Lutsar: laste sportimist ja teatris käimist ei tohiks piirata

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. detsember 2021 kell 16:29Teadusnõukoja juht Irja Lutsar leidis, et piirangutega ei tohiks lastelt võtta võimalust käia teatris ja teha sporti, vahendas ERR. “Mulle tundub, et lastega seotud tegevused võiksid olla kõigile kättesaadavad ja see on tõesti väga oluline,” leidis Lutsar lastega seotud piirangutest rääkides.

 

Langevate koroonanumbrite taustal oodatakse Eestis piirangute leevendamist. Ja kuigi Teadusnõukoda soovitab valitsusel piirangute leevendamisega nädala jagu oodata, ütles Teadusnõukoja juht Irja Lutsar, et lastel ei tohiks piirata teatris käimist ja sporditegemist.

“Mulle tundub, et lastega seotud tegevused võiksid olla kõigile kättesaadavad ja see on tõesti väga oluline,” leidis Lutsar lastega seotud piirangutest rääkides.

“Lapse teatris käimine on mingil määral osa haridusest. Ja spordi tegemine, eriti õues – need tegevused võiksid olla kõigile kättesaadavad.”

 

Allikas: ERR

Foto: PexelsKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt