Videolugu Jakob Rosinaga: Kui tihti märkad sina, et teine inimene võiks abi vajada?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. juuni 2017 kell 14:33Veebipõhine tugikeskus Helpific, mis aitab abipakkujatel ja abivajajatel teineteist leida, on algatanud Hooandjas kampaaniat “Ise elada ja ise vastutada!”, et oma tugikeskkonda uuendada ja seeläbi tegevust veelgi laiendada. Allolevas videoloos räägib ajakirjanik, helirežissöör ja raadiosaatejuht Jakob Rosin, miks Helpific tema arvates oluline on.

 

Jakob võrdleb Helpificut Uberi ja Taxifyga. Taksondus jäi ajast väga kaugele maha, jäid oma telefoni ja dispetšeri teenuse juurde, tulid eraettevõtted – tegid Uberi ja Taxify. Jakob arvab, et Helpific on analoogne lahendus, kuid seda sotsiaalhoolekandes.

 

2013. aastal tunnustas Intelligent Community Forum (ICF) nt Tallinna linna viiendat korda kui üht maailma seitsmest (Top 7) kõige innovaatilisemast kogukonnast, samuti võib väita, et Eesti on maailmas liidrikohalinfoühiskonna arendamisel ja teadvustamisel. Helpificu üheks eesmärgiks on see, et Helpificu algatajate poolt loodud innovaatilisest sotsiaalhoolekandesüsteemi kogukondlikust üksteise abistamise lahendusest saaks pikaaegselt otsitud nn Eesti Nokia, järgmine Skype või TransferWise, või isegi midagi e-residentsuse taolist, mida saame uhkusega tutvustada kogu maailmale.

Telegram kutsub Helpificu meediapartnerina üles panustama Helpificu tugikeskkonna arendamisse – oma hooandmise projektile “Ise elada ja ise vastutada!” saab anda Hooandja keskkonnas või liitudes Helpificu platvormiga. Aidata saad ka info levitamisega!

Allikas ja foto: Helpific

 

Toimetas Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt