Sõna “chemtrail” massidesse toonud ajakirjanik: geoinsenerlus on tõeline

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. september 2013 kell 18:29william thomasWilliam Thomas on USA-s Seattle’is resideeriv uuriv ajakirjanik, kes on septsialiseerinud uudistele, mida massimeedia keeldub uurimast ja kajastamast. Oma raamatuid, mis keskenduvad ennekõike kliimamanipulatsioonidele, jagab ta kõigile tasuta allalaadimiseks PDF-formaadis. Thomase tuntuim e-raamat kannab nime “Chemtrails Confirmed” (Keemiarajad kinnitatud) ning just tema võttis esimesena kasutusele sõna “chemtrail” (tõlkes “keemiarada”, eesti keeles on aga rohkem levinud “keemiapilv”) aastal 1989, kui ta kajastas keskkonnateemalisi uudiseid.

 

Kas “keemiarada” on korrektne nimetus sellele nähtusele või on tänapäeval midagi konkreetsemat kasutusele võetud?

Mina arvan, et on aeg sellest fenomenist kõikjal avalikult rääkida ja seda ka teaduslikes ringkondades. Nüüd kasutan ma samu termineid kui keemiapritsijad ise – selleks on atmosfääri-aerosool ja geoinsenerlus.

 

Miks me nüüd selliseid termineid kasutame?

Geoinsenerlus on avalikkuse ette jõudnud, sellest räägitakse ja seda promotakse avalikult USA-s, Euroopas ja kõikjal mujal. Ennekõike kasutab massimeedia sõna “keemiarada” ja seda halvustava alatooniga. Oma auväärsuse ja teadusliku usalduslikkuse nimel soovitaksin kõigil inimestel selles liikumises kasutada õigeid termineid, mis tõmbavad tähelepanu – atmosfääri-aerosool ja geoinsenerlus, mida need programmid tegelikult ongi.

 rapla 13 sept

rapla(2) 12 sept

Keemiapilved Raplas 13. septembril 2013

 

Paljud inimesed ei usu keemiaradasid üldse eksisteerivat. Aga reaalsus on see, et ühel päeval on kogu taevas täiesti risti-rästi keemiatriipe täis, teisel päeval on ilus selge taevas. Siis kolmandal päeval on jälle kogu taevas täis pihustatud. Aga lennukid lendavad oma marsruute pidi ju iga päev, seega peaks tulema ühepalju lennuki aure nii esmaspäeval, teisipäeval kui ka kolmapäeval, jne. Ent see ei ole nõnda. Tegemist peab olema keemiaradade ehk aerosooliga …

Ma olen sinuga täielikult nõus. Nagu me kõik teame, lendavad reisilennukid kulude kokkuhoiu nimel otse punktist A punkti B. Reisilennukid ei lenda edasi-tagasi, tehes risti-kujulisi mustreid ega keera ümber, et kogu taevas saaks aerosooliga ära kaetud. Erinevalt lennuki kondensatsioonijälgedest, mis mõnda aega taevas püsivad, viivlevad “keemiarajad” mitmeid tunde taevas, kuni lõpuks katavad terve taeva ära paksu suduga.

Siin pole mingit küsimustki, et need pole normaalsed kondensatsiooni jäljed. Eriti praegusel aastaajal, kus enamasti on õhk liiga soe ja liiga kuiv, et nendel kõrgustel normaalne kondensatsioonijälg üldse tekkida saaks. Minule on tunnistanud FAA (USA föderaalne lennuamet) lennuliikluse kontrollkeskuse juht ja ka radaritehnikud, et need on USA õhuväe tankerid, mis jätavad taevasse päikesevalgust peegeldavaid osakesi.

 

Kas tuleb ka vilepuhujaid ja piloote välja, kes räägiksid, millega nad tegelevad?

See aeg hakkab kätte jõudma. Rääkisin äsja kolme erruläinud elukutselise piloodiga. Kuigi keegi neist kolmest ei ole otseselt seotud aerosooli-programmidega, on nad kõik veendunud, et tegemist ei ole kondensatsioonijälgedega. Kusjuures, üks nendest pilootidest õpetas ka meteoroloogiat, seega tegemist on vägagi haritud inimesega.

 

Millega on siis täpsemalt tegu? Liiguvad teooriad ilma modifitseerimisest ja kliimamanipulatsioonist; pritsimisest, et inimesi loiuks ja rumalaks teha; mesilaste tapmisest; viljasaakide kontrollimisest jne. Pane see kõik perspektiivi.

Me teame faktina, et kadunud dr Edward Teller tuli 1989. aastal välja üleskutsega blokeerida päikest põhjapoolkeral. Varem mainitud lennuliikluse kontrolleritele räägitakse, et see, mida nad oma radaritelt näevad õhujõu tankerite tagant välja tulemas, toimub kliima modifikatsiooni eesmärkidel ja seda eraldi spetsiaalses lennualas. Täpselt seda sama kirjeldatakse ka avalikult saadaval olevas Hughesi geoinsenerluse patendis.

Paljud teadlased üle maailma just sellega tegelevadki. Ja laboritestid vihmaveest kinnitavad seda: tegemist on päikest peegeldavate osakestega. Wright-Pattersoni õhujõubaasis, HAARP-tehnoloogia kodus, töötab kaks teadlast, kes tunnistasid avalikult ajakirjale Columbus Alive, et tegemist on päikest peegeldava kliima modifikatsiooni programmiga. Baariumiosakesi, mida leiame keemiaradadest, kasutatakse üle horisondi nii radari töös kui ka HAARP-i raadiolainete jaoks militaareesmärkidel.

Seega, tegemist on mitmetise nähtusega. Ühelt poolt kasutatakse seda militaarrakendusteks kommunikatsioonis ja kommunikatsioonihäireteks. Siis tegeletakse kliimamanipulatsiooni raames päikesevalguse peegeldamisega, et päästa meid kõige hirmsamast globaalsest soojenemisest. Ning on ka võimalik, et keemiaradadesse pihustatakse ka pisikuid ja mikroobe. Mitte, et inimesi tappa, vaid selleks, et teha neid piisavalt haigeks, et nad kontakteeruksid arstiga, et keemiasõjas kasutatava aerosooli hajutuse tulemusi oleks võimalik jälitada.

 

Kas selle programmi esmane ülesanne on ikkagi kliimamanipulatsioon?

Jah, see on peamine. Selle programmi varjus tehakse aga kõikvõimalikke muid katseid, mis tekitab nn kasvuhooneefekti hajumist. Ja kui me vaatame, mis toimub täna Arktikas – tohutu jääsulamine, mille tulemusena eritub hiiglaslikus koguses metaani ehk metüülhüdriidi (värvitu gaas). See kõik võib viia massilisele elu väljasuremisele. Valitsused vaikivad sel teemal, aga nad on täiesti hirmul, samal ajal kui geoinsenerluse programme aina suurendatakse.

Arktika jää sulab tohutu kiirusega, suured tankerlaevad saavad pea kõikjalt läbi sõita. Kuigi tänu massiivsele geoinsenerlusele on teatud piirkondades jää tagasi tekkima hakanud, siis üleüldine trend on vastupidine.

 

Kas sa usud, et kliimamuutuste programme alustati esialgselt heade kavatsustega, et kaitsta meid millegi eest?

Kindlasti mitte! Seda alustati eesmärgiga kontrollida piiramatut süsiniksaastatuse negatiivseid tagajärgi, et võimaldada naftakartellidel teenida võimalikult palju kasumit.

Mitte et kedagi kaitsta millegi eest. Ainuke viis kaitsta kedagi kasvuhoonegaaside, kliimamuutuste või ebaühtlase ilma eest on vähendada süsiniku põletamist vähemalt 50% ulatuses. Teadlased on selles jõudnud konsensusele. Iga valitsus, kes tõesti hooliks oma rahvast, alustaks sellest. Kuid valitsused, kes hoolivad rohkem korporatsioonide kasumitest, teevad ükskõik mida, et jätkata lõputut nafta põletamist. Ja see ongi peamine geoinsenerlusprogrammide ehk keemiaradade pritsimise põhjus. Selline süsinikukahju ennetamine on kokkuvõttes ainult tõstnud suurte ookeanide happeliseks muutumist. Planeet on selle kunagi varem läbi käinud, kuid inimesed mitte.

Selline hapestumine on varasemalt hävitanud 90% vee-elust ja see hapestumine praegu ainult kiireneb.

 

Kas sa muretsed, et kui need programmid jätkuvad, siis võib see meid siit planeedilt täiesti minema pühkida?

Ma hakkan sel teemal üha enam muret tundma. Aerosoolide pritsimine lõhub meie osoonikihti. UV-kiirguse tase on näiteks Põhja-Californias tõusnud kuni 1200%. Mina nimetan seda kliimaohverduse tsooniks.

Ka Kanada teadlased on näidanud üles muret ultraviolettkiirguse tohutu tõusu pärast. Ainuke seletus sellele on taas kord aerosoolid, mis võimaldavad luua platvormi freoonidele ja teistele osoonikihti lõhkuvatele kemikaalidele. Seega, geoinsenerlus võib kindlasti steriliseerida kogu planeedi. Me oleme näinud vaalasid päikesepõletuse haavadega ja kalu, kellel on avastatud nahavähk rohkest päikesekiirgusest. Plankton, mis tagab meile 50% hapnikust, on samuti hävinemas ookeani pinna temperatuuri muutuse ja ultraviolettkiirguse tõttu.

 

Tallinn 17 sept

Tallinn 17 sept (2)

Keemiapilved Tallinnas, 17. septembril 2013 

 

Kui nad ei oleks kunagi alustanud geoinsenerlusprogrammidega, siis mis toimuks meie atmosfääris täna?

Seda on raske öelda. Ilmselt oleks kliima veel soojem, kui ta on seda nüüd. 11. septembri terrorirünnakute ajal, kui kõikidel lennukitel kästi maanduda, tõusis temperatuur kohe. See näitab kunstlikult loodud pilvede massiivset efekti. Seega, kindlasti varjutavad keemiasabad kliima tegelikku omapära. Ma arvan, et rahva häiresignaal ja surve algataks süsiniku põletamise piiramist.

Seega, ilmselt oleks kõigil parem, kui neid programme poleks kunagi alustatud. Meil oleks ka osoonikiht, mis suudaks end ise taastada.

 

Mõnedes piirkondades meie planeedil on jää sulamas, näiteks Gröönimaal. Kuid näiteks Arktikas on viimase paari aasta jooksul jää taastunud 60% ulatuses. See tekitab veidi segadust.

Õhuvaatluste tulemusel tundub tõepoolest jääkiht suurenevat, kuid me peaksime mõõtma jää paksust, mitte jää levikut visuaalselt. Uudised põhja- ja lõunapooluse jää suurenemisest, mis meedias levivad, räägivad tegelikult õhukesest lumelörtsi kihist, mitte jäätumisest. Kuna laevad saavad sellest klombist vabalt läbi sõita, siis ei saa me seda nimetada jääkihiks.

 

Mõned uurijad usuvad, et me liigume hoopis uue jääaja suunas?

Temperatuurid, mida me näeme, ei kinnita seda sugugi. 2012. aasta märtsis registreeriti üle 3000 soojarekordi ainuüksi USA-s. Viimase 10 aasta jooksul on planeedi keskmine temperatuur tõusnud. Tõsi, et tsüklite osas vaadatuna peaksime me tõepoolest liikuma uue jääaja suunas, kui võrrelda Maad Päikese orbiidi suhtes.

 

Aga fakt on, et meie temperatuurid ei lange ja kui me metaani õhku paiskamist peatada ei suuda, siis liigume hoopis tohutu sula suunas.

Olukord on väga karm. Registreeritud on jääkarude uppumist, kuna neil pole piisavalt jääd, kus käia puhkamas. Meie kliimaga manipuleeritakse täiesti avalikult. Teadlased on demonstreerinud, et jääkihi kadumine tekitab ka põuda, mis võib osutuda saatuslikuks miljarditele inimestele.

 

Kas nad kasutavad mingit sorti eritehnoloogiat nende lennukite puhul, sest mingit heli pole kuulda, kui keemiapritsimise lennukid lendavad?

Vanad Boeing KC 135-d on läbinud uuenduskuuri, et nad vähem müra tekitaksid. Nad lendavad väga kõrgel ja seetõttu pole neid kuulda. Tegemist on kahtlemata sõjaväelise projektiga, mille raames aerosoole pritsitakse.

 

Kas see lõpetatakse ära ka ühel hetkel või läheb asi ainult hullemaks?

See läheb aina hullemaks. Mida soojemaks Arktikas läheb, seda suuremaks läheb pritsimine. Me oleme näinud lund sadamas 5 soojakraadi juures, mis on naturaalsetes tingimustes võimatu. Geoinsenerluses kasutatakse kemikaale, mis kutsuvad esile kunstlikku jäätumist, et meeleheitlikult alandada atmosfääri temperatuure.

Põhja-Californias registreeriti hiljuti 44 kraadi sooja, mitu kuud pole vihma sadanud. Niiskus, mis normaalsetes tingimustes peaks seal olema, suunatakse kunstlikult loodesse Arktika suunas.

Sellepärast ma nimetan Põhja-Californiat kliimaohverduse tsooniks. Isegi NASA on registreerinud kondensatsioonijälgede vähenemist ja nad seletasid seda atmosfääri kondensatsiooni muutumisega. Seega, NASA teatab, et kondensatsioonijälgi on varasemast vähem, aga inimesed maa peal teatavad, et jäljed taevas üha suurenevad.

 

 

Kuula kogu intervjuud “Coast To Coast AM-is” siit (algab 0:05.32).

Vaata lisaks: Will Thomas Online, Coast to Coast

Fotod: William Thomase veebileht, Telegrami lugejad

 

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt