Ajakirjanik: Geoinsenerlus toob kaasa kaose

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

31. mai 2013 kell 13:19will

30. märtsil oli USA raadiosaates “Coast To Coast AM” külas William Thomas, sõltumatu ajakirjanik, kes on spetsialiseerunud tervise, keskkonna ja sõjanduse uudistele, mida peavoolu meedia ei avalda. Ta tegutseb alates 1960-ndate keskpaigast ja tema artiklid ja fotod on ilmunud üle 50 väljaandes kaheksas riigis. Samuti on Thomas kirjutanud viis raamatut, millest tuntumad on “ABCs of Cell Phones and Other Hazards of the Wireless Age“, “Chemtrails Confirmed“ ja viimane “Days of Deception: Ground Zero and Beyond”.

 

Mis seob keemiapilvi, elektromagnetilisi laineid (WiFi, mobiiltelefonid) ja inimesi?

Lühidalt öeldes: baarium ja teised elektromagnetilised keemilised elemendid – alumiiniumoksiid, strontsium. Peamine neist on elektrolüüt baarium, mida sõjavägi on õhku pihustanud juba pikemat aega, et suurendada elektromagnetilist kiirgust sõjaväelise side jaoks, radaritele, kolmemõõtmeliseks kaardistamiseks, tomograafiaks ja droonide lennutamiseks. Kui pihustada baariumi-“antenn” taevasse tankerlennukitega, saab sellelt “põrgatada” signaale ja HAARP-i (atmosfääri ülemiste kihtide uurimisprogramm) üle planeedi, et sekkuda ilmastikku ja viia läbi sõjapidamise eksperimente. Loomulikult, kui nad pihustavad gigatonnide kaupa neid aineid üle suurte linnade ja põllumaade, et võimendada mikrolainete kiirgust, siis ei saa see inimese tervisele hea olla.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 Meteoroloogidele on öeldud, et nad ei arutleks keemiapilvede teemadel. Kas oled sellega kokku puutunud?

Paar aastat tagasi, kui tegin artiklit orkaan Katrinast ja teistest orkaanidest, siis kuulsin, et on vaja taotleda luba intervjuu tegemiseks ilmastikunähtudest ja ma eeldan, et see on põhjus, miks me ei kuule jää tehislikust jäätamisest ja teistest geoinsenerluse skeemidest nagu keemiapilved.

 

Läheme tagasi baariumi juurde. Miks just see?

Mu sõber, tuntud reporter Bob Fitrakis, intervjueeris kahte teadlast Wright Pattersoni õhujõudude baasist, kes ütlesid, et nad töötavad aerosoolide pihustamise projektidega, millel on kaks eesmärki. Üks nendest on peegeldada atmosfääris alumiiniumoksiidiga päikesekiiri tagasi ning teine põrgatada baariumiga raadiokiiri ja HAARP-i üle taevalaotuse. Baariumi kasutamist näitavad ka asitõendid: pärast vihma võib näha maanteedelt uhutavat seebist ja hägusat vett. California osariik ütleb ametlikult, et baariumitase osariigis on viimase kümne aastaga kahekordistunud. Louisiana keskkonnakvaliteedi osakond ütleb, et ka selles piirkonnas on baariumitase ebatavaline ja Arizonases on see lausa viis korda kõrgem.

 

Kas keegi on teatanud terviseriketest, mida on põhjustanud keemiapilved?

Tehakse erinevaid teste, uurides juuksekarvu. Eile helistati Norrast, üks härrasmees oli uurinud baariumitaset juuksekarvas ning ütles, et baariumi sisaldus oli kõrge. Nendes riikides, kus peamiselt pihustatakse keemiapilvi, kurdavad inimesed enamasti väsimuse üle. Tuleb mainida, et ühendite kogus mängib olulisemat rolli kui nende toksilisus. Mikro- ja nanoosakesed tungivad sisse hingates kopsudest meie vereringesse ning arvestades baariumi elektrijuhtivust, tekitab see kokkupuutel traadita kiirgusega elektrivoolu, mis on tugevam kui meie kehas normaalselt.

Olen uurinud, et baariumi üledoos tekitab väga raskeid terviserikkeid ja kui mõelda, et seda on neliteist aastat atmosfääri pritsitud, siis ma ei imesta selle üle, et inimestel hakkavad tekkima vaevused.Teadlane George Carlo, kes juhtis esimest ulatuslikku traadita kiirguse uuringut, tõdes, et tervisekahjustused tulenevad keemiapilvede ja elektromagnetilise kiirguse koosmõjust, mis avaldub inimese tervisele järgmiselt: iiveldus, vererõhu tõus, liigesevalud, nahalööve, südame rütmihäired, kopsuhaigused, koordinatsioonihäired, unehäired, immuunsüsteemi nõrgenemine, keskendumishäired, mälukaotus, agressiivne käitumine, peavalu, vähk jne.

 

astma

haarp-electrosmog-ambient-emr-cell-tower-wifi-rf

 

Kas on võimalik, et kõrvalprojektiks tahetakse luua elektriimpulssidel toimiv “ülemaailmne mõistus”, et meid kontrollida?

Täiesti võimalik. USA ja Venemaa sõjatööstus on meelekontrolli ja mõtetelugemise katsetega tegelenud juba nelikümmend aastat. Nad ei räägi, milline on progress olnud, kuid ma arvan, et sellise kontrollmehhanismi teostumine on võimalik.

 

Kas see on välistatud, et tegu on kondensatsioonijälgedega?

Jah, laboritestid näitavad, et keemiapilved on reaalsus. Lisaks sellele tekivad kondensatsioonijäljed vaid kindlate asjaolude kokkulangemisel nagu õhutemperatuur, niiskus ja rõhk. Põhjalikud uuringud, mida on läbi viidud erinevates Ameerika osariikides, näitavad, et osa taevasse tekkinud jälgedest ei saanud olla kondensatsioonijäljed, sest nende tekkimiseks ei olnud vajalikke tegureid.

 

Chemtrail

 

Mis eesmärk on alumiiniumoksiidil keemiapilvedes?

Tegeletakse geoinsenerlusega, mille eesmärk on alumiiniumoksiidiga blokeerida päikest, et me ära ei kõrbeks. See on kliimavahetus, mitte kliimamuutus – nagu aeglaselt päästikule vajutamine, mis toob endaga ühel hetkel kaasa tohutud kontrastid ilmastikus ja täieliku kaose. Keemiapilvede täielikul kaotamisel hakkaks õhutemperatuur tõusma ja jää alt vabanev kasvuhooneefekti põhjustav metaan annab sellele hoogu juurde.

Varjatakse kiiret atmosfääri soojenemist, mis ei pruugi olla isegi inimese põhjustatud. Sellegipoolest on vaja vähendada atmosfääris süsinikdioksiidi ja lämmastikdioksiidi, mida toodavad tööstus ja autod, sest igasugune õhu saastamine kahjustab inimese tervist. Keemiapilved ja geoinsenerlus ei ole lahendus.

 

Kuidas mõjuvad elektromagnetlained inimesele?

Uuringud on näidanud, et üks paar kuueteistkümnest kannatab viljatuse all pärast kahte aastat proovimist. Ma võin kindlalt öelda, et üks paar neljast Delhis põeb viljatust, sest India on ummistatud mikrolainetornidega. Seda võib siduda ka testide tulemustega, kus meeste võimekus on vähenenud, kui nad kannavad mobiiltelefoni taskus. Teada on, et tüdrukud, kes hoiavad juhtmevaba internetiga sülearvutit pidevalt süles, kahjustavad sellega oma munasarju. Me liigume zombistunud rahva suunas, sest teadlased on kindlaks teinud traadita andmeside kahjuliku mõju inimese ajule. See tekitab varajast Alzheimeri tõbe ja neuroloogilisi häireid, mille puhul inimene ei ole võimeline enam selgelt mõtlema.

 

Mida me saame teha, et valitsusele survet avaldada?

Peame levitama infot keemiapilvedest kohalikul tasemel, sest riik ei kuula meid. Valitsus tegutseb koos suurettevõtetega ja teadlastele makstakse uurimistööde blokeerimise eest. Me peame alustama kõigepealt iseendast ja valima õige ellusuhtumise – keerama televiisori kinni, sest see viib meie keskendumise mujale, ja minema õue, pistma varbad rohu sisse ning teadvustama endale, et parema tuleviku nimel on vaja tegutseda.

 

 

Kuula saadet siit.

William Thomase kodulehekülg.

Loe raamatut “Chemtrails Confirmed”.

Geoinsenerluse jälgimise kodulehekülg.

Filmid: “What In The World Are They Spraying?” (Mida nad seal pritsivad?, 2010)  ja “Why In The World Are They Spraying?” (Miks nad seal pritsivad?, 2012)

Fotod: meria.org, geoengineeringwatch.org, stopsprayingcalifornia.com, photos.imageevent.com, sonomachemtrails.blogspot.com, organiclifestylemagazine.com

 

Toimetas Laur RaudsooKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt