VIDEOD! Ülestunnistus: Pfizer ei testinud enne turustamist oma vaktsiini mõju Covid-19 levikule

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. oktoober 2022 kell 15:14Fotomontaaž: Canva (hungarianconservative.com + news.com.au)

Hollandi parlamendiliikmel Rob Roosil õnnestus 10. oktoobril 2022 Euroopa Parlamendis toimunud kuulamisel saada Pfizeri tipptöötaja tunnistama, et vaktsiinitootja ei teinud enne vaktsiini turuletoomist mitte mingit testimist selles osas, kas vaktsiin aitab vältida viiruse edasikandumist. Parlamendi liige Rob Roos kutsub kõiki inimesi üles seda infot jagama: “Väide, et sa teed seda kellegi teise jaoks, oli algusest pealei vale – koroonapassi ainus eesmärk oli sundvaktsineerimine.”

 

 

“Kas Pfizeri Covid-vaktsiini testiti enne selle turule jõudmist, et vältida viiruse edasikandumist? Kui ei, siis öelge seda selgelt. Ja ma tahan otsest vastust – “jah” või “ei”. Ma ei jõua ära oodata, millal selle vastuse saan!” esitas Hollandi parlamendiliige Rob Roos küsimuse.

Pfizeri rahvusvahelise turu arendamise president Janine Small vastas selle peale järgmiselt: “Kas me teadsime immuniseerimise blokeerimisest enne Pfizeri vaktsiini turuletulekut? Ei! Teate, me pidime tõesti liikuma teaduse kiirusel, et turul toimuvast tõeliselt aru saada!”

Rob Roosi sõnul on selline ülestunnistus šokeeriv ja lausa kriminaalne ning ta kutsub kõiki inimesi seda infot jagama.

Allikas: Youtube

Allikas: Twitter

 

#COVID-i kuulamisel tunnistas #Pfizeri direktor #vaktsiini ei ole leviku tõkestamiseks kunagi testitud.

“Sa teed seda kellegi teise jaoks,” oli algusest peale vale.

#koronapassi ainus eesmärk oli #sundvaktsineerimine.

Seda peab teadma. Jaga seda videot!

 **

Roosi sõnul tühistab selline ülestunnistus kogu aluse vaktsiininõudele ja -passidele, mis “viis massilise institutsionaalse diskrimineerimiseni, kuna inimesed kaotasid juurdepääsu ühiskonna olulistele osadele”.

“Ma leian, et see on šokeeriv, isegi kriminaalne,” ütles Roos.

Koroonapettuse varases staadiumis väitsid ravimitootjad ja rahvatervise ametivõimud (sh ka Eesti vastutavad isikud), et Covidi-vastased vaktsiinisüstid takistavad viiruse edasikandumist, kusjuures Pfizeri juht Albert Bourla väitis 2021. aasta aprillis, et varajased uuringuandmed näitasid, et see vaktsiin oli 100 protsenti tõhus raske Covid-19 vastu.

 

Allikad: putsch.media, news.com.au

 

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt