Telegrami uudised (nädal 48): koroonakasumid, laste vaktsineerimine ja maailma esimene vaktsiinimõrv kohtus

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

7. detsember 2021 kell 10:39Foto: ekraanikuva, Canva

Teie ees on uudised ajavahemikust 29. november kuni 6. detsember 2021. Eelmisel nädalal oli Telegrami artiklite keskmes laste vaktsineerimine. Samuti saime teada, et Synlab teenib koroona pealt hiigelkasumit (üllatus-üllatus), meeleavaldused Stenbocki maja ees jätkuvad ning Bill Gates anti vaktsiinimõrva eest kohtusse.

 

Aga alustame laste teemaga: miks on nii, et osades riikides suhtutakse laste vaktsineerimisse väga ettevaatlikult, ent meil lennatakse suure hurraaga peale?

 

1

https://www.telegram.ee/maailm/taiwan-peatas-12-17-aastaste-vaktsineerimise-pfizeri-teise-doosiga-sudamelihase-poletiku-riski-tottu

Taiwan peatas 12–17-aastaste vaktsineerimise Pfizeri teise doosiga südamelihase põletiku riski tõttu

Samal ajal, kui Taiwan on teatanud, et alla 12-aastastele lastele mõeldud koroonavaktsiinide heakskiitmist ei kaaluta enne, kui on põhjalikult uuritud Pfizeri teise doosiga vaktsineerimisel tekkinud südamepõletike juhtumeid, valmistutakse Eestis agaralt 5–11-aastaste laste koroonavaktsiiniga süstimiseks.

 

2

https://www.telegram.ee/eesti/eestis-voib-hakata-vahemalt-5-aastaseid-lapsi-koroona-vastu-vaktsineerima

Eestis võib hakata vähemalt 5-aastaseid lapsi koroona vastu vaktsineerima

Kui Rootsis ei kiirustata kohe lapsi vaktsineerima ja kaalutakse põhjalikult vaktsineerimise kasusid ja riske lapsele, siis „lapsesuu“ Irja Lutsar teatab uljalt, et kuigi uuringuid pole, tuleb vaktsineerida!

 

3

https://www.telegram.ee/eesti/inimkatsed-lastega-lutsar-ei-tea-kuidas-see-tootab-aga-koik-lapsed-tuleks-vaktsineerida

Teadusnõukoja juht ütleb: “Meie soovitame kõigil vaktsineerida, praegu ei ole ühtegi uuringut, keda koroonaviirus ohustab ja keda raskelt ohustab.”

https://vikerraadio.err.ee/1608406238/uudis-merilin-parli/1434014 (04:23-04:46)

Keegi ei tea, kuidas see töötab, aga kõik peavad vaktsineerima?

Kas me laseme sellel juhtuda?

 

4

Saksamaalt on teada, et juba viis last on pärast koroona vastu vaktsineerimist surnud..

https://www.telegram.ee/maailm/saksamaal-on-vaktsineerimise-jarel-surnud-juba-viis-last

 

5

https://www.telegram.ee/eesti/kahel-jargneval-neljapaeval-toimub-pikett-koroonapiirangute-ja-laste-vaktsineerimise-vastu

Kahel järgneval neljapäeval toimub pikett koroonapiirangute ja laste vaktsineerimise vastu

2. detsembril valitsushoone ees toimunud piketil, kus osales paarsada inimest, toetati MEM Café tegevust ja nõuti apartheidi lõpetamist. Muide, mitmed politseinikud andsid kohviku juures vestlustes teada, et see on nende jaoks viimane piir ja veel rangemate koroonameetmete pealesurumisel nemad enam rahva vastu seista ei suuda.

SAPTK korraldab Stenbocki maja ees ka kahel järgneval neljapäeval ehk 9. ja 16. detsembril algusega kell 9.30 piketi, et väljendada protesti põhjendamatute koroonapiirangute ja lastele massiliselt neile mittevajaliku koroonavaktsiini süstimise vastu.

Huvitav on kogu MEM-saaga juures muidugi asjaolu, et Elvis Braueri ja tema kohviku terroriseerimise teeb võimalikuks NETS seadus, mille ellukutsumisel ja loomisel mängis rolli ka ERKE, kes nüüd nagu üks mees Elvise selja taga seista lubas. Kas valijatel on kala mälu?

 

6

https://www.telegram.ee/eesti/valitsus-hakkab-nets-i-muutma-sellel-peab-silma-peal-hoidma

Valitsus hakkab NETS-i muutma pikaajalisele pandeemiale sobivaks

Tervise- ja tööminister Tanel Kiik ütles, et valitsus soovib muuta nakkushaiguste ennetamise ja tõrje seadust nii, et üldkorralduste asemele saab peamiseks meetmete kehtestamise hoovaks valitsuse määrus. Nii õiguskantsler, juristid kui ka hiljuti riigikohtunik Ivo Pilving on öelnud, et valitsus kasutab koroonakriisis piirangute kehtestamiseks mõeldud üldkorraldusi liiga laiaulatuslikult.

Kiik rõhutas, et peamine eesmärk ei ole valitsuse ja terviseameti rollide ümber vaatamine, vaid selgema õigusliku aluse loomine pikaajaliseks pandeemiaks. Khmm khmm, me juba teame, et pandeemia saab olema väga pikaajaline ja seetõttu on vaja valitsuse kõiki otsuseid veel raudsema rusikaga peale suruda?

Telegram küsib aga – millal läheb meie demokraatliku parlamentaarse korraga vabariigis otsustamine tagasi Riigikogu kätte?

 

7

https://www.telegram.ee/maailm/islandi-esimene-omikron-on-kolm-susti-saanud-mehel-kes-pole-kusagil-kainud

Islandi esimene omikron on kolm süsti saanud mehel, kes pole kusagil käinud

Islandi esimene avastatud omikron-infektsioon ajab riigi terviseeksperte segadusse, kuna nakatunuks on topeltvaktsineeritud ning haigla andmetel juba ka tõhustusdoosi saanud mees, kes ei ole reisimas käinud!

 

Uue tüvega hirmutamine on juba vana võte, aga küllap toimib seegi kord!

Sest nii head rahateenimise vahendit kui koroona(pandeemia) ei saa ju lihtsalt käest ära anda:

Pole just eriti üllatav uudis, et sel ajal, kui tavainimesed kaotavad töö ja lapsed kannatavad aina süvenevas vaimse tervise kriisis, teenivad osad ettevõtted hiigelkasumeid:

 

8

https://www.telegram.ee/eesti/synlabi-kasum-kerkis-testimise-tottu-5-korda-57-miljonilt-eurolt-297-miljoni-euroni

Synlabi kasum kerkis testimise tõttu 5 korda: 5,7 miljonilt eurolt 29,7 miljoni euroni

Ülemaailmne koroonaviiruse pettus ja sellega kaasnenud piirangud lõid paljudel ettevõtetel jalad alt, kuid laboriteenust pakkuv Synlab kasvatas just pandeemia tõttu kasumit viis korda! 

 

9

https://www.telegram.ee/maailm/eesti-soetab-vaktsiine-el-salvador-aga-bitcoine

Eesti soetab vaktsiine, El Salvador aga Bitcoine

Samal ajal kui Eesti mängib lolli olematu pandeemiaga ja otsib vahendeid lisapiirangute teostamiseks, vaktsiinikampaania laiendamiseks ja kiirtestide soetamiseks, sai septembris El Salvadorist esimene riik maailmas, kes võttis Bitcoini kasutusele seadusliku maksevahendina.

Varaklassina on Bitcoin ja krüptoraha kogumas üha suurenevat huvi nii tavainimeste, institutsioonide ja nüüd ka valitsuste seas, sest erinevalt laialt kasutusel olevast fiat-rahast krüpto väärtus aja jooksul ei lange, sest seda ei saa “õhust” juurde luua.

Kui sind paneb vahel imestama, et miks poes hinnad tõusevad, siis võta teadmiseks, et alates koroonast möödunud aasta kevadel on „õhust“ juurde loodud triljoneid dollareid, mis on tekitanud erakordselt suure inflatsiooni. Bitcoinide maksimum kogus saab olema ainult 21 miljonit, millest enamus on juba ringluses. See tähendab, et maailmas on rohkem miljonäre, kui Bitcoine.

 

10

https://www.telegram.ee/maailm/maailma-esimene-vaktsiinimorva-juhtum-bill-gatesi-vastu-esitati-hagi-india-riigikohtusse

Maailma esimene vaktsiinimõrva juhtum: Bill Gatesi vastu esitati hagi India riigikohtusse

Kaebuse esitaja on taotlenud AstraZeneca (Covishield) tootja Bill Gatesi ja tema partneri vastutusele võtmist vaktsineerimise tõttu elu kaotanud 33-aastase mehe mõrva eest.

India valitsuse immuniseerimisjärgsete kõrvalnähtude komitee tunnistas, et Snehal Lunawati surm oli tingitud Covidshieldi vaktsiini kõrvalmõjudest. Nimetatud aruanne paljastas vaktsiinisündikaadi valeväite, et vaktsiinid on täiesti ohutud.

 

11

Õnneks jää liigub ka meie lähiriikides.

https://www.telegram.ee/maailm/soomes-kogus-koroonapassist-loobumise-petitsioon-50-000-allkirja-ja-laheb-menetlemiseks-parlamenti

Soomes kogus koroonapassist loobumist taotlev rahvaalgatus vajalikud 50 000 allkirja kokku ja läheb menetlemiseks parlamenti

Jutud käivad, et ka Eestis on peagi sarnane rahvaalgatus tulemas. Kas annad oma allkirja?

 

Lõpetuseks ka veidi koroonahuumorit:

11

https://telegramplay.ee/kaja-kallas-viirus-levib-puhtalt-otsavaatamise-kaudu/

Arvestades juhtumeid, kus kolmekordselt süstitud ja valdavalt kodus viibivad inimesed nakatuvad omikroni, näib aina enam, et Kaja Kallasel oli 31. märtsil Facebook live´is küsimustele vastates õigus:

Viirus levib puhtalt otsavaatamise kaudu…

Kas see kinnitab Telegramis juba pea kaks aastat kajastatud teemat, et viirus ei levigi inimeste vahel vaid tekib raku siseselt?

Vaata videot pikemalt Telegrami videoportaalis TelegramPlay.ee.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast. Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Allikad: lingid teksti ja artiklite sees

Videomontaaž: Telegram

Foto: ekraanikuva

 

Toimetasid Sander Soomaa ja Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt