Täna alustab ülemaailmne vaba interneti raadio- ja telekanal The People’s Voice

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

25. november 2013 kell 10:0425. novembril alustab tööd ülemaailmne peavoolumeediast sõltumatu veebi tele- ja raadiokanal The People’s Voice (tõlkes rahva hääl), mille üheks ellukutsujaks on Inglise kirjanik ja vandenõude uurija David Icke. Kanal läheb eetrisse Eesti aja järgi kell 19 aadressil www.thepeoplesvoice.tv. Esimene 5-tunnine proovisaade läks eetrisse 10. novembril ja seda saab vaadata siit.

 

Kui Telegram Icke’il suve alguses külas käis, rääkis ta meile, kuidas kanali avamiseks käib vilgas töö ning et tal on abiks palju vabatahtlikke. Tol hetkel alustati kanali tarvis toetuste kogumisega ning mõne kuuga annetati üle maailma kokku 300 692 naela (u 360 000 eurot), kusjuures eesmärgiks oli olnud 100 000 naela kogumine. Selle raha eest osteti tehnikat ning ehitati valmis toimetus ja stuudiod.

Kanalis alustavad tööd ja löövad kaastöötajatena kaasa näiteks: Briti ajakirjanik Sonia Poulton, DJ ja vandenõude uurija Mark Devlin, USA raadiohääl Roxy Lopez, endine sõdur ja praegune sõjavastane aktivist Ken O’Keefe, terviseuudiste portaali Natural News eestvedaja Mike Adams jpt. Käsitletavad teemad ulatuvad poliitikast, globaliseerumisest ja vandenõudest kuni maavälise ja vaimseni, sekka ka kunsti ja muusikat.

Soovitame kõigil täna kell 19 arvutite ette istuda ja elada kaasa uue meedia sünnile, sest mida rohkem on erinevaid kanaleid ja vaatenurki, seda rikkam on uudistemaailm.

 

 

The Peoples Voice veebileht

Foto: TPV

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt