USA kaitseministeerium sõlmis “Covid-19 uuringute lepingu” kolm kuud enne Covid-viiruse pildiletulekut?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. veebruar 2023 kell 18:08Foto: Pixabay / Geralt

Avalikuks on tulnud (mitte väga üllatav) info, et USA Kaitseministeerium sõlmis ülemaailmse tervisega seotud lepingu “COVID-19 uuringuteks” juba 2019. aasta novembris. Kuid tõendid viitavad ka sellele, et USA valitsusel võis olla käsi selle väidetava „viiruse“ loomisel biolaboris funktsiooniuuringute abil. Modernal ja USA Riiklikul Allergia- ja Nakkushaiguste Instituudil (NIAID) oli 2019. aasta detsembri alguses konfidentsiaalne leping eksperimentaalse mRNA geeniteraapia kandidaadi jaoks, mis töötatigi välja ja mis on Moderna ja NIAID-i ühisomandis.

 

USA valitsuse veebileht usaspending.cov väidab, et on kulutatud 4,04 triljonit dollarit “vastuseks COVID-19-le“. Uurivam pilk veebilehe alamlehele Avard Search paljastab kaitseministeeriumi poolt Black & Veatchi eriprojektide osakonnaga sõlmitud lepingu “Professionaalsete, teaduslike ja tehniliste teenuste” jaoks 20. septembril 2012.

Lepingu vahekaardi All-Awards lähemal uurimisel selgub 115 tehingut saajatega ja lühikirjeldused, millest enamik on igapäevased tarbeesemed nagu “Kiievi laboriseadmed” ja “Kiievi kontorimööbel”.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt