Austria kardioloog Thomas Binder: WHO tuleb koroonapettuse eest vastutusele võtta

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. märts 2023 kell 15:36Foto: Twitter / ekraanikuva

Sisehaigustele ja kardioloogiale spetsialiseerunud arstil Thomas Binderil on doktorikraad immunoloogia ja viroloogia alal, tal on 35-aastane kogemus ägedate hingamisteede infektsioonide diagnostikas ja ravis, töötades haiglates, intensiivraviosakondades ja erapraksises. Binder avaldas Twitteris üleskutse nõuda otsustavalt koroonapettuses osalenud organisatsioonide, eelkõige WHO liistulevõtmist.

 

Mina ja paljud teised arstid oleme selgitanud endiselt valitsevat koroonanarratiivi alates 2020. aasta veebruarist. See on ebateaduslik, ebainimlik jama, sest:

  • epidemioloogiliselt ei ole olemas asümptomaatilist ülekannet;
  • nn COVID-nakkused ja COVID-surmad on definitsiooni järgi valed;
  • näidustus testimiseks on vale ja test ise oli vale/vigane/ebateaduslik;
  • asümptomaatilised inimesed, keda varem nimetati terveteks inimesteks, on ka täna tegelikult terved inimesed ja neile erinevate piirangute/reeglite seadmine teeb ühiskonnale ainult kahju;
  • pandeemiat pole kunagi olnud, oli vaid plaandeemia!
  • ravim ehk “vaktsiin” oli vale/ebavajalik/ebatõhus ehk intellektuaalne absurd.

Meid tsenseeriti ja laimati selle eest, 2020. aasta lihavõttepühade ajal vahistati meid jõhkralt minu enda arstikabinetis väidetava “COVID-i hullumeelsuse ohustamise tõttu”.

Tänaseks on selge, et meil oli täielikult õigus: väidetav COVID-pandeemia oli peamiselt RT-PCR testimise pandeemia! Paljud, kellel on minimaalsed meditsiinilised ja immunoloogilised põhiteadmised, olid lugenud keskseid uuringuid ning omanud mõningast tervet mõistust ja selgroogu, koos nendega selgitasime modifitseeritud RNA süstide mõttetust, ebaefektiivsust ja ebakindlust juba enne nende nende kriminaalkorras heakskiitu.

Täna me teame, et need on isegi negatiivselt “tõhusad”, soodustavad haigestumist ja on juba tapnud üle 10 miljoni inimese kõrvalmõjude tõttu, hoidnud ära miljoneid viljastumisi ja kutsunud esile miljoneid surnultsünde, ja puuduvad tõendid selle kohta, et nad päästsid kasvõi ühe inimelu.

Kuigi tapjaviiruse pandeemiat pole kunagi olnud, oli argpükste pandeemia; meie, arstid, näeme raskete haiguste ja südameinfarkti, müokardiidi, aordi dissektsiooni, insuldi ja kopsuemboolia põhjustatud äkksurmade pandeemiat; teiste organite, eriti pea- ja seljaaju tromboosi ja põletikke, dissemineerunud intravaskulaarset koagulatsiooni (vere hüübimissüsteemi häire – toim.), immuunsupressioonist tingitud infektsioonide sagenenud esinemist, vähki, autoimmuunhaigusi, viljatust, raseduse katkemist ja palju muud. See modifitseeritud RNA genotsiid on inimkonna ajaloo suurim meditsiiniline kuritegu, enneolematute mõõtmetega humanitaarkatastroof!

**

Praegu töötab farmaatsiatööstus selle nimel, et viia kõik vaktsineerimised modifitseeritud RNA vaktsiiniplatvormile. Tuleb mõista, et modifitseeritud RNA vaktsiiniplatvorm on täiesti mõttetu ja eluohtlik.

Selle kaks põhiviga on 1) kehale võõra valgu süstimine, ilma et oleks mingit kontrolli selle üle, millised keharakud seda toodavad, millises annuses ja kui kaua, ning 2) asjaolu, et rakud, mis on sunnitud seda võõrast valku tootma ja seejärel oma pinnal esitama, tunnistab meie immuunsüsteem ekslikult võõraks, seega hävitatakse see sarnaselt teile siirdatud võõrorgani äratõukereaktsiooniga.

**

Väidetav modifitseeritud RNA “vaktsineerimine” sunnib teie keha tootma teadmata annuses ja teadmata aja jooksul toksiini ning muudab osa teie organismist sõna otseses mõttes tulnukaks. Seetõttu tuleb kogu modifitseeritud RNA vaktsiiniplatvorm kohe ära keelata!

Teie valitsus peab praegu WHO-ga läbirääkimisi pandeemialepingu üle. Kui ta sellele alla kirjutab, asetatakse WHO teie riigi põhiseadusest kõrgemale ning mitte ainult teie, vaid ka teie valitsus ja parlament kaotate igasuguse valikuvabaduse: WHO hakkab kontrollima kogu maailma!

**

Ainus mõistlik, 100% efektiivne ja ohutu järjekordse kuritegeliku rünnaku ennetamine on WHO ürituse viivitamatu lõhkumine!

Kallid kaasinimesed! Kui teile on tehtud üks või mitu Covid-süsti ja te kannatate modifitseeritud RNA süstide tõsiste kõrvaltoimete käes, ärge heitke meelt: üha rohkem vastutustundlikke arste on valmis teid aitama.

Ma arvan, et modifitseeritud RNA süstidega on nagu suitsetamisega: peaaegu kunagi pole hilja sellest loobuda ja tervislikumalt elada. Olenemata sellest, kas oled vaktsineeritud või mitte, ärka üles, tugevda oma selgroogu, tõuse püsti ja jaga seda üleskutset väidetavate “ekspertidega”, oma valitsuse, parlamendiliikmete ja võimuga, kes kukkus COVID-skandaalis täielikult läbi: „Aitab! Astuge lõpuks tagasi ja astuge siis kohtu ette!”

Tehke seda, kui mitte enda pärast, siis oma laste ja lastelaste jaoks elamisväärse tuleviku nimel.

Kohe!

Vaata pöördumist: 

 

Allikas: Twitter

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt