SUUR LUGU! Uuringute kokkuvõte: kuidas sündimuse langus on seotud Covid-vaktsineerimisega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. juuli 2023 kell 17:28Foto: multipolar-magazin.de

Rahvastikupüramiid on praegu muutumas sama radikaalselt viimati Teises maailmasõjas: ühelt poolt näitab statistika püsivat liigsuremust, teisalt aga drastilist sündimuse langust. Vaatamata sellele, et ametlikult eitatakse seost koroonavaktsiiniga, on see liigsuremuse ja sündimuse langusele teaduslikult usutav põhjus. Tervise Arengu Instituudi andmetel kasvas 2021. aastal pikaajaliselt langustrendis olnud imikusurmade arv märgatavalt ehk 19 surmalt 29-le. 2022. aastal vähenes see küll 29-lt 26-le, jäädes ikkagi märksa suuremaks kui enne koroonasütimise kampaaniat. Need “väikesed” numbrid võivad tekitada ettekujutuse, et teema on „väike“, aga suurusjärkude mõttes ikkagi hiiglaslik: 52,6% tõus (29 surma) ja 36,8% tõus (26 surma) võrreldes varasemate aastatega. Aga kui võtta arvesse, et ka rahvastiku arv on väiksem, siis võivad need numbrid kuvada isegi 100%-list imiksurmade arvu tõusu. Detailsema analüüsi koostamiseks oleme esitanud TAI-le vastava teabenõude. Järgnev Saksa meedias ilmunud artikkel, mille autor on dr Florian Schilling,  võtab kokku uuringute hetkeseisu ja kirjeldab võimalikke kahjumehhanisme.

 

Püsiva liigsuremuse tendents on tuvastatud kõikjal maailmas, riikides, kus koroonavaktsiine manustati. Lühikokkuvõte: 2021. aasta kevadel pidi seda mõjutama mingi tegur, mis on sellest ajast alates põhjustanud märkimisväärse suremuse tõusu – koroona on põhjusena välistatud, vastasel juhul oleks tulnud vastavad muutused suremuse statistikas toimunud juba 2020. aastal, kui meil väidetavalt levis ajaloo suurim ülemaailmne pandeemia.

Saksamaa statistikaameti andmetel on masendav ka elussündide statistika: alates 2022. aasta jaanuarist on sündimuskordaja langenud võrreldes varasemate aastate keskmisega kuni miinus 10 protsenti ja rohkemgi.

Joonis: Elussündide trend kuus 2021–2023 võrreldes eelmiste aastate kuu keskmisega; andmed: Saksamaa föderaalne statistikaamet. 

Oluline on tähele panna sündimuse näitajate ajalist arengut: kui nn koroonahaigused (loe: tavaline hooajaline nohu, köha ja palavik ehk keha puhastumisprotsess) oleksid elussündide vähenemise põhjuseks, peaks see suundumus ilmnema juba 2021. aastal. Selle asemel ja ilma pikema hoiatuseta langeb sündide arv jaanuaris 2022, täpselt üheksa kuud pärast üldise vaktsineerimiskampaania algust. Samuti väidavad „pädevad asutused“, et pandeemia

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt