Ühine ühismeditatsiooniga “Vabastame Eesti Rail Balticu (otsetrassi)st” sulle sobival ajal

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

29. detsember 2019 kell 12:01Kõik senised aktsioonid Rail Balticu Eestit poolitava trassi vastu on olnud rohkem või vähem jõudu näitavad, vägivallatut lähenemist ei ole aga seni veel proovitud. 29. detsembri õhtul kell 17.00-18.00 toimub Telegrami Facebooki vahendusel ühismeditatsioon, mida viib läbi helirännakute praktik Simo Santeri Virtanen.

 

Meditatsioonil loodud ühisväljaga on võimalik igal ajahetkel ühineda:

https://www.facebook.com/telegrammeedia/videos/1033851303617758/

Ühismeditatsiooniga soovime jõulukingiks Eestit, mis on terviklik ja ühiselt toimiv, mitte selline nagu Rail Balticu praeguse kavandi kohaselt meid ees ootab.

Korjame rööpad kokku ja laseme tekkida rahva jaoks parimal võimalikul kuvandil, et see saaks settida meie ühisvälja uuel kujul.

 

Suure hulga inimeste koos mediteerimine on meie käsutuses olev võimas vahend, mis võib luua meid ümbritsevas energiaväljas üldise tervenemise ahelreaktsiooni. Kas see toimib või mitte, seda võib ühismeditatsioonil igaüks ise tunnetada.

 

Osalemine ja info: ühismeditatsiooni Facebook

Loe ka: The Power of 500,000 People Meditating at Once

 

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt