumatult institutsionaalselt ülevaatusnõukogult ja meie esimeselt haiglaasutuselt, et alustada värbamist meie esmakordseks kliiniliseks uuringuks inimestega. PRIME-uuringu (lühend sõnadst Precise Robotically Implanted Brain-Computer Interface) – murranguline uuritav meditsiiniseadmete katsetus meie täielikult siirdatava juhtmevaba aju-arvuti liidese (BCI) jaoks – eesmärk on hinnata meie implantaadi ohutust (N1), kirurgilist robotit (R1) ning BCI esialgset funktsionaalsust, mis võimaldab halvatud inimestel oma mõtetega välisseadmeid juhtida.”

 

On ainult aja küsimus, kui massid hakkavad neid kiipe endasse tahtma…

See on teile sõbralik meeldetuletus, et ühel heal (loe: halval) päeval ei aktsepteerita ühiskonnas enam kiipimata isikuid ja neil ei lubata turul konkureerida, sest KUI (ja see on suur KUI), nad saavutavad tehisintellekti / aju integratsiooniga selle, mida nad üritavad, siis lõppeb see sellega, et enamik ühiskonnast muutub küborgideks.

Elon, kes seda programmi juhib, omab ka Twitter/X rakendust ehk nn kõikehõlmavat rakendust (ingl the everything app), mis plaanib ühendada oma “satelliidid”, autod, sotsiaalplatvormid, maksesüsteemid, ajukiibid ja muud kõik ühes, et olla kindel, et teid jälgitakse selles uues inimkonna arenguetapis kogu aeg.

Või on see lihtsalt üks suur vandenõuteooria ja kõik meie ees olevad tõendid on lihtsalt juhuslikud.

Aga nagu vanasõnagi ütleb: parem karta kui kahetseda.

“Ja neid, keda tantsimas nähti, pidasid hulluks need, kes muusikat ei kuulnud.” (Friedrich Nietzsche)

 

Allikas: twitter.com

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt