Eilne vandenõu on tänane reaalsus: kiip, mis tuvastab koroonat ja vaktsineerimata inimeste näotuvastus-süsteem

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. aprill 2021 kell 12:162020. aasta kevadel, kui enamikus riikides toimus koroonaga seoses valdavalt ülereageerimine (näiteks Eestis, kus esimese laine ajal, 26. veebruarist kuni 30. juunini tuvastati 1993 positiivset testi ehk ca 16 positiivset testi päevas ja surnute arv jäi alla näiteks 2017/2018 gripihooajale), nimetati vandenõuteoreetikuteks neid, kes väitsid, et seda kriisi hakatakse poliitiliselt ja muudel viisidel ära kasutama. Samuti naerdi nende üles, kes ennustasid, et vaktsineerimata inimestele võib osaks saada diskrimineerimine või koroonaga seoses võetakse kasutusele kiibid. Tänaseks on aga nendest ideedest saanud reaalsus ja valitsusasutused mitmel pool maailmas panustavad sellesse, et neid projekte katsetada ja lähitulevikus ka rakendama hakata.

 

Näiteks just praegu töötab Suurbritannia valitsus välja vaktsineerimata inimeste näotuvastuse ja liikumise piiramise süsteemi ning USA-s on Pentagoni kaitseuuringute kõrgtehnoloogia projektide agentuur (DARPA) välja töötamas COVID-i vaktsiini, mis toimiks kõigi tüvede puhul. Samuti on agentuur välja töötanud mikrokiip-implantaadi, mis väidetavalt jälgib pidevalt kehas märke viiruse sümptomitest.

 

Vaktsiinipassi asemel nägude skaneerimine

Ühendkuningriigi valitsus on asunud rahastama projekti, mille eesmärgiks on jälgimiskaamerate abil tuvastada kõikide inimeste isik ja vaktsineerituse staatus. Informatsiooni on plaanis hakata kasutama kodanike liikumise kontrollimiseks ning tsentraalseks inimeste liikumisvabaduse reguleerimiseks.

London Timesis avaldatud info kohaselt ootab tulevikus britte ees massiline nägude skaneerimine, mille alusel otsustatakse, kas lubada või keelata neid sisenemast toitlustuskohtadesse, meelelahutusasutustesse ja spordiüritustele. Tegemist on “vaktsiinipasside” programmi väljatöötamise raames välja pakutud tehnilise lahendusega.

Pärast pidevalt antud kinnitusi, et mingisugust vaktsiinipassi süsteemi siseriiklikult ei rakendata, näitavad kõik märgid, et Ühendkuningriigi valitsus on valetanud ning liigub programmiga vääramatult edasi, kirjutab Makroskoop, lisades, et absoluutne enamus elanikkonnast allub peagi käikulastavale totaaljälgimise süsteemile vaguralt, luues kahetasandilise ühiskonna nendest, kes lubavad riigil enese üle totaalkontrolli teostada ning nendest, kes sellele vastu astuvad ja selle eest paraku permanentse isikuvabaduste kaotusega maksavad.

 

Kiip, mis annab märku juba enne sümptomite tekkimist, et oled koroonas

Pensionil olev kolonel Matt Hepburn ja sõjaväe nakkushaiguste arst, kes koordineerib DARPA tegevust pandeemia olukorras, demonstreeris telesaates “60 Minutes” (60 minutit) uut tehnoloogiat, vahendab Vanglaplaneet.

Hepburn hoidis käes rohelise koetaolise geeliga kiipi sisaldavat ampulli ja kuulutas: “See pannakse naha alla ja see näitab sulle, kui kehas toimuvad keemilised reaktsioonid ning see signaal tähendab, et homme hakkavad sul ilmnema sümptomid.”

“See on nagu mootori kontrolltuli,” lisas Hepburn, märkides, et kui need, kellel on kiip, “saavad signaali, siis võtavad nad ise endalt vereproovi ja testivad end kohapeal”.

“Tulemuse saab kolme kuni viie minutiga,” jätkas Hepburn, lisades: “Kui lühendada aega, mis kulub diagnoosile ja ravile, siis suudame nakkuse levikut peatada.”

Hepburn teatas ka, et DARPA on välja töötanud filtri viiruse verest eemaldamiseks dialüüsiaparaadi abil ning Ameerika Ühendriikide Toidu- ja Ravimiamet (FDA) on selle heaks kiitnud ja seda on juba kasutatud 300 patsiendi peal.

“60 minutes” saates tuuakse ka välja, et Pentagoni käsutuses on sadu koeproove sõduritelt ja meremeestelt üle kogu maailma, kes on nakatunud haigustekitajatega, sealhulgas 1918. aasta Hispaania gripiga, mis tappis üleilmselt miljoneid inimesi.

Pentagoni teadlane dr Kayvon Modjarrad rõhutas samuti, et sõjavägi arendab universaalse toimega COVID-i vaktsiini, öeldes seejuures, et: “See ei ole ulme, see on teaduslik fakt.”

“Meil on olemas vahendid, meil on olemas tehnoloogia, et seda kõike teha,” ütles ta, selgitades, et eesmärk on vaktsineerida inimesi potentsiaalselt surmavate viiruste vastu, mis ei ole ennast isegi veel ilmutanud.

“Oleme kaitstud tapjaviiruste eest, mida me pole näinud ega oska ettegi kujutada,” teatas Modjarrad.

Hiljuti selgus aga, et kolmandik tegevteenistuse liikmetest loobus COVID-i vaktsiinist, kusjuures allikad väidavad, et tegelik arv on tõenäoliselt ligi 50 protsenti.

Sellise teadaande peale kuulutas ajakiri Time, et “kõhklus vaktsiini osas” ohustab riiklikku julgeolekut ja “isegi kui sõjaväelased ei tee kodumaiste terroristidega koostööd, on nad selgelt mõjutatud internetis tegutsevatest vandenõuteoreetikutest ja nad lihtsalt ei usalda teaduslikke aluseid.”

DARPA teadaanne mikrokiip-implantaadi tehnoloogia kohta ning selle seotus viiruse ja vaktsiiniga tõenäoliselt vaid intensiivistab avalikkuse muret, mille massimeedia tavaliselt “vandenõuteooriaks“ ristib, leiab Vanglaplaneet.

Tulles tagasi sissejuhatuse juurde: 2020. aastal oli esimesel poolaastal ehk koroona esimese laine ajal päevas keskmisel 16 positiivset testi, mis on ülivähe (rääkimata PCR-testide veaprotsendist, mille tõttu reaalselt nakatunuid oli ilmselt veel vähem), siis on lausa imekspandav, et ettevõtjad ja teised eelmisel kevadel valitsuse otsuste ja kaks kuud kestnud piirangute tõttu kannatanud inimesed on nii vähe häält teinud.

 

Allikad: Daily Mail, Vanglaplaneet, Makroskoop, lingid artikli sees

Fotod: Daily Mail ekraanikuvad

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt