Tere, Teile on Telegram! 26: SkyWay – alternatiiv Rail Balticule?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. veebruar 2019 kell 15:06Teie ees on uus osa sarjast “Tere, Teile on Telegram“ ning seekord keskendume väga põnevale ja innovatiivsele SkyWay-nimelisele õhuraudtee projektile, mis võiks olla tuleviku alternatiiv Rail Balticule. SkyWay on odavam, kiirem, moodsam ja turvalisem kui Rail Baltic ning lisaks jäävad SkyWay puhul alles ka inimeste ja loomade kodud.

 

Tegemist on ülemaailmselt arendatava võrgustikuga, mis siiani on suuresti toiminud tänu rahva ühisrahastusele ligi 200 riigist ja regioonist, pakkudes tagatisena väärtuslikke emaettevõtte tehnoloogia osakuid, mis toovad investoritele kasu igalt projektilt üle maailma.

SkyWay lõppvisioon ühendab omavahel kõik maailma piirkonnad, sh võimaldab SkyWay transportida inimestele ka kaupu ning isegi merekonteinereid ja autosid kiirusel ca 150 – 500km/h. Kas tõesti on olemas tehnoloogia, mis võimaldaks aastaringselt tarnida Eestisse värskelt korjatud puuvilju, tuua endale Saksamaalt auto poole päevaga, käia välismaal tööl mõne tunniga jne?

Saatekülalisteks on Vladimir Maslov, insener, endine Tallinna abilinnapea, SkyWay Capital juhatuse liige; Mark Maslov, SkyWay Capital juhatuse liige ja Mihkel Liivakant, aktiivne investor ja SkyWay infopartner Eestis. Saadet juhib Hando Tõnumaa.

 

SkyWayga saad liituda siin.

Loe lisaks: New SkyWay, SkyWay Capital, Taevatee

Varasemaid “Tere, Teile on Telegram!” osasid saad vaadata siit.

Fotod: ekraanikuva, SkyWay

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

PS. Telegram tegutseb tänu lugejate abile. Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Suur aitäh kõigile, kes aitavad olulisi teemasid pildis hoida!

Unlimited MTÜ
EE497700771002818684

BITCOIN
1Hqjxbt8czHcENjDQan5GFL3Qssn4znpAr

DASH
XjUJswujDzLgSgg7Ly8bK6TEo1kwVzaKeV

BITCOIN CASH (BCH)
qp0gdarh8xtte8fygj2ehrud7h4gsugzeqlmamcx3s

ETHEREUM
0x9b67438a7a4cdd88edb14c2880e920a3cba692c6Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt