Vene teadlane: maailma saab muuta oma energia abil

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. jaanuar 2013 kell 17:41Vene teadlane Konstantin Korotkov püüab inimesi veenda, et maailma saab muuta, kasutades oma energiat. Ta väidab, et teatud viisil mõtlemine võib anda positiivse või negatiivse mõju ümbritsevale keskkonnale.

 

„Meil on tekkinud teooria, et inimteadvus on osa materiaalsest maailmast ja oma teadvusega saame otseselt seda maailma mõjutada,” ütles dr Korotkov, Peterburi Riikliku Tehnikaülikooli füüsikaprofessor.

Et jõuda arusaamisele energiate nähtamatust maailmast, viiakse läbi teaduslikke katseid, kasutades tehnikat nimega bioelektrofotograafia. Selle teooria eelduseks on asjaolu, et me kiirgame pidevalt energiat. Bioelektrofotograafia eesmärgiks on jäädvustada need energiaväljad, mida nähakse meie kehade ümber oleva valguse ehk aurana.

Vaata videot siit.

 

Ka Princetoni ülikooli uurimiskeskuses läbi viidud katsed toetavad venelaste teooriat. Nende uuringud on näidanud, et mõistusel on võime mõjutada juhuslike sündmuste generaatori (Random Event Generator ehk REG) väljundit.

Vaata videot, kus tehakse lühikokkuvõte uurimiskeskuses läbiviidavatest katsetest. Intervjuu annavad uuringute võtmeisikud, kes selgitavad juhuslike sündmuste generaatori tööpõhimõtet ning tutvustavad eksperimendi tulemusi.

 

Allikas: Riseearth.com

Toimetas Meeli SeermaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt