Koolitüdruk jäädvustas videona salapärase musta ringi taevas

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. aprill 2014 kell 21:54Youtube’is ilmus 13. aprillil video, millel 16-aastane Inglise koolitüdruk Georgina Heap on videole jäädvustanud salapärase musta ringi taevas.

 

Georgina mängis emaga 11. aprilli õhtul Warwickshire’is asuvas Leamington Spa keskuses tennist, kui märkas taevas kummalist suitsurõngast meenutava ringi, mis püsis taevas umbes kolm minutit ja haihtus seejärel jäljetult. Neiu jõudis aga kummalise vaatepildi oma iPhone’iga jäädvustada.

Hiiglaslik rõngas meenutas kõige rohkem suitsupilve, aga politsei teatas, et sealkandis polnud sel õhtul ühtegi tulekahju. Veel on välja pakutud, et tegu võis olla putukatest moodustunud ringiga, millele tuul oli sellise kuju andnud. Veidra ringi ümber on näha ka lennuki hajusaid kondensatsioonijälgi. Ilmaeksperdid ei oska veidrat nähtust kuidagi kommenteerida, kuid võimalik, et tegu on mingit laadi energiakeerisega.

Sarnaseid suitsurõngaid meenutavaid ringe nähti ka USA-s Virginia osariigis Newportis 2009. aastal ja Fort Belvoiris 1954. aastal.

 

Vaata videot:

 

Allikad: Youtube, Altered Dimensions, Intellihub

Foto: ekraanikuva

 

Toimetas Ksenia Kask

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt