400 arsti ja spetsialisti kuulutasid välja rahvusvahelise meditsiinikriisi Covidi vaktsiinivigastuste ja -surmade tõttu

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. september 2022 kell 14:18Foto: Pixabay / Caniceus

Üle 400 arsti, teadlase ja spetsialisti enam kui 34 riigist kuulutasid möödunud nädalal välja rahvusvahelise meditsiinikriisi, mis on tingitud “COVID-19 vaktsiinidega seotud kahjustustest ja surmadest”. Laupäeval, 10. septembril toimunud pressikonverentsil avaldatud deklaratsioonis öeldakse: „Praegu oleme tunnistajaks suremuse suurenemisele neis riikides, kus suurem osa elanikkonnast on saanud nn COVID-19 vaktsiine. Siiani ei ole riiklikud ja rahvusvahelised tervishoiuasutused seda liigset suremust piisavalt uurinud ega uurinud.” (Ka Eesti on nende riikide seas, kus pärast koroonavaktsiinide manustamist tõusis surmade arv märkimisväärselt – toim.).

 

Pressiteates öeldakse:

 • Eriti murettekitav on nende vaktsiinidega nakatatud varem tervete noorte äkksurmade suur arv, nagu ka raseduse katkemiste ja perinataalsete surmajuhtumite kõrge esinemissagedus, mida pole uuritud.
 • Ametlikult on teatatud paljudest kõrvaltoimetest, sealhulgas ka haiglaravist, püsivatest puuetest ja surmadest, mis on seotud niinimetatud COVID-19 vaktsiinidega.
 • Registreeritud numbritel pole maailma vaktsineerimisajaloos pretsedenti.

 

India murelike meedikute ja spetsialistide avaldatud deklaratsioonis esitatakse kaheksa kiireloomulist nõuet, sealhulgas vaktsineerimise viivitamatu lõpetamine ja kõigi varem tervete inimeste surmajuhtumite uurimine.

Lugege allolevat täisteksti ja kui olete arst, teadlane või muu professionaal, kaaluge allkirjastamist.

 

RAHVUSVAHELISE MEDITSIINIKRIISI DEKLARATSIOON COVID-19 VAKTSIINIDEGA SEOTUD HAIGUSTE JA SURMADE TÕTTU

Meie, arstid ja teadlased üle kogu maailma, teatame, et COVID-19 vaktsiinidena tuntud toodete manustamisega kaasnevate haiguste ja surmajuhtumite tõttu on käes rahvusvaheline meditsiinikriis.

Oleme praegu tunnistajaks suremuse suurenemisele neis riikides, kus enamik elanikkonnast on saanud nn COVID-19 vaktsiine. Siiani ei ole riiklikud ja rahvusvahelised tervishoiuasutused seda liigset suremust piisavalt uurinud ega analüüsinud.

Eriti murettekitav on nende vaktsiinidega nakatatud varem tervete noorte äkksurmade suur arv, nagu ka raseduse katkemiste ja perinataalsete surmajuhtumite kõrge esinemissagedus, mida pole uuritud.

Ametlikult on teatatud paljudest kõrvaltoimetest, sealhulgas ka haiglaravist, püsivatest puuetest ja surmadest, mis on seotud niinimetatud COVID-19 vaktsiinidega.

Registreeritud numbritel pole maailma vaktsineerimisajaloos pretsedenti.

Uurides CDC VAERS-i, Ühendkuningriigi kollase kaardi süsteemi, Austraalia kõrvaltoimete seiresüsteemi, Euroopa EudraVigilance’i süsteemi ja WHO VigiAccessi andmebaasi aruandeid, on praeguseks teatatud üle 11 miljoni kõrvalmõju ja üle 70 000 surmajuhtumi, mis on seotud Covidi vaktsiinidena tuntud toodete manustamisega.

Teame, et need arvud moodustavad peaaegu 1–10% kõigist tegelikest sündmustest.

Seetõttu leiame, et seisame silmitsi tõsise rahvusvahelise meditsiinikriisiga, mida peavad aktsepteerima ja kriitilisena käsitlema kõik riigid, tervishoiuasutused ja meditsiinitöötajad kogu maailmas.

Seetõttu tuleb kiiresti kehtestada järgmised meetmed:

 1. Ülemaailmselt “peatada” riiklikud vaktsineerimiskampaaniad COVID-19 vaktsiinidena tuntud toodetega.
 2. Enne inokuleerimist tervete inimeste kõigi äkksurmade uurimine.
 3. Kardiovaskulaarsete episoodide varajase avastamise programmide rakendamine, mis võivad viia äkksurmani selliste analüüside abil nagu D-dimeer ja troponiin, uurida kõiki COVID-19 vaktsiinidena tuntud toodete põhjustatud tõsiste haiguste varajast avastamist ja kasvajaid.
 4. Uurimis- ja raviprogrammide rakendamine kahjulike mõjude ohvritele pärast nn COVID-19 vaktsiini saamist.
 5. Pfizeri, Moderna, Astra Zeneca, Jansseni, Sinovaci, Sputnik V ja mis tahes muu COVID-19 vaktsiinina tuntud toote viaalide koostise analüüside läbiviimine sõltumatute uurimisrühmade poolt, kes ei ole seotud ravimifirmadega ega huvide konfliktiga.
 6. Uuringud, mis tuleb läbi viia niinimetatud COVID-19 vaktsiinide erinevate komponentide koostoimete ja nende molekulaarsete, rakuliste ja bioloogiliste mõjude kohta.
 7. Psühholoogilise abi ja kompensatsiooniprogrammide elluviimine igale inimesele, kellel on nn COVID-19 vaktsiinide tagajärjel tekkinud haigus või puue.
 8. Psühholoogilise abi ja kompensatsiooniprogrammide rakendamine ja edendamine nende pereliikmete jaoks, kes surid COVID-19 vaktsiinidena tuntud tootega nakatamise tagajärjel.

Sellest tulenevalt teatame, et leiame end meditsiini ajaloos enneolematus rahvusvahelises meditsiinilises kriisis, mis on tingitud COVID-19 vaktsiinidega seotud haiguste ja surmajuhtumite suurest arvust. Seetõttu nõuame, et ravimiohutust jälgivad reguleerivad asutused ja kõigi riikide tervishoiuasutused koos rahvusvaheliste institutsioonidega nagu WHO, PHO, EMA, FDA, UK-MHRA ja NIH, vastaksid sellele deklaratsioonile ja tegutseksid vastavalt käesolevas manifestis nõutud kaheksale meetmele.

See deklaratsioon on mitme selle eesmärgi nimel võidelnud spetsialisti ühisalgatus. Kutsume kõiki arste, teadlasi ja spetsialiste üles seda avaldust toetama, et avaldada survet asjaosalistele üksustele ja edendada läbipaistvamat tervishoiupoliitikat.

 

Allikas: dailysceptic.org

Tõlkis Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt