Paranähtuste uurija deemonitest ja kurjadest jõududest

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. september 2013 kell 14:45warren5. septembril andis USA raadiosaatele “Coast to Coast AM“ intervjuu Joshua P. Warren, kes on 20 aastat uurinud paranormaalseid nähtusi. Ta on L.E.M.U.R. Paranormal ja Asheville Mystery muuseumi asutaja ja raadiosaate “Speaking of Strange“ juht. Avatud ja loomingulise suhtumisega Warren on sagedane külaline ka Travel Channeli, Discovery, History, National Geographicu, SyFy, Animal Planeti jt kanalite saadetes.

 

Mis meid tänapäevases ühiskonnas kõige enam ohustab?

Sellisel ajal, nagu me praegu elame, teevad inimesed kummalisi asju – maailmas valitseb üsna suur segadus. Levinud on kõikvõimalikud kultused, kus ohverdatakse loomi ja ollakse valmis oma hinge ära müüma, olenemata sellest, kas see muudab midagi. On inimesi, kes loodavad saada rikkaks ja võimsaks tumedate jõudude abil. Olendid teisel pool nähtavat reaalsust toituvad meie bioenergiast, vaatamata sellele, millisesse religiooni keegi kuulub. Seksi, narkootikumide ja rock’n’roll’i maailmas elades võib hõlpsasti kaotada oma kaitse nende eest ja muutuda iseenda suhtes negatiivse energiaga vampiiriks.

bioenergy

 

Kuidas pääseda negatiivse energia küüsist?

Tuleb appi võtta terve mõistus, et saada aru, mis su ümber toimub. Tuleb elada tervislikult, teha trenni ja püüda mõelda positiivselt. Me elame sellises ajastus, kus tehnoloogia ja reklaam teevad meist laborirotid, kontrollides meie käitumist. Kui me ei puutu kokku loodusega, siis kaotame taju, kes me inimesena oleme ja millises suunas peaksime liikuma. See teeb meid nõrgaks ja paljud annavad alla, sest ei ole aega teha pausi oma kiires elutempos. Meie sees on positiivne loov jõud, mille realiseerimine aitab saavutada rahulolu nii iseenda kui ka ümbritsevaga. Vastasel juhul tõmbame ligi negatiivseid olendeid, kes toituvad meie negatiivsest energiast.

Kui su elujõud nõrgeneb, siis sa enam ei hooli millestki, kaotad otsustamisvõime ja hakkad tegema halba, imedes energiat teistelt inimestelt. Peame jõudma sellisesse eneseteadvustamise punkti, kus me näeme enda sisse ja saame kontrolli energiate üle, luues kontakti oma hingega ja moodustades positiivse energiaga barjääri enda ümber.

deemonlik eramu

 

Kas sa oled kunagi mõne deemoniga kokku puutunud?

Uurisin üht eramut Lõuna-Carolinas, kus tekkis pidevalt tulekahjusid ja loomad surid äkksurma. Ma käin halva energiaga kohtades ühe grupiga, kuhu kuulus ka üks 42-aastane suurepärase tervisega naine. Ta helistas järgmisel ööl pärast seda käiku ühele inimesele ja ütles, et on olnud paljudes paikades, kus kummitab, aga ta ei ole kunagi varem sellist hirmu tundnud, sest ta majas on tohutusuur tume energiakogum. See inimene, kellele ta helistas, soovitas tal jääda rahulikuks ja ümbritseda end valgusega, aga paraku leiti naine järgmisel päeval surnuna. Mulle meeldivad väljakutsed ja seiklused, aga nn deemonlikes kohtades kardan ka mina oma elu pärast. Uurides Ameerika üht tuntumat kummitavat maja, mis asub Louisianas ühe istanduse juures, kogesin kummituse kohalolu. Vaata Warreni tehtud videot sellest ööst:

 

Kas teistes kultuurides väljaspool USA-d teatakse rohkem deemonlikest jõududest?

Absoluutselt, selles ei ole kahtlustki. Paljudes kultuurides usutakse, et on olemas mustad jõud, kes suudavad inimesi eksitada. Paraku elame ajastus, kus üha enam inimesi ei usu ei jumalat ega kuradit. Ent iidsed traditsioonid on sageli viimased nurgakivid maailmast, milles saab juhinduda heast ja halvast, mis mõjutavad meid iga päev.

Demon-buddha

 

Kumb lõpuks võidab, kas hea või kuri?

Ma arvan, et lõpuks ikkagi võidab headus. Kui me aitame kedagi, siis paneb see meid hästi tundma ja see on isiksuse arengule kasulik. Loodan, et see viib meie ühiskonna uuele tasandile, kus mõistame, et aidates teisi inimesi, oleme iseendale kasulikud. Me ei saa olla õnnelikud saarel, mis asetseb keset viletsuse ookeani.

 

Helistaja Jeff Californiast:

Mida sa tead needustest?

Inimene on ilmselgelt hirmul siis, kui usub, et talle on needus peale pandud. Needus on see, kui suunatud negatiivsed mõtted ja energia realiseeruvad füüsilisena. Arvan, et sõnad ja mõtted võivad olla sama füüsilised kui püssikuulid ja kõik saab alguse mõttest. Paraku aga on raske kindlaks teha seda, kustkohast saab see mõte alguse, mis muutub materiaalseks, ja millise dimensiooni kaudu needus töötab.

 

Kuula saadet (algab 1:18.10) siit.

 

Fotod: ufocongress.com, innerstillnessproject.com, energyenhancement.org, scaryforkids.com

 

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.