Video! Dr Bhakdi BMJ raportist: vaktsiini müügiluba ei saa põhineda võltsitud uuringutel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. jaanuar 2022 kell 19:16Uuriv ajakirjanik Paul Thacker avaldas mainekas ajakirjas British Medical Journal (BMJ) raporti uskumatutest ja skandaalsetest vahejuhtumitest uurimisfirmas Ventavia Research Group, mis on teinud farmaatsiafirmale Pfizer ülimalt olulisi nn kolmanda faasi uuringuid nende koos Saksa firmaga BioNtech produtseeritava Covid-vaktsiini Comirnaty jaoks.

Mainitud raport on jõudnud ka mitmesse Telegrami artiklisse (nt “Rootsi arstide avalik pöördumine: peatagem vaktsineerimine, Pfizer tegeleb teaduspettusega!” ja “Maailma juhtiv meditsiiniajakiri: Facebooki faktikontroll on ebatäpne, ebapädev ja vastutustundetu“).

 

Firma Ventavia endine regionaaldirektor Brooke Jackson edastas hulga tõendeid väljaandele BMJ ning need paljastused asetavad sellele vaktsiinile antud loa tõsise küsimärgi alla.

Videos vestleb dr Ronald Weikl sel teemal dr Sucharit Bhakdiga, kellelt on eesti keeles avaldatud kaks raamatut, viimati nägi trükivalgust “Mask maha”. Dr Bhakdi on ise olnud aastakümneid tegev teadusuuringute valdkonnas ning valgustab videos nende paljastuste fundamentaalset tähendust kogu covid-vaktsineerimise agenda jaoks.

Dr Bhakdi paljastuse tähenduse ja ulatuse kohta: “On ilmselge, et andmetega on manipuleeritud, teaduslikus kõnepruugis öeldakse selle kohta, et andmeid on võltsitud. Ja sellest hetkest peale, kui selgub, et ühe teadusliku uuringu andmeid on võltsitud, muutub iga taoline teadusuuring kehtetuks. (…) Ja kui ühe vaktsiini toime pole tõestatud, siis ei tohi sellele vaktsiinile anda kasutusluba, kuna toimimistõhusus on üldse eeldus loa andmiseks. (…) Ja seetõttu peaks nüüd kogu kaardimajake kokku kukkuma!”

Dr Bhakdi tõhustusdoosi kohta: “Kuna me nüüd teame, et pole olemas mingit tõendit selle vaktsiini tõhususe kohta ja kuna me kindlalt teame, et paljud inimesed on saanud tõsiseid vaktsiinikahjustusi – kergemad ja raskemad haigused ning surmatoovad haigused – miks küll peaks üks vähegi arukas inimene riskima kolmanda vaktsiinidoosiga? Milleks mängida vene ruletti, kui sellega pole võimalik mitte midagi võita?

Siin pole mingit loogikat. Ärge tehke seda!”

 

Videos on juttu ka dr Bhakdi koostatud “vastutuse teatisest” (notice of liability), mille saab alla laadida inglise ja saksa keeles siit: https://www.mwgfd.de/2021/11/aufruf-zur-verteilung-dieses-mwgfd-d4ce-und-aefa-informationsschreibens-haftungsbescheid-an-aerztinnen-und-aerzte-sowie-behoerdenleiter/

See pöördumine on mõeldud saatmiseks arstidele, tervishoiuasutustele, koolidele, poliitikutele ja kõigile, kes seni ikka veel survestavad mõistusevastast vaktsineerimist. See kokkuvõtlik tekst informeerib adressaati kõigist ohtudest seoses vaktsineerimisega ning võimaldab selle info ignoreerimise ja inimeste tervisele reaalse kahju tekitamise korral kõik vastavad tegelased isiklikult vastutusele võtta ja kohtusse kaevata. Ning süüdimõistva otsuse korral tuleb igaühel kahjutasud maksta omaenese taskust.

Dr Bhakdi notice of liability tekst on avaldatud ühingu Mediziner und Wissenschaftler für Gesundheit, Freiheit und Demokratie (Arstid ja teadlased tervise, vabaduse ja demokraatia eest) kodulehel ning sisaldab üleskutset tõlkida see tekst ka teistesse keeltesse (sel juhul palutakse kontakteeruda meiliaadressil: info@mwgfd.de )

 

Video tõlkis ja kokkuvõtte koostas Saale Kareda

 

Allikas: Rumble

Foto: ekraanikuvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt