India purustas Kuu-missioonide vandenõuteooriad CGI-mänguasjaga 

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. august 2023 kell 11:47Fotokollaaž: Youtube´i ekraanikuvad

Vaid paar päeva pärast naeruväärset lugu Venemaa automaatjaama Luna-25 riketest, mis väidetavalt kukkus vastu Kuu pinda, pilgatakse meid taas ajaloo halvima võltsitud Kuule maandumisega, mis väidetavalt saavutati Indiast pärit CGI-ga renderdatud mängukosmoselaevaga. Kuidas on võimalik, et ei masse ega teadlasi ei huvita, et tänase päevani pole meil Kuu pealt filmitud HD videokaadreid? Mõelgem vaid, kui lihtne oleks kõik need üle poole sajandi kestnud vandenõuteooriad Kuu-missioonide lavastusest igaveseks kummutada, kui vaid USA, Venemaa, Hiina, ESA või Elon või ükskõik kes näitaksid meile tänapäeva mõistes kvaliteetse pildiga kaadreid Kuu pinnast või pinnalt. Ainukesed väidetavalt Kuu peal filmitud kaadrid pärinevad üle 50 aasta tagusest ajastust ja ka needki on ilmselgelt salvestatud telestuudios. Nüüd on aga India kõik need vandenõuteooraid purustanud, teatades, et nemad on maandunud Kuule CGI-mänguasjaga, mille graafilise disaini eelarveks näib olevat mõnikümmend eurot.  

 

NASA väidab, et nad maandusid Kuule 1969. aastal, kus nad sõitsid kuulaevaga ja mängisid golfi. Väidetavalt toimus aastatel 1969–1972 tervelt kuus Kuu-missiooni. Seejärel kaotas NASA nende enda ametliku avalduse kohaselt kõik andmed ja hävitas tehnoloogia ning isegi 50 aastat hiljem ei suuda nad seda taastada.  

Nii et 2023. aastal on parim, mida me saame, mehitamata koomiksi-kosmoselaev, mis väidetavalt maandub Kuu pinnale.  Muidugi pole kunagi Kuule maandutud, kuid tegelikult teesklesid nad seda paremini 1969. aastal kui täna. 

Ja kui sa ikka veel usud sellesse Kuule maandumise jamasse, siis ma ei tea, mida sulle öelda, sest sa oled ilmselgelt loogika suhtes immuunne. 

Alustuseks on juba Kuu enda olemus ebaselge, sest kui sinna maanduda ei saa, siis kuidas 100% kindlusega tõestada, kas Kuu puhul on tegemist plasmast või jääst mingit sorti kehaga või hoopis peegelduse /projektsiooniga?

India võltsitud maandumine sisaldab midagi, mida võisite näha 80ndate alguses toimunud keskkooli ulmemessil või 80ndate arvutivideomängudes. See on meelega pilkavalt halb

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt