Mis on geoinsenerlus ja kuidas see meid mõjutab? II osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. aprill 2013 kell 17:06Chemtrails 1

Jätkame geoinsenerluse-teemalist kolmeosalist artiklisarja, mis põhineb 13. märtsil USA raadiosaates “Coast To Coast AM” eetris olnud 3-tunnisel intervjuul, mille andis üle kümne aasta geoinsenerlust uurinud Dane Wigington. I osa saad lugeda siit.

 

Räägime veidi HAARP-ist, millega on siis sinu arvates tegu? Mis programme seal läbi viiakse? Milleks seda kasutatakse?

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HAARP on oluline kaasosaline kogu geoinsenerluse stsenaariumis. Kõik need varem räägitud teemad lähevad omavahel HAARP-iga kokku. Nagu näiteks varem mainitud metaani väljalaskmine. Seda peaks kõik inimesed lähemalt uurima, sest sellel on globaalne mõju.

Metaani tõuseb merepõhjast pidevalt atmosfääri. Arctic Methane Emergency Group AMEG (Arktika metaaniavarii grupp) soovitab selle takistamiseks kasutada ionosfääri soojendajat ehk HAARP-i. See on meeleheitlik soov, mis on võrdväärne atmosfääri otsese õhkulaskmisega. Selle nimi on Project Lucy.

See on triangulatsioonimeetod ionosfääri signaalide suunamiseks metaanipilvede poole. See on nende meelest lahendus. Sellised programmid on kogu selle asja põhjustajaks ja nende plaan on seda sama asja kasutada probleemi likvideerimiseks. Minu meelest on siin tegu hullumeelsusega, kui nad loodavad samu asju tehes saada erinevaid tulemusi. Project Lucy on ettepanek suunata metaan atmosfääri alla, et selle abil peegeldada päikesevalgust. See on täiesti jabur, sest saladuskatte all tehakse seda juba aastakümneid.Üks AMEG-i teine ettepanek on kuidagimoodi toota 1000-tonniseid plastkatteid 200-tonnise raamiga ja sellega kuidagimoodi katta merepõhi ja takistada metaani õhkutõusmist. Nad tahavad merepõhjale tõmmata teki peale. Isegi teoorias tundub see plaan absurdne ja üle mõistuse. Need inimesed on tõepoolest meeleheitel. See, mis nad välja pakuvad probleemi likvideerimiseks, on sama hea kui hüpata kuumalt pannilt otse lõkkesse.

 

Nad ju hävitavad meie planeeti?

Jah. Maa osoonikiht on hävinemas. Teaduslikus maailmas ei toimu mitte mingisugust diskussiooni selle üle, kuidas need metalliosakesed atmosfääri mõjutavad. Aga me teame, et need hävitavad osoonikihti. Mis metaani liikumist atmosfääri puudutab, siis paleoklimatoloogia on uurinud ajaloolisi sündmusi piisavalt, et teada, kui suurt mõju see võib avaldada.

Sarnane sündmus suretas 60 miljonit aastat tagasi välja enamiku globaalsetest eluvormidest, sõltuvalt sellest, millist uuringut lugeda. Kuni 70% juura-ajastu liikidest ja kuni 90% veeliikidest. Kui metaan tõuseb mere põhjast ja läheb mööda ookeani laiali, siis see suretab välja palju vee-elust, kuna ta tõstab vee happelisust. Järgmise kümne aasta jooksul on see sada korda suurem oht kui kasvuhoonegaas või CO2.

Lühidalt öeldes, need inimesed arvavad, et meie häiritud kliima parandamiseks tuleks võimalikult palju pritsida lennukitelt mürgiseid osakesi atmosfääri. Kõik saadaolevad andmed kinnitavad, et just seda nad teevadki.

 

 

chemtrails_satellite

 

Kas need inimesed on peast segi? Mis on nende motivatsiooniks?

Meil on dokumente, mis kinnitavad, et sõjavägi viib läbi strateegilisi kliimamõjutamise programme. Satelliidifotod kinnitavad, et lauspritsimine toimub Vaikse ookeani loodepiirkonnas 24 tundi päevas ja seitse päeva nädalas. See häirib hüdroloogilist tsüklit ja me näeme, et veevarud on hakanud drastiliselt vähenema. Ja mida nad nüüd teevad? Veevarusid on hakatud üle maailma kokku ostma. Nad loovad häireolukorra ja ise ostavad kokku veevarusid.

GMO-st veel. Need samad uurijad, kes Norras ja Saksamaal avastasid, et ka fluoriidi segatakse sellesse mürgikokteili, on avastanud ka sellise asja nagu taimede horisontaalse geeniülekande, mille põhjustab taas kord nende nano-osakeste imamine. Seega, meie andmetel ei ole enam olemas sellist asja nagu orgaaniline toit, sest taimed on hakanud ise muteeruma. Metsades on näha väga imelikke asju. Mitmed taimed on palju väiksemad, kui me ajalooliselt teame, et nad peaksid olema. Ja paljud taimed on välja suremas. Mõtle, kui palju halba on peast segased inimesed korda saatnud… Tuumapommid, naftareostused … näiteid on palju.

 

Väga imelik on mõelda, et on olemas loodusjõude, mille vastu me ei saa, nagu näiteks asteroidi kukkumine Maa peale jpt katastroofid, aga siin me oleme ja teeme ise endale katastroofi.

Nii see tõesti on. Meil on niigi palju probleeme ja me loome endale ise veel kõige suurema probleemi juurde. Inimesed, kes tahavad vaielda, et need kliimamuutused on kõik looduslikud, eksivad meeletult. Arktika jää on täielikult hävinemas, see kõik on seotud metaani, geoinsenerluse ja HAARP-iga. Arktika pole olnud jäävaba vähemalt 3 miljonit aastat. See ei ole juhus, et nüüd kaob lihtsalt jää ära. See on vägagi paheline tsükkel. Mida rohkem need mehed pritsivad, seda enam nad tunnevad, et peavad veel rohkem pritsima. Nende ainus mure on, kuidas hoida äri toimimas ja kuidas hoida kogu planeedi kontroll enda käes, tuues ohvriteks ükskõik kelle või mille, seega kogu elu planeedil Maa.

Me loodame väga, et meie info jõuaks inimesteni süsteemi sees. Viimase kuue nädala jooksul on minuga ühendust võtnud kolm teadlast suurtest ülikoolidest. Üks teadlane ütles mulle, et inimesed, kes on süsteemi sees, nagu sõjavägi jt, kellele on öeldud, et tegu on heatahtliku programmiga, on hakanud kahtlema selles, kuna niivõrd palju tõendeid on tulnud päevavalgele, mis viitavad, et see pole üldse nõnda. Nad on hakanud keelduma nendes programmides osalemast ja just seda me loodame saavutada suuremal skaalal.

 

arctic_ice_melt

 

Räägime veidi “vilepuhujatest” (whistleblowers), kas me ei saa kuidagi rohkem inimesi tulema avalikkuse ette?

Me väga loodame, et neid inimesi tuleb rohkem välja. Mulle on mitteametlikult üks teadlane rääkinud, et ta on kõigi nende programmidega kursis ja toimuvast ülimalt šokeeritud, aga ta ei julge sellega avalikult välja tulla.

Hiljuti ütles üks peavoolumeedia ilmaennustaja, et neile anti käsk mitte geoinsenerluse teemat puutuda. Iga meteoroloog saab aru, et miskit on mäda, sest see, mis toimub praegu meie ilmaga, ei ole looduslik. Lund ei saja, kui õues on 7 kraadi sooja. Atlantas aga kaks kuud tagasi sadas lund, kui õues oli 26 kraadi. See on kõike muud kui looduslik.

Paljud akadeemilised ja teaduslikud ringkonnad on asjaga kursis – kui me vaid saaks selle tammi ära lõhkuda, siis ma usun, et see hakkaks murduma ka paljudest teistest kohtadest.

 

Kui see tamm murdub, kas siis lõpetatakse geoinsenerlus ära?

Kui ma räägin, et tamm murdub, pean silmas, et info jõuab massidesse. Ma ei usu, et ka siis see ära lõpetataks. Hiljuti tuli välja julge naisterahvas Kristen Meghan, kes on 12-aastase staažiga endine õhuväe bioinsener.

 

kristen-meghan

 

Nende töö on testida õhusaastet ja mürke. Ta on teinud ametliku avalduse, et ta on näinud mürgikanistreid, ta on näinud, kuidas töö käib. Ma nii väga tahaks, et temasuguseid julgeid inimesi oleks rohkem. Üks teadlane, kes minuga ühendust võttis, ütles mulle, et teda on ähvardatud. Tema enda sõnul öeldi talle: “Kui sa jätkad geoinsenerlusest rääkimist, on sellel tõsised tagajärjed.”

Toon veel näiteid: need surnud linnud, mis taevast alla kukkusid… Paljud inimesed on kindlasti kuulnud seda uudist, aga nad ei pruugi teada, et see juhtus 34 paigas ümber maakera üheaegselt. Siin pole kahtlust, et midagi kahtlast on toimumas.

Kuuldavasti üritas George Bushi endine abi ja endine Pentagoni töötaja John Wheeler tulla välja avaldusega ja paljastada kõik, mida ta teab geoinsenerlusest. Kaks päeva hiljem leiti ta surnuna. (Sellest kahtlasest mõrvast kirjutasid isegi peavoolumeedia kanalid – toim.)

Nii juhtub “vilepuhujatega”. Nii paljud inimesed on mulle öelnud, et kui rohkem inimesi sellest räägiksid, siis nad astuks ka julgelt välja.

 

Fluoriid, mida nad niigi panevad meie joogivette – seda on siis avastatud nüüd ka Euroopa vihmas?

Jah, viimases 60 testis, mis need uurijad Euroopas teinud on, on kõigis avastatud fluoriidi. Tegu võib olla osaga sellest tehislikust jäätumisest, millest ma varem rääkisin. Vee jäätumine on väga huvitav teema.

Inimesed arvavad, et vesi jäätub null-kraadi juures. See ei ole tingimata tõsi. Näiteks need esmaabipakid, mis on meil kodudes ja autodes, suudavad tekitada jääd vastavalt vajadusele erinevates tingimustes. Kunstlikult loodud lumetormid on kindlasti olemas, Hiina on seda avalikult tunnistanud. Fluoriid võib olla sellega seotud. Ja kuna need õhus ringlevad fluoriidiosakesed on nii pisikesed, sööme me selle paratamatult kõik sisse.

Samad teadlased uurisid Norras heina, mida söövad loomad, ja arvutasid välja, kui palju alumiiniumi sööb lehm ühe aasta jooksul sisse. Avastused olid šokeerivad – üle poole kilo alumiiniumi aastas! Samuti on teada, et lehmade eluiga on lühenemas. See kogus metalli, mis kõikjal on, on lausa ennekuulmatu.

Tea Party liikumine Põhja-Californiast on minuga ühendust võtnud ja teatanud, et ka nemad on geoinsenerlusega kursis ja uurivad asja, sest keegi ei taha olla katsejänes. Nad teevad meie peal katseid nii, et meilt pole luba küsitud: me oleme kui rotid laboris.

Shasta mäe ümbrust Californias on aastaid peetud ülimalt puhta vee piirkonnaks, hiljutised mäelt pärit lume testid näitavad 61 000 alumiinumiosakest miljardi kohta – mürgiosuti on täiesti tipus.

Inimesed vaidlevad ja ütlevad, et alumiiniumi ongi õhus väga palju ja see kõik on normaalne. See ei ole tõsi. Kuigi alumiinium on külluslik element, siis seda ei eksisteeri keskkonnas vabas vormis, alumiinium ei hõlju õhus ega saja vihmaga meile kaela – see on täielik nonsenss. See on sihilikult planeeritud ja teostatud – nõnda satub alumiinium meie keskkonda. Tegemist on esimese astme kriisiga.

 

Nashville28July04

 

Mõned inimesed arvavad, et meid pritsitakse ka Prozaciga, et meid juhmimaks teha.

Ma ei tea, kas see on üldse vajalik, arvestades seda, kui palju metalli me juba praegu sisse neelame. Rahvusvaheliselt tunnustatud neuroteadlased, nagu näiteks dr Russell Blaylock, on avalikult öelnud, et need osakesed on niivõrd pisikesed, et tegu on nanomeeter-vihmaga.

Inimesed ei tea, mis on nanomeeter – nanomeeter on üks miljardikosa meetrist. See on nii pisike, et seda on raske ette kujutada. Need osakesed on nii väikesed, nad tungivad meile otse kopsudesse ja vereringesse. Kui see info jõuaks massidesse, siis kaotaksid igasugused poliitilised rühmitused oma poolehoidjad. Tekiks ühine ettevõtmine, ühine liikumine ja võitlus, mis tuleb võita. Vastasel juhul on meie kõigi ellujäämine küsitav.

 

Kas sellest on kunagi räägitud ÜRO-s?

On küll. Roslyn Peterson on selle teema üles võtnud. Aga ma võin kinnitada, et sellised organisatsioonid on tupikud. Olen isiklikult käinud kohtumisel suletud uste taga, mille korraldas üks kongressi liige. Mulle öeldi näkku, et siin käib kokkumäng: alates 2002. aastast Californias enam ei testita alumiiniumi sisaldust vees. Ma käisin ka senaator Barbara Boxeri jutul ja oh õudust, milline tupik see veel oli!

Mind kutsuti ka California energiakomisjoni koosviibimisele Sacramentos ja andsin kõikidele teadlastele minu kogutud tõendid geoinsenerlusest. Muide, see kokkusaamine korraldati, kuna vihmasadu Californias on märgatavalt vähenenud. Nad ütlesid mulle, et “vihma hulk on vähenenud kuni 40% teadmata pärit osakeste tõttu”. See on täiesti absurdne, et California osariik, mis uurib kõike oma õhuruumis toimuvat, ei tea, kust need osakesed pärit on.

On ilmselge, et see tuleb pähe meile taevast, aga osariik ei tohi midagi öelda, sest tundub, et nad saavad FBI-lt 30–40 miljardit dollarit aastas ja sellise summa eest saab osta vaikimise taoliste programmide kohta.

Aga siin on veel üks oht, millest me pole veel rääkinud. Meie kodudesse paigaldatakse praegu nutimeetreid, lisaks raadiolained ja WiFi, mille kõige sees me ööpäev ringi oleme. Kanada ajakirjanik Will Thomas on veendunud, et meie kehad on tänapäeval võimelised juhtima elektrit, sest meie kehad neelavad pidevalt sisse neid pisikesi metalliosakesi, seega me oleme üha rohkem tundlikud ka raadiolainetele. Taas kord – ei ole sugugi raske punktikesi omavahel ühendada. Inimestest on saamas antennid.

 

chemtrail at 5pm 2-27-09c

 

See on tohutu probleem kõikjal üle maailma. Millal geoinsenerlusega täpsemalt alustati?

Meile teadaolevate andmete kohaselt algas see 1940-ndate lõpul. Meie kodulehel http://www.geoengineeringwatch.org/ on dokument aastast 1966, mis kirjeldab toonaseid USA kliimamanipulatsiooni programme. See on 80 lehekülge pikk dokument, seal on kirjas eelarved, mis ületavad sadu miljoneid dollareid. See on kestnud juba väga pikka aega.

 

Presidendi teadusnõunik John Holdren on rääkinud rahvastikukontrollist. Mis on Holdreni seos geoinsenerlusega?

Ta on kindlasti suur geoinsenerluse propageerija. Inimesed võivad ise teda guugeldada: pange sõna “geoengineering” tema nime kõrvale ja saate lugeda kõike ise. Me näeme, kuidas kõik need inimesed toetavad geoinsenerlust, aga samas ei tunnista, et elevant istub keset tuba. Seda ei ole võimalik enam varjata. Skeptikud peaksid vaatama rohkem taevasse, mis näeb välja, nagu oleks tegu mõne teise planeediga.

See haavand, mis Maale on tekitatud, on päev päevalt üha enam näha. Holdren toetab geoinsenerlust, AMEG-i teadlased toetavad geoinsenerlust, öeldes: “Me peame teostama ööpäevaringset sõjaolukorralist geoinsenerlust.” Need on nende endi sõnad!

See on ülitõsine probleem, kõik inimesed peaksid ise uurima seda, mida ma räägin. Tegu on teie endi ja teie pere tulevikuga – teie lapsed, me kõik oleme sellega seotud.

Meie ühine ülesanne on geoinsenerlus peatada. Tuleb jagada infot teistega, pole mõtet ainult näpuga taevasse näidata. Aega on vähe, see probleem on nii suur. Tänases maailmas on probleeme kuhjaga, aga tuleb aru saada, et kui meil ei ole enam tervist ja puhast keskkonda, siis nende teiste probleemide lahendamisest pole enam kasu. Geoinsenerlus on maailma probleem nr 1. Planeet Maa on inimestega ühes paadis, see tähendab, et ka tema ei suuda seda mürki lõpmatuseni vastu võtta.

 

Kui palju on selliseid inimesi, kes lihtsalt ei usu seda?

Palju. On isegi selliseid intervjueerijaid, kes lihtsalt ei lase mul mitte midagi rääkida, segavad pidevalt vahele, sest nad on ise nii hirmul, et äkki see vastabki tõele, et ta lihtsalt ei suuda mind ära kuulata. Aga üha enam inimesi on hakanud kuulama ja ise infot otsima, sest ausalt öeldes on seda minu meelest võimatu ignoreerida.

Meie kliima ja keskkond laguneb nii suurel kiirusel, et ma ei usu, et nad suudavad geoinsenerlust masside eest enam kaua varjata. On olemas ka selline stsenaarium, mille nimi on “topelt-kollaps stsenaarium”. Geoinsenerlusega takistavad nad planeedil reageerimast sellele kahjule, mis nad juba teinud on. See on, nagu hoiaks potil keeva veega jõuga kaant peal, ise samal ajal puid ahju juurde visates.

Kui geoinsenerlus peatatakse, ja see juhtub varem või hiljem nagunii, olgu see siis ühiskonna kokkuvarisemise tulemusena või peatatakse see ühinenud rahvaste jõul, siis tuleb esile õudusttekitav kliima tagasilöök (climate rebound). See on nagu raske heroiinisõltuvus: kui süstimise ühel hetkel lõpetad, algab veel raskem taastumisperiood.

Ja kus kurat on kõik need keskkonnagrupid? Nad ei tunnista mitte midagi, enamjaolt nad ei vasta isegi meie e-kirjadele ja küsimustele, ükskõik, kui palju infot me neile saadame. Kas nad on ära ostetud, ma ei tea. Need inimesed seal põhimõtteliselt niidavad väljas muru, kui nende maja põleb maani maha. Need inimesed tuleks võtta samuti vastutusele, sest nad teevad rohkem kurja kui head, sisestades endale, et nad tegelevad mingi ühise hea eesmärgi nimel, kuigi ise konkreetselt ignoreerivad kõige tõsisemaid teemasid.

 

Kas see on kõige masendavam, et sellised grupid ei täida üldse oma ülesandeid ja kohustusi?

Loomulikult, nad istuvad laua taga ja löövad trummi suvaliste teemade üle, mis on täiesti ebaolulised kui võrrelda seda geoinsenerlusega. Loodan, et nad tulevad peagi mõistusele. See on võimas kokkumäng. Kõiki ilmaennustuskanaleid ja NOAA-d (National Oceanic and Atmospheric Administration (riiklik ookeani- ja atmosfääriseire amet) rahastab sama seltskond, kes viib läbi globaalset geoinsenerlust. Selleks on suur sõjatööstuskorporatsioon Raytheon, kellele kuulub ka HAARP.

 

Kuula Dane Wigingtoni täispikka intervjuud saates “Coast To Coast Am”. (algab 39.25)

Intervjuu I osa saad lugeda siit ja III osa siit.

Allikad ja lisalugemist: Georngineeringwatch, Wikipedia, AMEG, What In The World Are They Spraying? (eestikeelsete subtiitritega), Puhas Taevas, Chemtrail Eesti, Eesti chemtrail grupp Facebookis, Coast to Coast AM

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

NB! Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt