Šveitsi teadlane: nurisünnitustel ja surnultsündidel on ilmne seos COVID-vaktsiinidega + lisatud video

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. juuli 2023 kell 15:44Foto: Pixabay / geralt

Möödunud kolmapäeval esitletud murrangulises uuringus ütles statistik ja Luzerni ülikooli professor dr Konstantin Beck, et andmed näitavad, et 2022. aasta nurisünnituste ja surnult sündide määr Šveitsi rasedate naiste hulgas viitab üheksa kuud varem tehtud COVID-19 vastu vaktsineerimise mõjule.

 

Statistiku ja Luzerni ülikooli professori dr Konstantin Becki uue analüüsi kohaselt oli spontaansete abortide arvu märkimisväärne suurenemine rasedate naiste seas otseselt seotud COVID-19 vaktsiini kasutuselevõtuga Šveitsis.

 

Beck: Vaktsineerimine ja surnultsünnid on korrelatsioonis

Saksamaa tervishoiuministri ja Šveitsi parlamendi endine nõunik Beck analüüsis avalikult kättesaadavaid Šveitsi ja Saksamaa andmeid teadusväljaannetest, haigekassast ja Šveitsi föderaalsest statistikaametist (FOS).

Ta leidis, et 2022. aasta nurisünnituste ja surnult sündide määr viitas otseselt rasedate üheksa kuud varem tehtud COVID-19 vastu vaktsineerimise mõjudele. Ta lisas, et see teave oli kättesaadav ka vaktsiinitootjatele ja rahvatervise ametnikele, aga teavet esitleti avalikkusele viisil, mis varjas riske.

Beck esitles möödunud kolmapäeval Covid Ethics arstidele oma murrangulisi uurimistulemusi. Vastupidiselt Šveitsi ametivõimude avalikele avaldustele, mille kohaselt “noorte seas ei ole Šveitsis asjakohast ülemäärast suremust”, näitab Becki valitsuse enda andmete uuesti läbivaatamine, et 2021. aasta lõpus ja 2022. aasta alguses ilmnes noorte seas märkimisväärseid liigsuremuse mustreid.

Beck ütles, et “täna ilmneb meie ametlikus statistikas valitsuste kehtestatud koroonameetmete tõttu üha raskemaid tagajärgi, kuid ainult vähesed on huvitatud [nende kohta] teada saamisest.”

“Analüüsides nende vaktsiinide kasutuselevõttu, eriti rasedate naiste ja nende sündimata laste puhul, leidsin algusest peale selgeid tõendeid selle kohta, et vaktsineerimisstrateegia ümbermõtestamine ja otsuste edasilükkamine oleks olnud hä

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt