David Icke: Aeg on teadvustada, et me elame illusioonis

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

28. märts 2013 kell 14:33 

USA raadiosaatele “The Meria Heller Show“ andis intervjuu inglise kirjanik ja vabamõtleja David Icke, kes on tuntud oma jõuliste seisukohtadega teemal “kes või mis tegelikult kontrollib kogu maailma”. Icke’ilt on seni ilmunud 19 raamatut ja tema viimaseks teoseks on “Remember Who You Are: Remember ‘Where’ You Are and Where You ‘Come’ From” (e. k Pea meeles, kes sa oled: Pea meeles, “kus” sa oled ja kustkohast sa “tulnud” oled).

 

Icke on kirjutanud juba üle 20 aasta sellest, et sionistlike maailmavalitsejate ja vabamüürlaste plaan on luua meie planeedist globaalne vangla, kus inimestest saaksid hirmu all elavad orjad. Selle plaani elluviimiseks manipuleeritakse reaalsusega, mida me enda ümber tajume viie meelega – inimestele luuakse tegeliku asemel uus pilt, mille abil on neid lihtsam kontrollida.

 

Sümbolism kui värav inimteadvusse

Visuaalse reaalsuse tajumist juhib inimaju paarisentimeetrine osa aju tagaküljes ja see ongi saanud tegelikkuse vastuvõtmise mängumaaks. See reaalsus moodustab 80% informatsioonist, mida aju vastu võtab – just selle pärast kasutavad vandenõulased nii palju sümbolismi – visuaalseid pilte, mis on meie mõistuse ja taju väravaks, ütleb Icke.

 

 

 

Need sümbolid on toodud tänapäeva iidsetest aegadest Rooma kiriku, salasektide ja satanismi kaudu, kujundades meie arusaama heast ja halvast – ignoreerimisest ja teadmisest. Ilma teadmisteta ei saa me näha, millised on teised võimalused, ning teadmiste allasurumine ongi kogu asja tuum. Inimesed peaksid õppima mõistma reaalsustaju toimimise põhimõtteid, sest vastasel juhul kasutavad vandenõulased seda ära meie reaalsuse konstrueerimiseks, hoiatab Icke.

 

 

 

Hollywood – masside mõjutamise võlukepike

Tänapäeval on Hollywoodist (nimi Hollywood ehk holly wood (hel-wood) tähendab maagilist kohta; druiidide iidsest pühast puust on välja kasvanud „võlukepike“ masside mõjutamiseks) on saanud vabamüürlastele ideaalne koht reaalsuse ümberkirjutamiseks või kujundamiseks, sest mängu- ja dokfilmid on tänapäeval inimeste üheks peamiseks meelelahutuseks ja infoallikaks, ütleb Icke.

Ta toob näiteks ameeriklaste kauaaegse iidoli John Wayne’i, kelle kuldse südamega ja sitkest kangelasest sai suurepärane müügiartikkel USA sõjaväele. Võitlemine õigluse nimel nagu John Wayne seda tundus tegevat, oli igati normaalne tegevus, mida kandva ideoloogia abil  sai õigustada tuhandete süütute inimeste tapmist tipptehnoloogia abil. Muidugi ei tapnud John Wayne ise kedagi – kui tuhanded sõdurid piiri taga surid, tehti talle stuudios meiki…, ironiseerib Icke.

 

Teiseks näiteks võib tuua filmi Osama bin Ladeni hiljutisest tapmisest, kuigi enamik vandenõude uurijaid teab, et bin Laden suri 2001. aastal raske terviserikke tagajärjel, räägib Icke.

 

Mis on kõige selle eesmärk?

Maailmavalitsejate eesmärk on meid allutada hirmu, rahutuse, muretsemise, frustratsiooni ja stressi abil, millega paljud ka tänapäeval silmitsi seisavad. Madalatel energiavõngetel toimiva reaalsustaju manipulatsioon on sügavuti minev psühholoogiline vandenõu, mille üheks põhirelvaks on meedia.

USA-s näidatakse saateid Simon Cowelliga (Suurbritannia ja USA talendisaadete karismaatiline juht – toim.) või armastatud Superbowli, juhtides masside tähelepanu kõrvale protsessist, kuidas politseiriigist tehakse militaarriiki. Viimase aja märgid: Pentagon varustab politseijõude tankide ja soomukitega; USA president sai heakskiidu surmanuhtluste ja droonirünnakute üle otsustamiseks jms, kirjeldab Icke.

Icke’i põhiseisukoht on see, et tänapäeva tehnika abil – mobiiltelefonid, riiklik televisioon jt hõlpsalt kontrollitavad infokanalid – „programmeeritakse“ ja muudetakse inimeste reaalsustaju, ilma et inimesed ise sellest tegelikult aru saaks. Samamoodi manipuleerivad meie reaalsustajuga meedia ja (peavoolu) filmitööstus. Kui me seda ei teadvusta, elame edasi illusioonides, ütleb Icke.

 

Kuula kõnealust raadiosaadet siit.

David Icke’i kodulehekülg.

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt