Mis on geoinsenerlus ja kuidas see meid mõjutab? III osa

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

17. aprill 2013 kell 16:368dc6500a72b92ee1

Avaldame geoinsenerluse-teemalise artiklisarja kolmanda ja viimase osa, mis põhineb 13. märtsil USA raadiosaates “Coast To Coast AM” eetris olnud 3-tunnisel intervjuul, mille andis üle kümne aasta geoinsenerlust uurinud Dane Wigington. Küsitles saatejuht George Noory, I osa saad lugeda siit ja II osa siit.

 

Kas meie planeedil on piirkondi, kus ei teostata pritsimist?

See on hea küsimus ja vastus on kahjuks ei. Umbes aasta tagasi testiti Maa kõige kõrvalisemas piirkonnas umbes tuhandet vaala: nad olid alumiiniumi täis, seega vastus on absoluutne ei. Näiteks Uus-Meremaal on avastatud lammastel kahtlasi haigusi, mida me samuti seostame geoinsenerlusega. Põgeneda pole kuhugi.

Inimesed küsivad tihti, miks peaks eliit seda ise endale tegema. Sain hiljuti teada, et on olemas üks ulmeline, eriti hi-tech verepuhastusmeetod, kus põhimõtteliselt tõmmatakse inimese veri tema seest välja, puhastatakse ära ja pannakse siis tagasi. Me veel uurime seda meetodit, kuna saime ise alles hiljuti sellest teada. Aga ma tean, et see meetod pole kõigile saadaval. Võimalik, et eliit kasutab seda meetodit.

See on eriti hi-tech – midagi sellist, mida enamus inimesi ei oska ette kujutadagi. Üks teadlane, kes on töötanud geoinsenerluse vallas, on mulle öelnud, et tema on lasknud endal sellist verepuhastust teha. Niipea, kui meil on selle kohta rohkem infot, avaldame selle saidil www.geoengineeringwatch.org.

 

See on õudne, kuidas meie planeeti reostatakse ahnuse nimel. Paljudel inimestel on sellest kõrini saanud.

Geoinsenerlus on palju ohtlikum ja saastavam kui tänane süsivesinikkude põletamine, millega me oleme juba aastakümneid pidanud kokku puutuma. Õnneks on tekkinud palju huvigruppe, inimeste enda algatatud organisatsioone, kes geoinsenerlust uurivad ja teavitustööd teevad. Keegi ei taha olla laborirott. Ma näen valguskiirt tunneli lõpus.

 

Kas kuulsid, et Shanghai jõest leiti hiljuti 6000 surnud siga?

Kui sa eemaldad keskkonnast naturaalsed mikroobid, avad sa ukse täiesti uutele seentõbedele ja hallitustele. Praegu sureb looduses välja 200 liiki päevas, see on 10 000 korda kiiremini, kui peaks olema looduslik väljasuremine. Uuringud näitavad, et kuni 70% sellest põhjustavad seenhaigused. Seega, me näeme üha enam väljasuremist.

Kui meie endi organism muutub nõrgaks, on seenhaigused tulevikus ka inimestele eriti kriitilise mõjuga. Arstid arvavad, et 90% põsekoopapõletikest (sinusitis) on samuti seentõbedest tingitud ja nad jagavad üha enam antibiootikume selle vastu. Planeet reageerib ise sellisele hävitustööle kiirusega 200 liiki päevas.

 

Kas sa tead, et suurkorporatsioonid tegelevad ilmaennustamisele panustamisega?

Tean küll, jah. Selline kasiino moodi käitumine on igati mõistetav, kui nad ise samal ajal kontrollivad ilma. Kasiinod tegelevadki pettusega. Need, kes juhivad kasiinosid, juhivad ka geoinsenerluse programme. Nad teenivad looduskatastroofide pealt hiigelsummasid. Sellega on seotud NATO riigid, Venemaa ja Hiina, ning need riigid, kes ei ole huvitatud kaasa mängimast, saavad oma vitsad kätte. Näiteks Iirimaa ei olnud üldse huvitatud geoinsenerlusest ja siis korraldati Iirimaale finantsraskused. Üks väheseid riike, kes sellega üldse kaasa ei mängi, on näiteks Iraan.

 

Kas on võimalik, et mingi tulnukrass manipuleerib valitsusi seda programmi ellu viima, et Maa atmosfäär oleks neile paremini vastuvõetavam?

Olen selliseid teooriaid varem kuulnud küll, kuid mina saan täna oma järeldused teha ainult faktipõhistele andmetele toetudes. Kuigi ma kohe kindlasti ei arva, et me oleme siin Universumis üksi, viitavad mulle kättesaadavad tõestusmaterjalid ainult inimtegevusele. Olen rääkinud paljude teadlaste ja seaduseandjatega, neil lihtsalt puudub julgus tulla faktidega avalikkuse ette. Siin on tegu vaid ahnuse ja halbade inimestega.

 

Mäletan, et aastakümneid tagasi kadusid lennukite kondensatsioonijäljed üsna ruttu ära.

Kuigi ma tean, et teatud tingimustes võivad ka tavalised kondensatsioonijäljed püsida taevas kauem, siis ühel hetkel need ikkagi kaovad. Need, mida me näeme täna, lähevad aina suuremaks ja lõpuks jääb alles selline ähmane udupilv. Isegi kui sa näed, et kondensatsioonijälg ära kaob, on tihtilugu ka siis tegu osakeste pihustamisega. Mõne aja pärast muutub atmosfäär hõbevalgeks ja on näha suitsu-uduseid pilvi. See ei ole normaalne.

 

Kas on võimalik, et tegu ei ole pelgalt geoinsenerlusega, vaid äkki nad valmistuvad ette mingiks võimsaks päikesetormiks ja nad loodavad, et kui selline hulk süsinikku on taevas, siis see kaitseb meid kuidagimoodi?

Päikesetorm on potentsiaalne oht kindlasti, aga see, millega siin tegu, on paradoksaalne. Kui nad hävitavad ära meie naturaalse kaitse – osoonikihi – ja siis pritsivad üha juurde, et kahjustusi peita, suruvad nad iseennast nurka. Mida rohkem nad pritsivad, seda enam nad peavad juurde pritsima. Sest kui meil puudub naturaalne kaitse nagu osoonikiht ja tuleb võimas päikesetorm, võib see põhjustada täieliku elektrikatkestuse ja viia rivist välja tuumajaamad. See oleks võrdeline sadade Fukushima katastroofidega üheaegselt.

 

Mina arvan, et geoinsenerlus on tekitanud inimestel massiliselt hingamisteede haigusi. Need ei ole tavalised allergiad.

Ma olen selles täiesti kindel. Need osakesed on õhus, selle üle pole mõtet vaielda. See (keemiavihm) sajab meile peale, me hingame seda sisse. Ei ole võimalik, et need meie tervist ei ohustaks. Paljud eksperdid vaidlevad sellele vastu, kuna nad ei ole reaalsusega kursis või on nad lihtsalt kinni makstud.

 

houston-chemtrails

 

Mida saavad inimesed teha, et see jama lõpetada?

Poliitiline süsteem on täielikult kinni makstud. Ma usun, et ainus võimalus nendele programmidele kriips peale tõmmata on teavitada võimalikult paljusid, et saavutada n-ö kriitiline hulk inimesi, kes aitaks sel infol jõuda ka nendeni, kes osalevad sellistes programmides enese teadmata. Sest nemad ju mürgitavad meid kõiki, nii iseennast kui ka oma lapsi. Sellest probleemist ei saa enam mööda vaadata, kuna nad hävitavad meie kliima täielikult. Iga kuuga on seda üha enam märgata.

 

Kas mõni poliitik, keegi Ron Pauli sugune näiteks, on sel teemal kurja häält teinud?

Mitte keegi selline, kes oleks hetkel ametis. Endine Arizona senaator Karen Johnson on sellest teadlik, tema üritab teistele poliitikutele infot edastada. Info liigub, aga me peame seda kõik üheskoos levitama. Ma usun, et see programm on võimalik peatada kiiremini, kui paljud loota julgevad. Me peame seda tegema, sest kõik muud probleemid on tühised selle kõrval.

 

Ühe teooria kohaselt leidub Arktikas palju kulda ja hõbedat ning nad üritavad sulatada selle tõttu seal lund.

On olemas aastakümneid vanad USA ja NSVL dokumendid, mis tõesti seda teemat käsitlevad. Aga need kunstlikult külmutamise programmid, mida nad praegu läbi viivad, ei olnud kindlasti nende plaanides. Täieulatuslik geoinsenerlus ja kunstlikult esile kutsutud jäätumine tundub minule kui lauspaanika. Nad üritavad peatada jää sulamist ja metaani liikumist atmosfääri. Ma arvan, et seda kõike on võimalik peatada muul meetodil kui mürgiste osakeste pritsimisega. Me peame need programmid lõpetama!

 

Kuidas saab tavakodanik mõõta alumiiniumi sisaldust toidus, nagu näiteks puuviljas või piimas?

Seda saab teha spetsiaalsetes laboratooriumides. Küll aga saab ise testida alumiiniumi sisaldust vihmas. Tuleb panna välja konteiner, esimesed vihmapiisad on üldjuhul kõige rohkem metalli täis. Lasta esimesed piisad klaasanumasse ja laborid teevad selle proovi kiirelt ära.

 

Kas rahvarohkeid piirkondi pritsitakse rohkem?

Rahvarohketes piirkondades on tõesti rohkem pritsimist märgata. Võimalik, et nad üritavad alandada temperatuuri, et varjata seda, mis tegelikult toimub. Võib ka olla veel pahatahtlikumaid põhjusi, aga nendest me saame ainult spekuleerida.

 

Vahel on pärast vihma näha puuviljadel justkui valget värvi, kas see on seotud keemiaradadega?

Väga tõenäoline, et jah.

 

Kas mõni taim võtab rohkem keemiaradade mürki endasse?

Mida suurem on organism, mille saaki sööd, seda väiksem on metallisisaldus. Näiteks õunapuudes on vähem metalli kui juurviljas või näiteks kapsas, mis on oluliselt väiksemad taimed ja neelavad seega rohkem osakesi.

 

Paljud inimesed käituvad imelikult, agressiivselt ja rumalalt. Kas geoinsenerlus mõjutab inimeste võimet mõelda ratsionaalselt?

Ma usun, et siin on seos olemas küll, kuigi seda on väga raske tõestada. Aga me teame, et kõikvõimalikud sagedused, mida tekitavad näiteks HAARP, mobiililevi, WiFi, nutimeetrid jmt mõjutavad meie keha kohe kindlasti. Sest me kõik puutume iga päev kokku nende nanoosakestega, mille neuroloogiline mõju on teada ja dokumenteeritud rahvusvaheliselt tunnustatud inimeste poolt, nagu näiteks dr Russell Blaylock. Kõik need punktid saab omavahel ühendada. Kui 50 aastat suitsetanud inimene sureb kopsuvähki, siis võib üsna kindlalt öelda, mis selle põhjustas.

 

Kas mõni reporter on geoinsenerluse kohta aru pärinud presidendilt?

Ei ole, aga nagu ma juba ütlesin, seda ei ole enam kaua võimalik varjata. See asi manifisteerib ise nõnda, et seda ei saa enam varjata. Me peame üksteist harima ja infot levitama, jagama flaiereid, DVD-sid ja tulema kokku.

 

 

Kuula Dane Wigingtoni täispikka intervjuud saates “Coast To Coast Am”. (algab 39.25)

Intervjuu I osa saad lugeda siit ja II osa siit.

Allikad ja lisalugemist: Georngineeringwatch, Wikipedia, AMEG, What In The World Are They Spraying? (eestikeelsete subtiitritega), Puhas Taevas, Chemtrail Eesti, Eesti chemtrail-grupp Facebookis, Coast to Coast AM

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 

NB! Kui sinu arvates on Telegramis ilmuv info vajalik ja oluline, võid soovi ja võimaluse korral meid toetada. Telegrami lugeja vabatahtliku toetuse tegemiseks vajaliku info leiad siit.

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt