Täna Raadio 2 saates “Hallo, Kosmos!” teine vestlus David Icke’iga

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. mai 2013 kell 9:59photoPühapäeval kell 1416 jõuab Raadio 2 eetrisse teine osa vestlustest vandenõumaailma superstaariga, kelle kodus Wighti saarel R2 saade “Hallo, Kosmos!” koos uudisteportaaliga Telegram külas käis, et kuulajatele tema värvikat ilmavaadet tutvustada.

 

Teises saates selgub:

* Mida kujutab endast maailmakuulsa vandenõuteoreetiku arvates new age?

* Mida arvata maavälisest mõistuslikust elust ja UFO-failide avalikustamisest?

* Mis on Uue Maailmakorra kehtestajate plaanid inimkonnaga?

* Millist rolli mängivad meie reaalsuse loomises Saturn ja Kuu?

David Vaughan Icke on inglise kirjanik, vandenõuteoreetik ja avalik esineja. Ta on kirjutanud 19 raamatut ja kogunud endale aja jooksul globaalse lugejaskonna. Icke on ise end nimetanud maailma kõige vastuolulisemaks kõnelejaks.

Inglismaal Leicesteris sündinud Icke tegi noorena karjääri jalgpallurina, mis aga jäi üsna lühikeseks, sest tal diagnoositi vasaku põlve reumaatiline artiriit. 1971. aastal abiellus Icke oma esimese naise Lindaga, kellega ta sai kolm last. Samal ajal algas ka tema ajakirjanikukarjäär: kõigepealt töötas ta kohalikus Leicesteri lehes, seejärel BBC spordikommentaatorina. 1980-ndate lõpus astus ta poliitikamaastikule Briti Rohelise Partei eestkõnelejana.

Alates 1990. aastast algas tema elus suur muutuste aeg. David Icke’i üks esimesi tähtsamaid kohtumisi oli selgeltnägija ja ravitseja Betty Shine’iga, kes ennustas talle, et mees saab kuulsaks ja paljastab maailma kohta hulgaliselt suuri saladusi. Teine tähtis sündmus Icke’i ärkamisprotsessis oli tema reis Peruusse, kus talle sai taas osaks üleloomulik kogemus, mille käigus ta sai ühenduse kõrgemate teadvuse tasanditega.

Sellele järgnes tema elus omapärane “türkiisi periood”, mil ta kanaldas infot ja ärkas veelgi rohkem kõrgetele teadvusetasanditele. Ta lõpetas tegevuse poliitikuna ja pühendus aina rohkem raamatute kirjutamisele. Tähtis verstapost on kindlasti ka tema kuulus intervjuu, mille ta andis Terry Woganile BBC saates “Terry Wogan show” – too revolutsiooniline sõnavõtt šokeeris paljusid inimesi ning Icke muutus naerualuseks, kelle üle tänaval lakkamatult irvitati.

Kirjanikuna teenib Icke elatist tänaseni. Ta on välja andnud arvukalt raamatuid ja korraldab ka avalikke esinemisi, mille publikunumbrid aina kasvavad: mullu oktoobris Wembely Arenal kuulas tema kümnetunnist esinemist 5000 inimest.

Kirjastuselt Matrix on eesti keeles ilmunud David Icke’i raamatud “Mina olen mina! Ma olen vaba!” (2003), “Ajasilmus” (2004), “Matrixi lapsed” (2005) ja “Ääretu armastus on ainus tõde: kõik muu on illusion” (2007).

 

Kuula ka esimest osa vestlustest David Icke’iga eesti keeles või inglise keeles.

 

Allikas: “Hallo, Kosmos!”

Loe lisaks: Raadio 2, Alkeemia, David Icke’i kodulehekülg

Foto: Telegram

 

Toimetas Mariann Joonas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt