Bill Gates soovib luua surmakomisjonid vaeste ja haigete inimeste eutanaasiaks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

18. november 2022 kell 13:41Foto: Wikimedia Commons / World Economic Forum Annual Meeting Davos 2008, CC BY-SA 2.0

Maailma isehakanud tervishoiukuningas Bill Gates ütles G20 tippkohtumisel Indoneesias Balil maailma liidritele, et peagi on vaja “surmakomisjone”. Lähitulevikus nõutakse selliseid komisjone haigete inimeste elu lõpetamiseks “väga, väga kõrgete ravikulude tõttu”, ütles Gates.

 

Enne teeb inimesed koroonapettusega vaeseks ja haigeks, siis tahab nad seetõttu maha nottida

Surmakomisjon ehk death panel, valitud tapjate rühm otsustab, kes peaks surema ja kes peaks ühiskonnas elama. Gates jätkas selgitamist, et “raha, mida kasutati vaeste ja haigete inimeste mõneks lisakuuks elus hoidmiseks, võiks paremini kulutada õpetajatele”.

Allikas: Twitter

 

Bill Gatesi “surmakomisjoni” plaanid peegeldavad Maailma Majandusfoorumi eutanaasiateemalist keelt ja Kanada valitsuse uut kuratlikku lahendust inflatsiooni, kodutuse, hüppeliselt kasvava kuritegevuse ja toiduga kindlustamatuse probleemile – vaeste eutanaasiat. Trudeau režiim ütles, et nad pakuvad nüüd eutanaasia eest tasu inimestele, kes on “liiga vaesed, et jätkata väärikalt elamist”.

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt