UFO-de uurija ajaportaalidest ja kummalistest kadumisjuhtumitest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

19. september 2013 kell 13:1022. juulil andis raadiosaatele “Coast to Coast AM” intervjuu Robert M. Stanley, kes on ajakirja Unicus toimetaja ja raamatu “Close Encounters on Capitol Hill” autor. Ta on uurinud UFO-sid üle 30 aasta ja reisinud iidsete saladuste jälgedes üle 50 riigis, intervjueerides kümneid salapäraste kadumiste juhtumitega seotud inimesi ja eksperte.

 

Millised on kõige ohtlikumad kohad ja mis põhjustab neid kummalisi kadumisi?

Inimesed on kadunud jäljetult Maa erinevates kohtades, sealhulgas Bermuda kolmnurgas, Kuradi meres Vaikses ookeanis ning kümnes muus taolises energiakeerises üle maailma. Tundub, et need keerised tulevad ja lähevad, nagu oleks Maa ja Päikese vahel magnetilised ühendused, mis avavad portaale.

Bermuda kolmnurgas on teatatud rohelisest udust, mis koosneb kõrgelt laetud osakestest. Arvan, et osa portaale on looduslikud, teised aga võivad olla erinevate dimensioonide täheväravad, mida mööda reisivad maavälised olendid. Teadus kutsub neid keeriseid Einstein-Roseni sildadeks (aukudeks) või ussiaukudeks, mis vabastavad kokku varisedes omamoodi energiat.

 

 

Räägi meile Eddy lugu.

1975. aastal oli noor USA mereväepiloot Eddy missioonil, et katsetada uut F-14 hävitajat, lennates üle Vaikse ookeani. Möödudes Howlandi saarest, sattus Eddy rohelisse udusse, mis põhjustas lennukil rikked. Mõlemad mootorid surid välja ja raadioside katkes. Kui ta lendas läbi pilvkatte, tabas teda üllatus: tema ees oli tundmatu väike saar, mille rannal ta suutis maanduda. Teda tervitas noor polüneesia naine, kes sõnas, et saarel on kalduvus tõmmata mõnikord lennukeid enda poole.

 

Eddy oli jõudnud saarele, mille asukad elasid primitiivset, ent idüllilist looduslähedast elu ja tundus, et nad ei teadnud ülejäänud maailmast midagi. Pärast kuus kuud väldanud saarelviibimist tabas Eddyt depressioon ja talle öeldi, et ta võib minna. Äkitselt suutis Eddy oma raadio kaudu luua kontakti kalalaevaga. Saarelt eemaldudes märkas ta jälle rohelist udu ja kogu saar kadus pärast valget sähvatust. Selgus, et seda saart pole kaardile märgitudki. Arvatakse, et Eddy reisis läbi portaali mingile paralleelplaneedile või teise universumisse. Samas kohas kadus ka lennunduspioneer Amelia Earhart.

 

 

Mida valitsused teavad nendest kohtadest?

Eddyt küsitlesid astronoomid, geoloogid ja bioloogid ning talle tundus, et nad teavad midagi. Ta ei andnud neile piisavalt detaile, kuna kartis, et ta tunnistatakse pärast info saamist hulluks. Samuti kartis Eddy, et sõjavägi läheb sinna lennukitega ja hävitab selle saare. Arvan, et valitsused kardavad tunnistada selliste kohtade olemasolu, sest neil ei ole kontrolli portaalide üle.

 

Kuhu need portaalid võivad meid viia?

Eddy loo puhul läks ta nähtamatule saarele, mis võis olla mõnel teisel planeedil või universumis. 1971. aastal avaldas Briti astrofüüsik Fred Hoyle pressiteate, milles teatas, et inimesed on lihtsalt etturid suures mängus, mida mängivad maavälised olendid, kontrollides inimkonna igat sammu. Nad on pärit teistest universumitest, kus on viis mõõdet ning nende keemia- ja füüsikaseadused on täiesti erinevad meie omadest. Inimene ei ole võimeline neid tabama, sest neil ei ole materiaalset keha. Need tulnukad on kõikjal – taevas, merel ja maal. Nad on siin olnud ammustest aegadest peale ja ilmselt kontrollivad Homo sapiensi arengut. Kõnealused portaalid võivad olla uksed, mille kaudu tulnukad liiguvad.

 

 

Kas sind paneb rohkem muretsema inimeste kadumine või see, et keegi tuleb siia planeedile läbi sellise portaali?

Pigem teine variant, sest olen kuulnud ühte lugu, kus meie esiisad läksid läbi portaali maailma, mis ajas nad hulluks. Kui nad naasid, siis olid rahumeelsetest maailma ehitajatest saanud rüüstajad. Usun, et nad nakatusid nn energiaparasiitidega ja selles ajast algas sõda ning inimeste allakäik. Alguses elas inimene paradiisiplaneedil, millel oli nähtamatu kilp, et inimhinged saaksid areneda. Ent kui nood sõgedaks läinud esiisad tagasi tulid, hävitasid nad kilbi ja tapsid miljoneid inimesi.

See kõik on kestnud paar tuhat aastat ja iga kord, kui head jõud teevad käigu, et midagi parandada, siis astuvad halvad järgmise sammu. Minu teada president Eisenhower kohtus kaks korda heade tulnukatega, kes pakkusid meie planeedile abi, ent Eisenhoweri administratsioon sundis teda sellest koostööst loobuma. Arvan, et USA administratsioon koosnebki inimestest, kelle hinged on vallutatud tumedate jõudude poolt. Kui võimule saavad head jõud, siis vallandub seninägematu sõda inimeste ja tumedate jõudude vahel.

 

Kuula saadet (algab 0:38:23).

Fotod: 2.bp.blogspot.com, maskofreason.files.wordpress.com, media.web.britannica.com, 4.bp.blogspot.com, Wikimedia Commons

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt