Inimkatsed lastega! Lutsar ei tea, kuidas see töötab, aga kõik lapsed tuleks vaktsineerida!

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. detsember 2021 kell 17:36Pilt: Canva

Inimkatsed lastega saavad maailmas ja paraku Eestiski sisse uue õõvastava hoo. Tekib küsimus, kas 3000 lisasurma aastas pole veel piisav? Meie kohalik epidemioloogiaguru Irja Lutsar ütleb sinisilmselt otse välja: ma ei tea, kuidas see töötab, aga kõik lapsed tuleks vaktsineerida!

 

Kas sa oled endamisi mõelnud, et kus on sinu piir? Kui kaua sa oled nõus selle vaktsiinimaffiaga kaasa minema? Kas sa oled nõus riskima enda ja oma laste eludega, et pääseda kohvikusse või olla lihtsalt “hooliv kodanik”?

Meil on kahe aasta jagu asitõendeid ja ametlikku statistikat, et mitte mingit pandeemiat ega muud moodi meditsiinilist hädaolukorda pole ei kodus ega välismaal – kogu “plandeemia” tugineb sisuliselt loterii-PCR-testide najal, millega tuvastatakse inimese kehas loomulikul kujul eksisteeriva geneetilise materjali olemasolu. Kui testiga leitakse geneetiline materjal üles, siis saab inimene positiivse tulemuse ning on “ühiskonnale ohtlik” (isegi siis, kui inimene on täiesti terve).

  • Kui sa oled terve ja saad positiivse testi – siis see on koroona.
  • Kui sul on gripp ja saad positiivse PCR-testi, siis see on koroona. Meeldetuletuseks, terviseameti endine juht Üllar Lanno ütles, et grippi pole, sest inimestel läks see meelest ära.
  • Kui inimesel on vähk ja ta saab positiivse PCR-testi – siis see on koroona.
  • Kui inimene hukkub autoõnnetuses ja talle tehakse pärast veel PCR-test, siis läheb ka see kirja koroonastatistikasse.
  • Kui inimene hüppab maja katuselt alla ja sooritab enesetapu ning talle tehakse pärast PCR-test, siis läheb ka see kirja koroonastatistikasse.
  • Kui terrorist paneb pommi, mille tagajärjel hukkub 10 inimest ning kui neile tehtaks tagantjärele PCR-test, siis läheb ka see kirja koroonastatistikasse.

Me kõik oleme selle infoga kursis, aga sellegipoolest läheb enamus selle nonsensiga kaasa ning on nõus laskma enda peal teha inimkatseid täiesti ebavajalike ja potentsiaalselt eluohtlike vaktsiinidega, mis peaks justkui koroona eest kaitsma. See kaitse näeb välja selline, et kui sa oled süsti kätte saanud, siis üldjuhul sulle PCR-testi ei tehta. Loogiline, eks ju. Selle vaktsineerimiskampaania saatel on tänavu Eestis surnud ca 3000 inimest üle keskmise.

Kuid nüüd on valitsus ja “eksperdid” võtnud sihikule meie lapsed – eile teatati, et Eestis võib hakata vähemalt 5-aastaseid lapsi koroona vastu vaktsineerima.

 

Meditsiinilist vajadust selleks pole!

Lastel esineb COVID-19 isegi ametlikus statistikas vaid tuhandikes promillides. Matemaatiliselt vastab see põhimõtteliselt 0,0%-le. Kas sellise statistika kohaselt on meil meditsiiniline vajadus kõiki lapsi vaktsineerida, kuigi mitte ühtegi kohustuslikku testiseeriat pole edukalt läbitud, isegi mitte hiirte peal? Milleks vaktsineerida, kui lapsed pole riskigrupp?

 

Vaktsiinimaffia õigustamine?

Mida ütleb väikelaste vaktsineerimise õigustamiseks teadusnõukoja juht Irja Lutsar?

“Meie soovitame kõigil vaktsineerida, praegu ei ole ühtegi uuringut, keda koroonaviirus ohustab ja keda raskelt ohustab.”

Teisisõnu: ma ei tea, kuidas see töötab, aga kõik peavad vaktsineerima.

See ei tohiks tulla enam mitte kellelegi üllatuseks, et Lutsar ja co ei tea, millest nad räägivad. Omamoodi üllatus on, et Lutsar selle avalikult üles tunnistab.

See tähendab, et inimene, kes on avalikkuse jaoks Eesti vaktsineerimiskampaania juht, teatab avalikult, et tema ei tea, millega ta tegeleb, aga kõik peaksid sellegipoolest ennast vaktsineerima.

Tegelikkuses proua Lutsar lihtsalt eirab tegelikkust või lausa valetab, sest maailmas on piisavalt suurepäraseid uuringuid, mis juba tõestavad, et meil on tegemist vaktsineeritute pandeemiaga ja et vaktsineerimine ei ole veel kusagil maailmas andnud mingeid tõestatavaid positiivseid mõjusid.

Kui lapsed kogevad pärast tarbetut ja eksperimentaalset vaktsineerimist märkimisväärseid kõrvalmõjusid või kahetsusväärselt koguni kaotavad oma elu, ei tahaks me keegi olla proua Lutsari nahas, mis võib olla väga ebamugav, kui laste vanemad näevad vaid punast rätikut.

 

Hando Tõnumaa

Pilt: CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt