Klaus Schwab rääkis G20 tippkohtumise raames Suure Lähtestamise edusammudest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. november 2022 kell 10:08Fotokollaaž: ekraanikuva + B20 Twitter + G20 koduleht + Canva.com

Maailma Majandusfoorumi (WEF) asutaja Klaus Schwab kiitis eelmisel teisipäeval G20 tippkohtumisel Balis Suure Lähtestamise (The Great Reset) tegevuskava, mille eesmärgiks on teha “meie maailma põhjalik, süsteemne ja struktuurne ümberkorraldamine”, vahendab Vanglaplaneet.

 

“Kui vaatame kõiki meie väljakutseid, saame rääkida hübriidkriisist, majanduslikust, poliitilisest, sotsiaalsest, ökoloogilisest ja institutsionaalsest kriisist,“ ütles Schwab üritusel B20, mis toimus G20 kohtumise raames.

“Aga tegelikult seisame silmitsi meie maailma sügava süsteemse ja struktuurilise ümberkorraldamisega. See võtab aega ja maailm näeb pärast seda üleminekuprotsessi hoopis teistsugune välja.” Schwab selgitas, et selle “transformatsiooni” “liikumapanev jõud” on liikumine “multipolaarse maailma” poole, mis on Lääne ja Ameerika Ühendriikide allakäigu eufemism.

“Poliitiliselt on selle muutuse liikumapanevaks jõuks loomulikult poliitiline üleminek multipolaarsesse maailma, millel on kalduvus muuta meie maailm palju rohkem killustatumaks,“ ütles ta. “Sel põhjusel on sellised kohtumised, nagu see G20 ja teised, väga olulised ühenduslülid, et vältida liiga suurt eraldumist…”

Schwab on varem uhkustanud, kuidas tema organisatsioon on “tunginud maailma valitsuste kabinettidesse” ja tema mõju ulatub meedia, valitsusväliste organisatsioonide ja akadeemiliste ringkondadeni.

“Meil on pidevad partnerlussuhted paljude valitsustega üle maailma,“ ütles Schwab. “Siis on meil muidugi valitsusvälised organisatsioonid, ametiühingud, kõik need erinevad osad – muidugi meedia ja väga olulised eksperdid, teadlased ja akadeemikud… usujuhid, sotsiaalsed ettevõtjad…”

Lisaks Schwabile astusid B20-l üles ka näiteks Elon Musk ja Jeff Bezos.

 

Allikas: Vanglaplaneet, Infowars, B20 programm

 

Toimetas Peeter Proos / Vanglaplaneet.ee

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt