Peenes golfiklubis last imetanud perekonda koheldi terroristidena

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuli 2013 kell 12:16restaurant_calMis juhtub, kui kohtuvad rumalus ja terrorismihirm? Belgia diplomaat ja tema naine elasid New Yorgi osariigi peenes maaklubis läbi inetu stseeni, mille käigus koheldi neid kui terroriste.

 

Tom Neijens ja tema naine Roseline Remans soovisid klubis lõunat süüa ning kuigi nad ei ole selle klubi liikmed, lubati neid lahkelt sisse ja juhatati lauda. Naine hakkas istudes diskreetselt nende tütart Lukat rinnaga toitma, mille peale reageeris naissoost teenindaja väga ägedalt, paludes neil otsekohe lahkuda, kuna nad häirivad klubi liikmeid. Kui Neijens protesteeris, et see võtab aega vaid mõned minutid, siis nõuti, et naine jätkaks lapse toitmist tualetis. Olles sellisest suhtumisest nii mainekas ettevõttes täiesti šokeeritud, uuris Neijens, miks peaks beebi lõunastama tualetis, kui täiskasvanutel seda ju teha ei paluta.

Mõne minuti pärast saabus politsei, käskis sulgeda uksed ja teised kaks sellel terrassil lõunatanud inimest juhatati välja. Neijens kirjeldas olukorda kui midagi, mis pärineb vesterni-tüüpi filmist, kus politseinik käib ringi “üks käsi püstolil ja teine taseril“.

Hoolimata asjaolust, et paar oli sinna restorani lõunastama lubatud, hoitas politseinik, et nad on territooriumil ilma loata ja mõningad klubi liikmed pelgasid, et Neijensi must seljakott näitab, et ta on terrorist. Küsimusele, miks peaks terroristid tulema maaklubisse imikut söötma, vastas politseiametnik, et “Sri Lankal kasutavad terroristid beebisid.“

Hoolimata asjaolust, et paar ei olnud korda saatnud mitte midagi seadusevastast, juhiti nad tagaukse kaudu restoranist välja. Piirkonna politseijaoskonna kõneisik nimetas vahejuhtumit “kultuuriliseks arusaamatuseks“.

 

 

Allikad: The Healthy Home Economist, New York Post, News.com.au

Foto:  breedersareeaters.wordpress.com

 

Toimetas Katrin Suik

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt