Pamela Maran: Kaks ausat, sarkasmita küsimust

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. oktoober 2021 kell 10:07Foto: Sergei Zjuganov

“Kui ka vaktsineeritud kannavad viirust edasi ja haigestuvad, siis milleks tõsta vaktsiinipassi olemasolu kõrgemale kui negatiivne testitulemus, mis on ainus adekvaatne dokument, et inimene ei kanna viirust,” küsib ettevõtja, kirjanik ja joogaõpetaja Pamela Maran oma Facebooki seinal.

 

Kui vastus on see, et survestada inimesi vaktsineerimisele, siis on see aus ja rahuldav vastus.

Teiseks. Kui inimene on viiruse läbi põdenud, on see samuti nn pääs avalikesse kohtadesse. Miks ei soodustata antikehade testimist, et need, kes on sümptomiteta või kevadise nohu pähe covidi läbi põdenud, saaksid samuti pääsu, täpselt nii, nagu need, kes on saanud pääsu diagnoosi abil ja omavad täpselt samasuguseid antikehi?

Kui selle vastuseks on inimeste survestamine vaktsineerimisele, siis on see minu jaoks aus ja rahuldav vastus.

Ja kui vastus on survestamine, siis kas kellelgi on tulnud mõttesse asjaolu, et väga suur osa inimesi, kes praegu vaktsiinide vastu võitlevad, teevad seda eelkõige survestamise pärast? Selline olukord on nagu tüüpiline Eesti mees ja tüüpiline Eesti naine, kus viimane sunnib meest prügi välja viima ja mida rohkem naine survestab, manipuleerib, seda jonnakamaks mees muutub.

Ja lõpuks retooriline küsimus – kuidas mitte keegi kriisikomisjonist ei tule mõttele, kuidas suhtuda inimeste hirmudesse kaastundega ja leida viis, kuidas tekitada inimestes SOOV vaktsineerida vs leides aina rohkem meetodeid, kuidas luua vastumeelsust?

Hirmutamine, stress, survestamine, pinge ainult süvendab lõhet meie vahel.

 

Pamela Maran

 

Allikas: Facebook

Foto: Sergei ZjuganovKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt