“Hallo, Kosmos!” sünnipäevalaule esitavad Jarek Kasar ja Silver Sepp

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

12. juuni 2013 kell 18:32Raadio 2 saatesarja “Hallo, Kosmos!” külalistele laulavad Jarek Kasar ja Silver Sepp. Esinejateplejaadi lisandus armastatud loodusemees ning publikuni jõuavad ka vanameister Fred Jüssi kosmilised tulevikuvisioonid.

“Hallo, Kosmos!” tähistab kolme aastat kosmilisi audiorännakuid Raadio 2 eetris avaliku salvestusega, kus esinevad kõnedega oma ala ässad: Ene Ergma, Mart Noorma, Toomas Paul, Igor Volke, Einar Laigna, Mari Metsallik, Ingvar Villido, Tiina Tiitus, Mai-Agate Väljataga, Kristjan Port ja ka kuulajate üks suurimaid lemmikuid, eestlaste südametunnistus ja hinge hoidja Fred Jüssi, kelle kohta aastal 2010 toimunud projektis vabavalitsus.ee tõdeti: “Ta on kõige targem mees Eestis, kas pole nii?”

“Jarek Kasar on meie muusikamaastiku üks suuremaid talente, kelle loomingus on sügavust, teravmeelsust ja geniaalsust. Tal on, mida öelda ja ta teeb seda fantastilisel viisil ning see puudutab inimese sisemisi dimensioone,” kirjeldab saate “Hallo, Kosmos!” autor Ingrid Peek oma lugude ja lauludega sünnipäevalisi kostitavat staari.

Ansamblitest Svjata Vatra, Ro:toro ja Bombillaz tuntud folkmuusik Silver Sepp tuuritab parasjagu koos kirjanikust abikaasa Kristiina Ehiniga mööda Eestimaad ringi ühisettevõtmisega “Loomelaev”, mis on tore trubaduurlik lugude jutustamine täis poeetilisi väljakaevamisi. Oma kontsertidel põnevate fantaasiapillidega lummav Silver Sepp esitab sünnipäevalistele lugusid värskelt ilmunud debüütplaadi “Mis asi see on?” pealt.

Pühapäeviti kell 14 Raadio 2 eetris kõlav saade “Hallo, Kosmos!” on audiorännak maailmavaadete äärealadele erinevate võimalike ja võimatute tunnetusakende kaudu, mille eesmärk on mõista, mitte hukka mõista ning avardada meie arusaamist elust ja maailmast. Kolme aasta jooksul on eetrisse jõudnud 133 saadet, kus oma ilmavaateid on tutvustanud teadlased ja futuroloogid, nõiad ja võlurid, filosoofid ja usumehed, taimetargad ja terviseeksperdid, müstikud ja šamaanid, ufoloogid, vandenõude uurjad, esoteerikud ja tantristid, muusikud ja paljud teised põnvad tegelased meilt ja mujalt.

Sünnipäev algab kell 18.00, uksed avatakse 17.30.

 

Sündmus Facebookis

Vaata ka: Hallo, Kosmos

Allikas: Alkeemia

 

Toimetas Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt